Teksty piosenek

Teksty piosenek - slowa piosenek. Najwiekszy wybór tekstów Twoich ulubionych piosenek!


Teledyski

Serdecznie zapraszamy do nowego jedynego w Polsce katalogu z teledyskami obejmującego szeroko rozumianą muzykę klubową czyli dance, house, trance, techno. Na łamach naszego portalu możecie odnaleźć teledyski takich wykonawców jak Mabel, Marusha, Negrocan, Sonic Palms, Nils van Zandt. Dance-Hits to idealne rozwiązanie na każdą domówkę i imprezę, wystarczy jedno kliknięcie aby przenieść się w magiczny świat elektronicznych dźwięków. Wszystkie teledyski, które są publikowane na łamach dance-hits.pl są skrupulatnie sprawdzane i katalogowane, dzięki czemu użytkownik z łatwością może odnaleźć szukany utwór, bądź zapoznać się z całkiem nowymi brzmieniami jeszcze nieznanych sobie artystów. Teledyski zostały podzielone na gatunki oraz według popularności. Codzienna aktualizacja zapewnia nieprzerwany dopływ pozytywnych dźwięków do Twojego domu i na każdą imprezę dzięki specjalnym losowym playlistom. Zapraszamy do kontaktu z nami, konstruktywna krytyka mile widziana.

Rondo Quartet - edycja nut, tabulatur, opracowania, aranżacje

Komputerowa edycja nut na zamówienie, aranżacje, transkrypcje, transpozycje, tabulatury, partytury i przepisywanie nut

Z wykształcenia jestem pedagogiem muzyki. Już od ponad 20 lat zajmuję się opracowaniami nutowymi na potrzeby solistów instrumentalistów i wokalistów oraz różnych zespołów instrumentalnych, wokalnych i wokalno - instrumentalnych.

Pierwsze moje opracowania powstawały jeszcze wtedy, gdy łatwiej było o papier nutowy, ołówek i gumkę niż o komputer z odpowiednim oprogramowaniem. Zdecydowana większość moich prac skierowana jest do osób uczących się gry na różnych instrumentach, (głównie gitarze, gitarze basowej i instrumentach elektronicznych) oraz do szkolnych lub amatorskich zespołów muzycznych.

Z moich aranżacji, partytur i opracowań korzystały zarówno amatorskie orkiestry dęte jak i zespoły zawodowe, np. Orkiestra PRiTV w Łodzi pod dyr. Henryka Debicha i Alex Band Aleksandra Maliszewskiego.

Od kilkunastu lat papier i ołówek zastąpione zostały przez komputer. Po zapoznaniu się z możliwościami kilku programów do edycji nut wybrałem jeden z najpotężniejszych edytorów jakim jest FINALE (obecnie w wersji 2010) firmy MakeMusic.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Forum wielotematyczne

Forum wielotematyczne Chillout jest jednym z niewielu for wielotematycznych, gdzie przyjemna atmosfera sprawia, że pisząc z nami odpoczniesz i zrelaksujesz się.

Masz problem i potrzebujesz pomocy? Dołącz do naszej społeczności i zostań, a postaramy się zaradzić wszelkim troskom. Nie masz problemu, a chcesz tylko podyskutować na poziomie? Świetnie trafiłeś! U nas możesz zarazem porozmawiać o błahostkach w wyluzowanym dziale jak i powymieniać poglądy w poważniejszych dyskusjach.

Jeśli masz coś do powiedzenia na temat sportu - wchodź. Obojętnie czy kopiesz piłkę z kolegami przed domem, zdobywasz medale dla siebie i drużyny czy zwyczajnie lubisz obejrzeć rozgrywki w telewizji.

Interesujesz się fotografią? Robisz zdjęcia amatorsko lub zawodowo? Pochwal się! A może pozujesz w sesjach? Chętnie zobaczymy Twoje zdjęcia i ocenimy.

Forum wielotematyczne Chillout - jedna chwila i czujesz ten klimat. Wrzuć z nami na luz. Porozmawiaj o swoich problemach, weź udział w zawziętej dyskusji lub po prostu wypowiedz się w luźnych pogaduchach.

Nie zastanawiaj się, odwiedź nas już dziś!

Zespoły muzyczne na wesele

Zespół muzyczny na wesele poszukiwany? Posłuchaj jak gra orkiestra weselna Retro Trio. Nasz zespół na wesele to profesjonalny skład z wykształceniem muzycznym i doskonałe nagłośnienie wysokiej klasy. Kapela Retro Trio sprawdza się na wszelakich imprezach wymagających oprawy muzycznej takich jak: wesela, studniówki, bankiety, zabawy sylwestrowe. Zespół najczęściej grywa w kujawsko-pomorskim i na terenie całej Polski. Najlepsza kapela na wesele to taka, która potrafi zaskoczyć gości ciekawym repertuarem i z taktem poprowadzić konkursy i zabawy oczepinowe. Nasz zespół muzyczny potrafi sprostać temu zadaniu. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze konferansjerskiej imprez i potrafimy je skutecznie wykorzystać, zawsze dbając o zachowanie dobrego klimatu. Dobra muzyka, dobra atmosfera, super brzmienie. To słowa, które najlepiej opisujązespół muzyczny Retro Trio. Zapraszamy serdecznie na nasze strony. Znajdziecie Państwo na nich wiele przydatnych informacji na temat organizacji ślubu i wesela.

Dziewczyny

Interesujesz się życiem gwiazd show biznesu? Masz swojego ulubionego idola z dziedziny sportu, muzyki lub aktorstwa? Chcesz założyć jego niepowtarzalny fanklub? Jeżeli tak, to jesteś we właściwym miejscu i czasie. Otoidol.pl – miejsce pełne gwiazd, jest to serwis społecznościowy, który umożliwia zakładanie fanklubów znanych gwiazd. Tutaj masz możliwość poznać bliżej najsławniejsze celebrities oraz podyskutować na ich temat z innymi użytkownikami serwisu na specjalnie do tego wyznaczonych forach. Tutaj znajdziesz również swoje ulubione teledyski a także teksty i tłumaczenia najbardziej znanych piosenek. Dodatkowo jeżeli lubisz dyskutować, to do twojej ciągłej dyspozycji pozostaje tematyczne forum, naktórym będziesz mógł pisać ile zechcesz. Przystojni mężczyźni, fajne dziewczyny, miła atmosfera i grono znanych i podziwianych gwiazd. Wszystko to znajdziesz w naszym serwisie społecznościowym. Witamy cię jako gościa i zapraszamy do odwiedzin, może i ty znajdziesz tutaj swoją drugą upragnioną połówkę.

Zespół muzyczny SWEET CHOCOLATE

Nasz zespół muzyczny ma na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Wykonujemy utwory prawie z każdego gatunku muzyki, co daje nam dużą elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych (wesela, bankiety, studniówki, bale, przyjęcia). Od samego początku działalności stawiamy na pierwszym miejscu wysoką jakość świadczonych usług.
Dzięki zaangażowaniu i wnikliwej obserwacji w kilka chwil potrafimy dostosować repertuar i stworzyć odpowiednią atmosferę zabawy.
Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, jednak o dużym doświadczeniu estradowym, który szybko i łatwo dopasowuje się do każdego charakteru imprezy. Dbałość o wysoki poziom usług obliguje nas do wytężonej pracy nad nowymi rozwiązaniami aranżacyjnymi i poszerzaniem repertuaru. Traktujemy swoją pracę bardzo poważnie, dlatego podczas imprez nie pijemy alkoholu!
W swoim repertuarze posiadamy przeboje w języku polskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim i czeskim. Gramy muzykę taneczną, która potrafi poruszyć duszę i ciało, począwszy od rocknrolla poprzez hity lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych a skończywszy na najnowszych przebojach. Oprócz piosenek, w naszym bogatym repertuarze posiadamy utwory instrumentalne opracowane na flet, saksofon, instrumenty klawiszowe. Podczas prowadzenia imprez kierujemy się dobrym smakiem i kulturalnym podejściem do gości. Całość dopełnia dobrej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetlenie.
Gwarantujemy doskonałą zabawę do białego rana!!!
Tel. 606 154 012, 600 352 463.

KLER - Oficjalna strona kapeli

Siemka wszystkim!
Witamy na oficjalnej stronie kapeli KLER. Kler z założenia był zespołem występującym przeciwko szeroko pojętej głupocie, z której składa się nasza rzeczywistość, nie akceptowana przez nas samych, a którą to, co było naszym nieskromnym zamiarem chcieliśmy zmienić. Muzyka Kleru to nic innego jak @narcho hard core punk z różnymi naleciałościami. Zespół KLER zawiesił swoją działalność kilka lat temu ale jego ciekawa i burzliwa historia, czy też chęć zgromadzenia w jednym miejscu sporego materiału do wspomnień, czy wreszcie możliwość podzielenia się ze wszystkimi informacjami o naszej młodości zmusiła Nas do stworzenia oficjalnej strony. Na stronie oprócz wspomnianej burzliwej historii powstania, działalności oraz zawieszenia kapeli będziecie mogli posłuchać naszych utworów w formacie mp3, oglądnąć kilka z nich na żywo z koncertów, zagłębić się w sedno naszych tekstów oraz oglądnąć foty zarówno koncertowe jak i zupełnie prywatne. Ślady waszych odwiedzin możecie pozostawić w księdze gości, gdzie możecie wyrazić swoje opinie o naszej "tfurczości".

Zespół na wesele – Double Wings – województwo mazowieckie wodzirej

Double Wings - Podwójne Skrzydła - to dynamizm, radość, współpraca, dobra zabawa, nastrojowy klimat, oryginalne aranżacje dobrze znanych utworów, precyzyjne współbrzmienia
wokalistów, klasa wykonawcza, zróżnicowane instrumentarium, barwność środków wyrazu,
szerokie spektrum stylów muzycznych i zaraźliwa wiara w miłość, która przetrwa na wieki...

Jednym słowem wszystko (no może prawie ;), co dać Ci może dobry zespół muzyczny na wesele!

Dobry zespół na wesele to zespół elastyczny. Zespół z szerokim repertuarem utworów i zabaw. Zespół otwarty na propozycje gości (w tym również otwarty na wspólne wykonywanie ulubionych piosenek, czy utworów).

To zespół o wielu wcieleniach, zaskakujący w swych kolejnch odsłonach, zmienny do tego stopnia, że przewidywalną może być jedynie jakość wykonania. To zespół malujący wieloma kolorami i kształtujący wiele form.

Dobry zespół muzyczny na wesele to wreszcie zespół z przesłaniem. To zespół, który niesie, wzmacnia treść właściwą dla świętowania chwili zaślubin.

To zespół, który rozumie czym jest miłość, czym jest wierność, w czym tkwi klucz do wspólnego szczęścia. To zespół, który pomoże uczynić wesele drugim (tuż po ceremonii ślubu) istotnym krokiem w życie we dwoje. Zespół, który pomoże rozwinąć skrzydła ("Podwójne Skrzydła").

I takim właśnie zespołem chce być grupa Double Wings!

Zapraszamy do współpracy!

Darmowe Teksty

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Teksty, Muzyka

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Muzyka

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Teksty Piosenek

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Muzyka

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Teksty Piosenek

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Darmowe Teksty

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Teksty, Muzyka

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Darmowe Teksty

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Darmowe Teksty

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Darmowe Teksty

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Teksty, Muzyka

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Muzyka

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Teksty Piosenek

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Muzyka

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

teksty piosenek

Słowa piosenki często są ukazaniem uczuć , życia i innych wydarzeń z życia artysty. To zależy oczywiście od indywidualnych preferencji, kto i o czym pisze.

muzyka

Na naszej stronie internetowej znajda państwo obszerny zbiór teledysków i wideoklipów zarówno polskich i zagranicznych wykonawcówartystów, piosenkarzy, śpiewaków. Z pewnością każdy znajdzie cos dla siebie, gdyż nasze zapleczenie ogranicza się do jednego gatunku muzyki.

Muzyka forum

Chcesz pogadać o muzyce? Wymienić informacje czy spostrzeżenia? Wpadnij na forum muzyczne portalu muzyka.pl. Nie ważne czy szukasz biletu na imprezę muzyczną czy potrzebujesz informacji na temat festiwalu. U nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Katalog stron - Katalog Ciekawych Stron - promocja ciekawych stron. Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Katalog stron - Katalog Ciekawych Stron - promocja ciekawych stron. Dodaj stronę do naszego katalogu stron. Bądź zauważalny w Internecie. Bezpłatny katalog stron internetowych.

hifi

Sprzet aduio. Wzmacniacze, radia, testy sprzetu HIFI. Zapraszamy.

Muzyka

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Muzyka emo, styl emo, wszystko i o wszystkim dla fanów emo.

Muzyka emo, styl emo, wszystko i o wszystkim dla fanów emo. Jedyne takie emo forum w sieci!

Darmowe Teksty

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Artykuły Seo muzyka

Blog artykuły reklamowe związane ze sztuką i kulturą... Cytat z bloga: Bez wątpienia nie jednemu zależy by czuć bliskość czegoś cennego. Malarstwo jest dyscypliną naszego bytu, która od pradawnych dziejów, jak cień podąża za ludzkością. Niewątpliwie tak to wygląda i to za sprawą pracy twórców nie za

Ranking Klubów

Masz swój klub ? i chcesz go skutecznie wypromować ? Zapraszamy do dodania go w naszym rankingu na portalu www.djstrefa.pl

Zespół Weselny

Najlepszy zespół weselny! Udane wesele tylko z nami!

Największy portal muzyczny tylko muzyka punk reggae i alternatywa

Największy portal z alternatywną muzyką olbrzymia baza teledysków .Teledyski Punk reaggae hc metal rockowe i folk.

Biografia i muzyka - F. Chopin

Serwis na temat największego Polskiego pianisty i kompozytora, czyli Fryderyka Chopina. Jego twórczość, obszerna biografia, opinie na temat muzyki Chopina oraz jej znaczenie dla całej historii

Teksty, Muzyka

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Darmowe Teksty Piosenek

Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

Ciekawe aranżacje

Meble wykonane ze starych, niepotrzebnych samochodów. Sztuka wykorzystująca recykling. Meble jakich nie zobaczysz nigdzie indziej. Zapraszamy.

Tapety na komputer

Strona prezentująca specjalnie wyselekcjonawane tapety na pulpit według kategorii tematycznych między innymi: zwierzęta, rośliny, kobiety i wiele wiele innych. Wejdź już teraz i zmień swój szary ponury pulpit na ładny kolorowy z ciekawą tapetą.

Wykonawcy

Muzzo.pl to polska platforma multimedialna dedykowana muzykom oraz fanom. Tu mogą się zaprezentować zarówno profesjonaliści, jak i artyści stawiający dopiero pierwsze kroki w show-biznesie. W serwisie swoje miejsce znajdą też fani.

Telewizja za darmo

Chcesz iść z postępem ? Wyrzuć swój zwykły telewizor !! Oglądaj telewizję tylko przez internet. W naszym serwisie reklamujemy strony na których możesz oglądać telewizję w internecie na własnym komputerze.

muzyka rozrywka

Muzyka towarzyszy ludziom od zawsze. Prawdopodobnie już człowiek pierwotny lubił tworzyć i bawić się przy czymś, co na pewno choć trochę przypominało obecną muzykę.

Teksty Piosenek - Baza 170 000 tys tekstów.

Duża baza tekstów piosenek, kazdego artysty. Całe albumy. Wszystko na http://www.tekstypiosenek.djeros.net, ponad 170 000 tys tekstow

Porównywarka cen

www.ceneo.pl to porównywarka cen towarów i ofert dostępnych w polskich sklepach internetowych. Umożliwia szybkie, łatwe porównanie i znalezienie poszukiwanego produktu oraz sprawdzenie i porównanie jego cen w wielu sklepach jednocześnie.

shakira mebarak

Shakira Mebarak - polska strona artystki. Zdjęcia Shakiry, biografia, ciekawostki i plotki z życia Shakiry. Niepublikowane zdjęcia i materiały video Shakiry Mebarak. Poznaj Shakirę i jej sekrety.

Teksty piosenek - Polskie i zagraniczne

Duża baza tekstów piosenek, często aktualizowana.Tu znajdziesz teksty piosenek zarówno polskich jak też zagranicznych.

Teksty piosenek - Polskie i zagraniczne

Duża baza tekstów piosenek, często aktualizowana.Tu znajdziesz teksty piosenek zarówno polskich jak też zagranicznych.

Teksty piosenek

Teksty piosenek - przyjazny serwis dla fanów muzyki! Najlepsze i najwięcej tekstów piosenek..

Teksty piosenek

Teksty piosenek - przyjazny serwis dla fanów muzyki! Najlepsze i najwięcej tekstów piosenek..

Najlepsze teksty piosenek

Dziesiątki tysięcy tekstów piosenek, tysiące wykonawców. Najlepszy serwis z tekstami piosenek.

Teksty piosenek zebrane w jednym serwisie! ::

Dziesiątki tysięcy tekstów piosenek, tysiące wykonawców. Najlepszy serwis z tekstami piosenek.

Forum muzyczne

Forum muzyczne na którym każdy znajdzie co? dla siebie. Setki plików albumy i teledyski - ponadto miła i ciepła atmosfera. zapraszam

Tapety na pulpit

Zapraszamy na stronę z pięknymi tapetami na pulpit podzielonymi na wiele kategori między innymi filmy, kobiety, samochody, kosmos. Tapety na pulpit są w rozdzieczości 1024 x 768 pikseli więc idealnie będą pasowały na Twój pulpit.

Instrumenty muzyczne

Najpopularniejsze instrumenty. Krótka charakterysytka najpopularniejszcyh instrmentów. Od fortepianu po ustną harmonijkę. Zobacz jakie instrumenty odegrały największą rolę w historii muzyki.

GOSIA KOSIK

Oficjalna strona Małgorzaty Kosik - wokalistki, prezenterki TV, aktorki i tancerki.

GOSIA KOSIK

Oficjalna strona Małgorzaty Kosik - wokalistki, prezenterki TV, aktorki i tancerki.

Słynni kompozytorzy

Wielcy kompzytorzy. Poznaj nazwiska wielkich kompozytorów. Przedstawiamy krótką charakterystykę wybranych artystów. Poznaj ich życiorysy i dowiedz się jaką muzykę tworzyli.

Słuchowiska - moja lista

Lista słuchowisk Teatru Polskiego Radia. Ciągle uzupełniana i aktualizowana. Polecana miłośnikom słuchowisk w Polsce. Zaproszenie do wymiany.

Opisy Gadu Gadu, Opis Do GG. Wybierz Najlepszy (Baza 100 000 tys opisów)

Strona z masą opisów do gg, znajdziesz tutaj ponad 100 000 tys opisów do gg. Zobacz a napewno nie pozalujesz.

kapela Lord z Łańcuta

Zespół zapewnia oprawę muzyczną wesel oraz różnego rodzaju imprez na obszarze województwa Podkarpackiego.

SPA Lublin - masaże, sauna fińska, łaźnia parowa

Księżycowe SPA w Lublinie zaprasza do skorzystania z usług: masaż klasyczny, limfatyczny, głowy, japoński stóp, łaźnia parowa, sauna fińska, solarium, podczerwień

Prabuty Katalog stron

Katalog stron Prabuty - Katalog Ciekawych Stron - promocja ciekawych stron. Dodaj stronę do naszego katalogu stron. Bądź zauważalny w Internecie. Bezpłatny katalog stron internetowych.

drobne - polskagielda.pl | serwis ogłoszeniowy | różne, sprzedaj, kup, zwierzaki, komórki - Ogłoszen

drobne - polskagielda.pl, to serwis ogłoszeniowy na którym za darmo możesz zamieszczać różne ogłoszenia. Wyszukanie interesującej oferty nie zajmie ci dużo czasu - wybierz interesującą cię kategorię - telefony, zwierzęta, sprzęt komputerowy.

DJ WALDEK I JACEK - światło i dźwięk - DJ, wodzirej, prezenter muzyczny, wesele, wesela

Dj na wesele Poznań , wodzirej, wodzirej na wesele, prezenter, wesele, ślub, imprezy integracyjne dla firm, integracje, muzyka weselna, muzyka na wesele, karaoke profesjonalne, nagłośnienie , oświetlenie, DJ - Grupa Prezenterów

www.polski-warez.pl - Najlepszy warez w sieci

Najlepszy warez w sieci

Darmowa Muzyka

Najnowsza i darmowa muzyka. Najlepsze videoklipy hiphop, pop, dance, techno, metal i rock. Tylko najnowsze hity do pobrania za darmo.

DSO

Nagłośnienie - dystrybutor AVISmedia oferuje sprzęt nagłaśniający public address (PA) firmy Merlaud. Nagłośnienie dla supermarketów, głośnik pożarowy, dso - dźwiękowy system ostrzegawczy, sprzęt konferencyjny, głośniki. Sprzęt ma certyfikat CNBOP.rn

4pm - IMPREZY DLA KAŻDEGO

Imprezy (bale,studniówki,wesela,integracyjne,karaoke,itd.) - obsługa muzyczna i konferansjerska, pomoc w organizacji, doradztwo. Z fantazją...z humorem...z pomysłem.

Armenia.pl _ Armenia, Hayastan, ????????

Armenia.pl Hayastan Ormianie Haykakan

Płyty winylowe

Sklep muzyczny w którym kupisz płyty winylowe, nowo?ci na CD iDVD.

Ania Kiełbusiewicz - muzyka folkowa - malarstwo na szkle

Strona zespołu folkowego Ania z Zielonego Wzgórza poświęcona solistce zespołu Ani Kiełbusiewicz, jej zamiłowaniu do muzyki folkowej i malarstwa na szkle.

Żeński kwartet smyczkowy STRINGS

Żeński kwartet smyczkowy - STRINGS. Profesjonalna oprawa muzyczna imprez, bankietów.W repertuarze muzyka klasyczna , rozrywkowa, filmowa

słownik muzyczny

Online słownik muzyczny. Terminy z muzyki. Słownik pojęć muzycznych

Zespół muzyczny Klaxon-orkiestra na wesele

Zespół muzyczny Klaxon-solidna orkiestra na wszelkie imprezy okolicznościowe: wesela,studniówki,bale,sylwestra,bankiety,imprezy taneczne i plenerowe Małopolska

sklep muzyczny

Sklep muzyczny. Sprzedaż płyt cd i kaset z muzyką to nasza główna działalność. Muzyka taneczna, techno, jazz, blues, folk, muzyka polska, rock, pop, filmowa. Prowadzimy również sprzedaż hurtową płyt cd i kaset z muzyką

> PANORAMA FIRM - MDM.PL <

Internetowa Panorama Firm MDM.pl

Sylwester – oferty imprez w Big City

Oferty sylwestrowe z Twojego miasta m.in.: Warszawa, Łódź, Kraków, Trójmiasto i inne. Miejsca imprez to kluby, restauracje, puby, dyskoteki. Zapraszamy – znajdź ofertę dla siebie i Twoich znajomych.

Kwartet Smyczkowy JALOUSIE - zespół na każdą okazję

Oprawa muzyczna przyjęć, bankietów, rautów, ślubów i wszelkich innych uroczystości.