Przyczepy campingowe

Firma Go-Camp oferuje: amerykańskie składane przyczepy i akcesoria campingowe, przyczepy campingowe Fleetwood. Polecamy przyczepy campingowe, turystyczne. Autoryzowany i wyłšczny przedstawiciel Fleetwood w Polsce. Zapraszamy.


Przyczepy kempingowe oraz domki holenderskie

Nasza firma od początku swojej działalności zajmuje się importem używanych przyczep kempingowych i domków holenderskich z Holandii , Niemiec i Anglii.
Przez 15 lat naszej działalności poszerzaliśmy swoją ofertę handlową, by w tej chwili móc zaoferować szeroką gamę przyczep wiodących marek europejskich w różnych przedziałach cenowych oraz o zróżnicowanym wyposażeniu. Oferujemy pomoc i doradztwo techniczne przy dokonywaniu zakupy by klient dopasował przyczepę do swoich wymagań i potrzeb. Dla naszych klientów oferujemy również serwis i każda przyczepa sprzedana przez nas przechodzi szczegółowy przegląd techniczny. Camper
Oferujemy naszym klientom

1. sprzedaż używanych przyczep kempingowych
2. sprzedaż używanych samochodów kempingowych
3. sprzedaż domków holenderskich
4. usługi transportowe (dowóz do klienta)
5. serwis dla naszych klientów
6. wynajem przyczep kempingowych
7. wynajem przyczepek towarowych
8. parking dla przyczep kempingowych
9. przygotowanie przyczep kempingowych Klientów do sezonu (sprzątanie, drobne naprawy, sprawdzenie sprawności urządzeń, wymiana określonych części)
10. proponujemy również pomoc w doborze modelu przyczepy kempingowej oraz domku holenderskiego
11. możliwość oddania swojej przyczepy w rozliczeniu
12. serwis układu hamulcowego.

Camper Jesteśmy do Państwa dyspozycji :
od Poniedziałku do Piatku od 9.00-18.00.
w soboty od 9.00-16.00.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty handlowej

Center-Camp
Mirosław Klaja
43-155 Bieruń,Warszawska 93

Telefony kontaktowe
tel./fax 032 328-96-82
tel kom.0 500-211-654
tel kom.0 601-639-865

Godziny otwarcia:
Pon-pt: 9.00-18.00.
sob: 9.00-16.00.

Domki angielskie

Od 1997 r specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych przyczep kempingowych oraz stacjonarnych domków holenderskich. Zadowolenie naszych Klientów, rosnąca jakość towaru oraz wysoki profesjonalizm obsługi ugruntowały naszą pozycję na polskim rynku. Nasza oferta jest ciągle wzbogacana o nowy asortyment, którego wybór obecnie jest bardzo duży i zróżnicowany cenowo, co daje możliwość dostosowania towaru do preferencji Klienta.
W ofercie posiadamy nowe i używane przyczepy kempingowe, nowe i używane domki holenderskie - sezonowe i całoroczne. Rozpiętość cenowa jak i różnorodność towaru, sprawia że posiadamy największą ofertę handlową w Polsce. Jesteśmy też wyłącznym importerem na terenie Polski produktu Firmy Carnaby Caravans Collection - nowych i ekskluzywnych domków całorocznych.
W celu zwiększenia dostępności towaru dla potencjalnego Klienta posiadamy swoje punkty handlowe w Łomiankach k. Warszawy, Szczecinie i Władysławowie.
Transport domków lub przyczep zakupionych w P.H.U. Holiday Sport.W przypadku zakupu przyczepy lub domku stacjonarnego, P.H.U. Holiday Sport świadczy usługę transportu na miejsce wskazane przez Klienta. Pobieramy wówczas dodatkową opłatę, która stanowi tylko równowartość ceny paliwa i wynagrodzenia kierowcy.

przyczepy kempingowe

przyczepy, przyczepy samochodowe, przyczepy używane, przyczepy kempingowe

przyczepy samochodowe

przyczepy, przyczepy samochodowe, przyczepy używane, przyczepy kempingowe

Samochody Kempingowe

Sprzedaż i wynajem samochodów i przyczep kempinowych. Wyjątkowa oferta na samochody campingowe. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów do caraviningu firmy Movera i nie tylko. Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu.

CAMPER LUBAŃ - samochody i przyczepy campingowe, wypożyczalnia, sprzedaż

Camper Lubań - samochody campingowe i przyczepy campingowe, wypożyczalnia i sprzedaż

Renowacja samochodów zabytkowych - kamper

Renowacja samochodów z lat przed i po wojennych, naprawa nadwozi camperów, naprawa przyczep kampingowych.

przyczepy kempingowe

Przyczepy - części.Sprzedaż, naprawa, komis - przyczepy kempingowe, campingowe, kampingowe, gastronomiczne, podłodziowe, towarowe, samochodowe, lawety, przyczepy do przewozu koni. Przyczepa, przyczepki niewiadów.

serwis przyczepy

Przyczepy - części.Sprzedaż, naprawa, komis - przyczepy kempingowe, campingowe, kampingowe, gastronomiczne, podłodziowe, towarowe, samochodowe, lawety, przyczepy do przewozu koni. Przyczepa, przyczepki niewiadów.