Zlewozmywaki kuchenne. Sklep internetowy PROMAR

Sprzedajemy zlewozmywaki - zlewozmywaki kuchenne - zlewozmywaki granitowe. Atrakcyjne ceny. Promocje. Najlepszy sklep internetowy. Zapraszamy.


Sklep Multisort - Elektronika, akcesoria GSM, fotografia

Sklep Multisort. Elektronika, akcesoria komputerowe, zabawki, wyposażenie GSM, oświetlenie - pomysły na prezenty. Pierwszy w Polsce sklep internetowy o tak różnorodnej tematyce. Wygodne sposoby zamawiania, płatności i dostaw. Multisort to przyjemność kupowania i możliwość rozwijania Twoich zainteresowań. Sprawdź czy znajdziesz u nas coś dla siebie!

Multisort posiada wyjątkowo szeroką ofertę artykułów i zwraca się w stronę klienta detalicznego. Wychodzimy naprzeciw nowoczesnym technikom sprzedaży, oferując swe produkty w sposób najbardziej przystępny dla odbiorcy. Pełna oferta Multisortu przedstawiona jest na stronie www.multisort.pl. Dajemy Ci możliwość dokonywania zakupów w sposób wygodny i przyjemny. To my docieramy do Ciebie ze swoją ofertą, którą staramy się wciąż ulepszać i dostosowywać do rosnących wymagań naszych klientów. Proponujemy wiele dogodnych form składania zamówień: zakupy w sklepie internetowym, zamówienie telefoniczne, pocztowe czy poprzez faks lub e-mail. Oferowany przez nas asortyment jest propozycją różnorodną i obszerną, dlatego jesteśmy przekonani, że w tej ofercie każdy znajdzie coś interesującego. Wszystkim klientom dziękujemy za korzystanie z naszych usług i zapraszamy do częstych odwiedzin w naszym sklepie. Przypominamy również, że czekamy na Twoje uwagi i opinie, będące niezwykle pomocne w podnoszeniu efektywności pracy Multisortu.

SALON-GLAZUR SZCZYRK- kompleksowe wyposażenie łazienek, kuchni ,aranżacja wnętrz

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem działającą w branży budowlanej. Zajmujemy się aranżacją i kompleksowym wyposażeniem wnętrz-od projektu po wybór , dostarczenie materiałów i wykonanie.Każdego klienta jak i każdy projekt pomieszczenia jaki wykonujemy traktujemy indywidualnie. Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i inwestycje.

Produkty i usługi jakie posiadamy w swojej ofercie:

Projekt pomieszczenia w programie CAD DECOR z wyceną ilościową materiałów i wizualizacją.
Projekty on-line.
Projekty i wykonanie:
kabin, blatów, drzwi szklanych - szkło transparentne, kolorowe, piaskowane, fusing
mebli

Płytki ceramiczne polskie, włoskie ,hiszpańskie, brazylijskie.
Baterie łazienkowe i kuchenne- polskie, niemieckie, włoskie
Kabiny, wanny
Wanny i kabiny SPA - kabiny SPA na wymiar firmy WEDI
Profesjonalne baseny
SAUNY FIŃSKIE, SAUNY NA PODCZERWIEŃ
Ceramika,meble
Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne
Instalacje solarne
Chemia budowlana

Próbkę naszych możliwości znajdziecie Państwo na naszej stronie
link na którą serdecznie zapraszamy.

Kolektory słoneczne - Skorut

Firma Skorut Import Eksport Sp. z o.o. powstała w kwietniu 1997 r. jako efekt głębokiego zainteresowania tematyką energii odnawialnej pozyskiwanej z słońca.

Jesteśmy polskim producentem kolektorów słonecznych oferowanych dla budownictwa jedno i wielorodzinnego, jak również dużych inwestycji. Stosowane elementy w naszych instalacjach solarnych spełniają wysokie wymagania pod względem jakości, wydajności, bezpieczeństwa oraz łatwego montażu.

Kolektory nasze, wyposażone są w powłokę absorpcyjną Tinox, jedną z najwyższej jakości powłok selektywnych stosowanych obecnie na rynku. Wysoka jakość jak i niewygórowana cena sprawiają, że nasze produkty są bardzo konkurencyjne nie tylko na rynku polskim ale i europejskim.

Dodatkowo nasza firma może zaoferować pomoc z zakresu:

* uzgodnień projektowych
* pozyskiwania funduszy inwestycyjnych
* realizacji kompletnych inwestycji wielobranżowych

Od czasu założenia firmy zrealizowaliśmy dziesiątki instalacji solarnych (o powierzchni ponad 25 tyś m2) zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Obecnie dysponujemy profesjonalną siecią autoryzowanych przedstawicielstw handlowych, obejmujących swoimi kompetencjami terytorium całej Polski. Dewizą naszej firmy jest jakość, profesjonalizm a przede wszystkim satysfakcja klienta. Potwierdzeniem tego są liczne referencje, jakie zostały wystawione przez naszych klientów.

Dzięki personelowi składającemu się z doświadczonych projektantów oraz monterów posiadamy możliwości do zrealizowania każdej inwestycji i nie boimy się trudnych tematów wymagających szybkiego, sprawnego działania oraz nienagannej koordynacji prac. Przedstawiając pokrótce osiągnięcia naszej firmy mamy nadzieję, że skłonią one Państwo do współpracy z naszą firmą.

Delta - sklep internetowy

Delta jest to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży ceramiki łazienkowej, baterii łazienkowych, kabin prysznicowych, wanien, brodzików, zlewozmywaków takich firm jak Koło, Keramag, Oras, Riho, Hansa, Kessel, Deante, Ferro, Tres, Hohler, Grohe, Hansgrohe.

Dodatkowo sklep w sprzedaży posiada osprzęt elektroinstalacyjny oraz okna produkowane w dowolnych kształtach i wymiarach PCV, ALUMINIUM oraz DREWNIANE.

Produkcja oparta jest na nowoczesnej technologii zgodnie z Aprobatą Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej.

Utylizacja i recykling zuzytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego


Prowadzimy Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego PESTAR. Zajmujemy się utylizacją, recyklingiem i zbieraniem odpadów od przedsiębiorstw, instytucji i gospodarstw domowych.

Utylizujemy i poddajemy recyklingowi zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny tj: komputery, RTV, AGD, monitory, telewizory, pralki, lodówki, płyty główne. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz transport, Wystawiamy wymagane dokumenty. Działamy na terenie Polski północnej. Większe ilości odpadów odbieramy z całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Tel. +48 (058) 560 19 09, Tel.kom. +48 606 611 721, Gg: 5218676, E-mail: utylizacja@pestar.com.pl,

Www: www.utylizacja.pestar.com.pl


Przyjmujemy do utylizacji tj. zbieramy, przetwarzamy i poddajemy odzyskowi:

# Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny
- odbieramy i utylizujemy min. zuzyte komputery, monitory, AGD i RTV np. telewizory, pralki

# Odpady kabli, przewodów elektrycznych
- utylizujemy i poddajemy odzyskowi odpady kabli instalacyjnych, energetycznych, telekomunikacyjnych, komputerowych, z instalacji samochodowych, AGD i RTV i innych wiązek urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

# Zużyte tonery i kartridże
- Skupujemy, poddajemy utylizacji i recyklingowi puste kartridże, tusze i tonery wielu marek.

# Zużyte baterie
- Zajmujemy się zbiórką i utylizacja, oraz przekazywaniem do odzysku/recyklingu odpady baterii i akumulatorów. Min. baterie i akumulatory niklowo-kadmowe, baterie zawierające rtęć, baterie alkaliczne, inne baterie i akumulatory, baterie i akumulatory łącznie z bateriami i akumulatorami, oaz nie sortowane baterie i akumulatory zawierające te baterie.

# Odpady styropianu
- utylizujemy zbieramy i poddajemy odzyskowi i utylizacji styropian EPS poprzemysłowy, spożywczy, budowlany, który poddawany jest kompaktowaniu i belowaniu. Przyjmujemy/odbieramy: styropian poprzemysłowy (opakowanie sprzętu AGD, RTV i PC), styropian spożywczy, styropian budowlany pochodzący ze ścinek i odpadów poprodukcyjnych.

Nasza oferta: www.utylizacja.pestar.com.pl

TAGI: utylizacja,utylizacja agd,utylizacja rtv,utylizacja sprzęty,recykling,zużyty sprzęt,utylizacja odpadów,utylizacja komputerów,utylizacjapralek,utylizacja beterii,akumulatorów, zużyty Agd, zużyte rtv, odpady, odpady styropianu,zużyty styropian, zużyte kable, zużyte przewody elektryczne, utylizacja, recykling, utylizacja odpadów, utylizacja zuzytego sprzetu, utylizacja AGD, utylizacja RTV, odzysk, utylizacja komputerów, monitorów, telewizorów, pralek, zuzytego sprzetu

Części Elektroniczne - podzespoły, akcesoria, narzędzia

Głównym celem działania firmy jest zaopatrywanie klientów w podzespoły elektroniczne, specjalistyczne narzędzia dla elektroników, przyrządy pomiarowe jak i elementy elektroniki codziennego użytku. Oferta nasza obejmuje podstawowe elementy elektroniczne takie jak układy scalone, tranzystory, diody, diody led, kondensatory, rezystory, przekaźniki elektromagnetyczne i wiele inny podzespołów wykorzystywanych w elektronice.
Ponadto posiadamy w naszej ofercie wszystkie niezbędne narzędzia i przyrządy potrzebne do wykonywania montażu, napraw i diagnostyki urządzeń elektrycznych i elektronicznych. , niesie z sobą również rozwój technik połączeniowych, począwszy od nowych typów złączy i przewodów po techniki bezprzewodowego przesyłania sygnałów.
Wychodząc na przeciw dynamicznie rozwijającemu się rynkowi sprzętu AUDIO-VIDEO, zarówno tego domowego jak i instalowanego w samochodach, oferujemy naszym klientom wszelkiego rodzaju przewody połączeniowe, końcówki montażowe i przejściówki pozwalające na połączenie sprzętów o różnych rozwiązaniach technicznych.
Nasza oferta obejmuje również elektronikę codziennego użytku: głośniki do instalacji domowych i samochodowych, kalkulatory, termometry elektroniczne i stacje pogodowe, akcesoria montażowe do instalacji antenowych satelitarnych i telewizji naziemnej, zasilacze, akcesoria komputerowe.
Zajmujemy się również realizacją specjalistycznych zamówień dla firm, przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Umywalki nierdzewne

Jesteśmy bezpośrednim importerem zlewozmywaków. W celu uzyskania informacji o cennikach i warunkach współpracy prosimy o kontakt.

E-Complex

Complex Roman Brzeżawski SIedliska 113 Zarzecze oferuje : Pojemniki, Myciek i Higiena, Odzież Obuwie, Akcesoria masarskie, Urządzenia ze stali KO, Kurtyny

Twoja kuchnia jest ważna

Ładna kuchnia to także ładne zlewozmywaki. Wielość materiałów, wzorów, wielkości i kolorów sprawia, że zlewozmywak można dobrać do każdego wnętrza. Zlewozmywak może i powinien tym samym komponować się z każdym pomieszczeniem kuchennym. Pomagamy i doradzamy.rn

Akumulatorek

Sklep internetowy oferujący tanie baterie i akumulatorki - baterie alkaliczne, specjalistyczne, do aparatów słuchowych oraz ładowarki do akumulatorków. Jesli szukasz takiego towaru jak bateria alkaliczna, akumulatorek lub ladowarka to jest to sklep dla Ciebie.

Chlorator

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy SEIP - w stałej sprzedaży posiadamy pompy dozujące i dozowniki. Sprawdź ceny naszych pomp dozujących oraz kontrolerów. Zapewniają maksymalną dokładność, wysoką jakość wykonania, łatwą obsługę i programowanie.

Baterie łazienkowe

Sklep Internetowy posiada w swojej ofercie m.in. ceramikę sanitarną, baterie łazienkowe, zlewozmywaki, grzejniki stalowe, spłuczki podtynkowe, deski sedesowe takich firm jak: ROCA, Koło, Cersanit, Kludi, Franke, Oras, Sanplast, Aquaform i wiele wiele innych. Atrakcyjne Ceny!!!

Akcesoria do telefonów,akcesoria gsm,benefon,gsm,operatorzy,smartphony,taryfy,telefony komórkowe

Akcesoria do telefonów,akcesoria gsm,benefon,gsm,operatorzy,smartphony,taryfy,telefony komórkowe

Akcesoria do telefonów,akcesoria gsm,benefon,gsm,operatorzy,smartphony,taryfy,telefony komórkowe

Akcesoria do telefonów,akcesoria gsm,benefon,gsm,operatorzy,smartphony,taryfy,telefony komórkowe

Kondensatory

Najlepsze części elektroniczne: diody LED, superflux, triaki, a także głównie duży wybór kondensatorów ceramicznych, tantalowych, bipolarnych. Zawsze aktualne informacje o produktach.

Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa :: Koptech Dębica. Linie produkcyjne, rozlewaczki, instalacje pneumatyczne, pakowarki

Wózki widłowe

Wózki widłowe, wózki magazynowe - CWPTD - wózki widłowe używane, wózki widłowe nowe, wózki ręczne, wózkirngazowe,wózki elektryczne-Wrocław, wózki widłowe, wózki magazynowe

meble kuchenne, kuchnie, meble kuchenne na wymiar - Lamix

Firma LAMIX - meble kuchenne,kuchnie. Meble kuchenne dla każdego, kuchnie na wymiar.Studio kuchenne, kuchnie.Meble kuchenne w twoim stylu.

Baterie

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć płyty CD oraz DVD jak również wszelkiego rodzaju opakowania na płyty. W sklepie znajduje sie również szeroki wybór Ładowarek do baterii akumulatorów oraz akumulatorów NiMH.

Wozki podnośnikowe i wozki Widlowe sprzedaz

Sprzedaż wózków widłowych tylko u nas z wysokim rabatem z gwarancją na 12-24 miesięcy

Parasole - MEGAPARTNER - importer, hurtownia

MEGAPARTNER - parasole, okulary słoneczne, akcesoria gsm, parasole hurt, parasole import, okulary sloneczne hurt, okulary sloneczne import, akcesoria gsm hurt, akcesoria gsm, pokrowce, kabury, panele, futerały, baterie, okulary słoneczne

Baterie łazienkowe

W naszej ofercie wszystkie niezbędne produkty do wyposażenia łazienek, kuchni, toalet oraz budynków gospodarczych - wanny i brodziki, kabiny natryskowe, umywalki, zlewozmywaki, baterie, kompakty, bidety. Technika instalacyjna, technika grzewcza.

Podgrzewacze

Sklep Mags oferuje tanio urządzenia grzewcze, artykuły sanitarne, kotły wiszące Junkers, piece gazowe, kotły olejowe, zlewozmywaki, zasobniki wody, podgrzewacze wody, wanny Koło, kabiny prysznicowe, kabiny parowe, baterie kuchenne i baterie łazienkowe Franke.

Akcesoria gsm

Importer akcesoriów GSM. Jesteśmy firmą zaopatrującą hurtownie i sklepy w akcesoria do telefonów komórkowych najlepszej jakości.

Zlewozmywaki Racibórz

Instalmag - Racibórz. W naszej ofercie wszystkie niezbędne produkty do wyposażenia łazienek, kuchni, toalet oraz budynków gospodarczych - wanny i brodziki, kabiny natryskowe, umywalki, zlewozmywaki, baterie, kompakty, bidety. Technika instalacyjna, technika grzewcza.

TIK-TAK Usługi Zegarmistrzowskie

Artysta Mistrz od zegarków !!!

Sklep NOKIA

SklepNokia.pl - telefony nokia, akcesoria do telefonów, telefony na raty, instrukcje,