Wiersze

Na tej stronie znajdziesz ciekawe wiersze na zimne jesienne wieczory


Przysłowia łacińskie - encyklopedia cytatów

Przysłowia łacińskie - encyklopedia cytatów, aforyzmy, sentencje, złote myśli, porzekadła, maksymy o tematyce łacińskiej.

Wiersze, poezja, wierszyki

Wiersze, wierszyki, poezja. Portal poetycki dla pisarzy. Możliwość dodawania wierszy i czytania utworów podzielonych na kategorie. Do wyboru wiele kategorii wierszy. Wiersze miłosne, o przyrodzie, przyjaźni i zazdrości.

E-kartki z życzeniami

Kartki elektroniczne z życzeniami na każdą okazję. Najlepsze kartki z życzeniami na urodziny, imieniny, walentynki, święta...

Wiersze Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej

Wiersze Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej z Kossaków - poetki i dramatopisarki.

Wiesław Musiałowski

Wiesław Musiałowski - poeta, podróżnik. Twórczość rozpoczął w 2000r. w portalu internetowym Wolna Trybuna Literacka.

Wiersze Jana Sztaudyngera

Wiersze Jana Sztaudyngera polskiego poety i satyryka.

gotowe życzenia

Wyszukasz tutaj wyselekcjonowane wierszyki jubileuszowe oraz życzenia na wiele okazji. Wyślij zabawne życzenia noworoczne swoim bliskim . Na tej witrynie znajdują się oryginalne życzenia i wierszyki na mnóstwo okazji.

E-kartki z kategorii Budda. Kartki elektroniczne na każdą okazję.

E-kartki z kategorii Budda. Kartki elektroniczne na każdą okazję. Najlepsze kartki na urodziny, imieniny, walentynki, święta.

Najpopularniejsze kartki elektroniczne na każdą okazję.

Najpopularniejsze kartki elektroniczne na każdą okazję. Chcesz zrobić niespodziankę znajomym, dziewczynie, chłopakowi... Wyślij e-kartkę!

Darmowy Katalog Stron WWW Serwisu Poezje.hdwao.pl

Dodaj za darmo swoją stronę do katalogu stron internetowych serwisu Poezje.hdwao.pl.

Cytaty o krytyce, krytyka w aforyzmach, przysłowia o krytyce

Krytyka w cytatach, aforyzmy o krytyce, złote myśli o krytyce, cytaty o krytyce, krytyka w przysłowiach.

Encyklopedia cytatów - Aforyzmy, Cytaty, Przysłowia, Sentencje

Encyklopedia cytatów, Aforyzmy, Przysłowia, Sentencje na każdą okazję

Cytaty o życiu, aforyzmy o życiu, sentencje o życiu

Życie w cytatach, aforyzm z życia, sentencje na temat życia, maksymy o życiu, życiowe przysłowia.

(marcol.art.pl) portfolio projektowanie stron www fotografia grafika flash

Mirosław Marcol - artysta, który związał się z Wrocławiem. Pisze, zajmuje się grafiką, robi zdjęcia, projektuje strony internetowe, tworzy prezentacje multimedialne. Autor książki VULGARIS AUANTRA.

Cytaty Alberta Einsteina

Cytaty z życia Alberta Einsteina - aforyzmy, myśli, sentencje, maksymy, cytaty o Albercie Einsteinie

życzenia i wierszyki

Wyślij oryginalne wierszyki miłosne swojej sympatii. Na tej stronie znajdziesz zabawne wierszyki i życzenia na wiele okazji. Jeśli szukasz pomysłu na oryginalne wierszyki na dobranoc, to skorzystaj z naszej witryny. Zapraszamy ciebie serdecznie.

wierszyki na dobranoc

Jeżeli masz trudność z samodzielnym stworzeniem oryginalnych życzeń świątecznych? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Na tej witrynie odnajdziesz wierszyki imieninowe, walentynkowe i zdecydowanie więcej. Zapraszamy do nas serdecznie.

życzenia imieninowe

Strona z pięknymi życzeniami i wierszykimi na wiele okazji. Znajdziesz tu m.in. życzenia na dzień babci, dziadka, matki, ojca, wierszyki miłosne, śmieszne, na dobranoc. Każdy znajdzie to, czego szuka. Zapraszamy serdecznie.

Zbiór wierszy

Na tej stronie znajdziesz ciekawe wersze

Zbiór wierszy

Bogaty zbiór wierszy

Zbiór wierszy

Bogaty zbiór wierszy

Ciekawe wiersze

Na tej stronie znajdziesz ciekawe wiersze na zimne jesienne wieczory

Zbiór wierszy

Na tej stronie znajdziesz ciekawe wersze

wiersze miłosne

Jedna z najpokaźniejszych polskich baz poezji. Zawiera ona zbiór najpopularniejszych pisarzy. Z myślą o szybkim dotarciu do szukanego wiersza umieszczona została "wyszukiwarka" umożliwiająca sprawdzenie całej bazy wg. autora, tytułu czy kategorii.

Boże Narodzenie

Gotowe życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Ciekawe i fajne życzenia dla rodziny prosto do skopiowania i wysłania kznajomym. Ponadto wiele innych życzeń na różne okazje.

Najpiękniejsze wiersze, wierszyki miłosne, na dobranoc

Bogaty zbiór zawierający najpiękniejsze wiersze, wierszyki miłosne, śmieszne wiersze, wierszyki na dobranoc, na urodziny, na przeprosiny i wiele innych...

Frant - humor, satyra, krytyka

Frant to nieboska satyra, humor i krytyka. A wszystko w konwencji pół żartem, pół serio.

Paweł Marcinkiewicz: wiersze, zdjęcia, dźwięki, poezja, księgarnia

Paweł Marcinkiewicz - poeta, tłumacz, autor zdjęć. Podróżował po świecie, a obecnie mieszka w Opolu. Wydał książki: Zawieram z tobą przymierze. Inter Esse, Kraków 1993; Świat dla opornych. Znak, Kraków 1997; Tivoli. Znak, Kraków 2000; real,-. Krosno 2004 (własnym nakładem).

Rozrywka

Szukasz najlepszych dowcipów zupełnia za darmo - dobrze trafiłeś u nas jest kilkadziesiąt kategorii dowcipów na prawie każdą okazję. Wejdź, czytaj, rozsyłaj znajomym zupełnie za darmo !!

Wierszyki Miłosne

Wiersze miłosne i wszystkie inne,, Najlepsze wiersze i wierszyki posegregowane kategoriami,Serwis z miłosnymi wierszykami

Robisz.pl :: Informuj znajomych co robisz

Robisz.pl :: Informuj znajomych co robisz

Życzenia na chrzest święty, Wierszyki jubileuszowe, Wiersze Komunia Święta

Strona zawiera bezpłatne życzenia dla użytkowników na różne okazje (imieniny, urodziny, Walentynki itp.) Śmieszne wierszyki sms gotowe do wysłania. Życzenia urodzinowe i miłosne. Śmieszne Wiersze dla dzieci i wierszyki na walentynki.

Gotowe smsy, Życzenia

Gotowe smsy Życzenia Wierszyki: Na Dzień Dobry, Odzywki, Podziękowania, Śmieszne, Bożonarodzeniowe, Imieninowe, Jubileuszowe, na 18-tke, na Dzień Dziecka, na Dzień Kobiet, na Dzień Matki

Bajki i wiersze Barbary Kaszyńskiej

Nauka angielskiego z bajkami Barbary Kaszyńskiej

Życzenia

Życzenia urodzinowe, życzenia imieninowe

8 wierszy o miłości

Strona zawiera 8 wierszy o miłości ilustrowanych fotografiami Ewy Brzozowskiej.

eZYCZENIA.eu - życzenia świąteczne, wierszyki wielkanocne, urodzinowe

Znajdziesz tutaj: wierszyki wielkanocne, życzenia świąteczne, miłosne, walentykowe, urodzinowe. U nas także wierszyki wielkanocne, miłosne. Największy zbiór życzenia świąteczne ora wiele innych. ZAPRASZAM

Wierszyki

Zbiór wierszy i wierszyków- posegregowane tematycznie. Najpiekniejsze wiersze i wierszyki. Wierszyki miłosne na walentynki.

Zyczenia.org - Najlepsze życzenia na każdą okazję

Życzenia okolicznosciowe na każda okazję, urodziny, imieniny, swięta. Smieszne oraz miłosne wiersze. Wyslij życzenia znajomym, a na pewno się uciesza. Zapraszamy do odwiedzenia.

Pentomino - zabawki drewniane

Pentomino -zabawki drewiane i nie tylko. W ofercie znajdują się zabawki drewniane, oraz drewniane akcesoria biurowe. Doskonałe zabawki.

VULGARIS AUANTRA - Mirosław Marcol.ART.pl: wiersze, poezja, tomik poetycki we Flash'u

Pierwszy w Polsce tomik wierszy w wersji Flash. Wiersze Mirosława Marcola z VULGARIS AUANTRA. Nagroda w konkursie na Debiut Poetycki roku 2005 organizowanym przez Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, oddział we Wrocławiu.