Przewóz osób

Grupa Indywidualnych Przewoźników IPBUS zajmuje się działalnością przewozową. Świadczymy usługi na terenie Polski i Europy. Każdy z nas działa na rynku przewozu osób od lat dziewięćdziesiątych. Mamy duże doświadczenie,miłych, profesjonalnych kierowców posługujących się językami obcymi. Dysponujemy k


Wynajem samochodów Gdańsk

Witamy w serwisie internetowym wypożyczalni samochodów. Zajmujemy się wynajmem pojazdów dla osób
fizycznych oraz firm z kraju i z zagranicy. Posiadamy w ofercie samochody osobowe, vany, mikrobusy, a także
auta dostawcze.

- wynajem samochodów krótkoterminowy
- wynajem samochodów długoterminowy
- czarter samochodu wraz z kierowcą
- busines taxi ( przewóz osób )
- pomoc drogowa
- obsługa imprez okolicznościowych

Wypożyczamy samochody na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Sopot, Gdynia (również lotnisko w Gdańsku im. Lecha
Wałęsy - Rębiechowo w Gdańsku)

Naszym atutem jest bezpłatne dostarczanie samochodów do Klienta.
Oferty przygotowujemy indywidualnie w zależności od długości czasu najmu, bez limitu kilometrów. Zapewniamy fachową
obsługę,atrakcyjne ceny (ubezpieczenie w cenie) i możliwości uzyskania rabatów dla stałych klientów.

Kursy i usługi pedicure, manicure oraz stylizacja paznokci

Oferujemy w pełni profesjonalną i fachową obsługę w zakresie kosmetyki dłoni i stóp. Nasze wysokie kwalifikacje zawodowe, znajomość branży kosmetycznej oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia kursów i usług kosmetycznych dla dłoni i stóp pozwoliło nam uzyskać uznanie i zadowolenie wielu klientów. Jakość prowadzonych usług jest dla nas sprawą priorytetową dlatego gwarantujemy, że korzystając z naszych usług każdy klient będzie usatysfakcjonowany i zapewne powróci do nas w niedługim czasie.

Nasza oferta obejmuje prowadzenie:
- kursów kosmetyki dłoni i stóp
- usług manicure, pedicure i stylizacji paznokci
- sprzedaży profesjonalnych kosmetyków
- profesjonalnego doradztwa w zakresie kosmetyki paznokcia

Zasięg działania: Szczecin, Stargard Szczeciński i okolice

Firma prowadzona jest przez dyplomowanego instruktora mgr Edytę Piotrowską - osobę od dawna związaną z branżą kosmetyczną. Włascicielka posiada szereg uprawnień i szkoleń w zakresie prowadzenia usług oraz pracy jako instruktor kursów manicure, pedicure, masażu leczniczego oraz stylizacji paznokci. Edyta Piotrowska od 7 lat zajmuje się zawodowo prowadzeniem indywidualnych i grupowych szkoleń z zakresu manicure, pedicure oraz stylizacji paznokci, na których efektywnie wykorzystuje ona wiedzę oraz wykształcenie pedagogiczne. Edyta Piotrowska uzyskała dyplom instruktora w największej na polskim rynku firmie w branży kosmetyki paznokcia - Euro Fashion. Włascicielka posiada międzynarodowe świadectwo instruktora znanej na całym świecie firmy EzFlow (Międzynarodowy Certyfikat Akademii Paznokcia).

Kraków Tanie Hotele-Krakowskie Centrum Wycieczkowe

Tani nocleg w Krakowie. Tanie hotele. Planujesz wyjazd do Krakowa sam lub ze zorganizowaną grupą? Skorzystaj z usług naszego Krakowskiego Centrum. Tani nocleg w sieci naszych hoteli na terenie całego Krakowa. Usługi przewodnickie. Zapraszamy do Krakowa. Oferujemy tanie noclegi z pełnym wyżywieniem w naszych hotelach w Krakowie. Na życzenie klientów zaplanujemy cały pobyt w Królewskim Mieście Krakowie, łącznie z usługami przewodnicki.
Tanie noclegi Kraków. Wycieczki szkolne, pielgrzymki do Krakowa. Jeśli interesuje Cię tani hotel w Krakowie to zapraszamy na naszą stronę internetową. Oferujemy dobry i tani nocleg w Krakowie w dobrym miejscu.
Tanie noclegi z wyżywieniem w wybranych przez nasze Centrum hotelach na terenie całego Krakowa.Zapraszamy wycieczki szkolne w okresie wakacyjnym i nie tylko. Zapraszamy pielgrzymów, którzy chcą zwiedzić Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach a także Wawel, Kościół Mariacki oraz inne zabytki.Ceny za nocleg dla grup zorganizowanych już od 40 złotych od osoby. Zarezerwuj już dzisiaj nocleg w naszym Centrum.

Szkoła Języków Obcych Warszawa LEXIS Tłumaczenia Przysięgłe

Od 1990 r. prowadzimy kursy językowe w Warszawie. W ofercie kursy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, ukraińskiego, chorwackiego, serbskiego, arabskiego, hebrajskiego i in. Proponujemy kursy dla osób początkujących, kursy dla średnio zaawansowanych oraz kursy dla zaawansowanych, kursy językowe dla firm i instytucji państwowych. Przygotowujemy do uzyskania certyfikatów: FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TELC, TOLES. LEXIS - centrum egzaminacyjne LCCI i TELC. Nasza kadra to doświadczeni lektorzy polscy i native speakers. Wszyscy legitymują się dyplomami wydziałów lingwistycznych wyższych uczelni. Sale wyposażone są w komputery, projektory i tablice multimedialne. Zachowanie stosunkowo niskiej ceny przy małej liczebności grup (1 lekcja kosztuje 14,00 PLN w grupach 4-8 osób, semestr liczy 60 godzin lekcyjnych). Na podstawie badań potrzeb naszych klientów opracowaliśmy programy kursów specjalistycznych: angielski medyczny, angielski dla prawników, angielski w hotelarstwie i w turystyce. Postępy w nauce sprawdzane są na koniec każdego miesiąca na podstawie testów sprawdzających. Raport z postępów w nauce przekazywany jest zainteresowanym. W instytucjach przekazujemy także raport z frekwencji i raport z egzaminu końcowego. Kursy w grupach w szkole LEXIS odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje. W wakacje proponujemy także kursy intensywne 4 razy w tygodniu po 4 lekcje - "1 semestr w 1 miesiąc". Kurs bazowy trwa 6 semestrów. Później mamy do wyboru język ogólny - konwersacje na 2 poziomach oraz kursy przygotowujące do Certyfikatów. Szkoła umożliwia (stosując specjalne rabaty) kontynuowanie szkolenia za granicą. Oferujemy kursy językowe za granicą w kilkunastu krajach świata. Dla młodszych mamy obozy językowe za granicą.

wycieczki last minute

Zapraszamy do świata Sun&Fun Holidays. Celem, który nam przyświeca jest dbanie, aby Państwa urlop spędzony za naszym pośrednictwem należał do jak najbardziej udanych. Przedstawiona Państwu oferta jest wynikiem wnikliwej analizy jakości oraz cen wybranych hoteli. Wprowadziliśmy też nowe kierunki, między innymi po to, aby naszym stałym Klientom zaproponować coś nowego. Proponujemy wakacje w Egipcie, w najbardziej znanych kurortach Morza Czerwonego, czyli Hurghadzie oraz Sharm El Sheikh. Ale i tu pojawia się niespodzianka: zupełnie nowy kierunek - Taba. Świetnie przygotowana baza hotelowa i zgoła odmienny Egipt od tego dobrze Państwu znanego. Dla lubiących zwiedzać - ciekawe programy objazdowe z rejsami po Nilu. Tych z Państwa, którzy cenią sobie wyjątkowo szerokie i piaszczyste plaże, zapraszamy do Maroka, wraz z jego bogactwem kulturowym, które można bliżej poznać podczas wycieczki objazdowej. Starannie przygotowana oferta hoteli w Turcji to nowość, która, wierzymy, spotka się z Państwa zainteresowaniem. Riviera turecka to miejsce od dawna lubiane i często wybierane na wakacje. Proponujemy Państwu hotele w Alanyi, Kemer, Belek oraz Side.

Różne sposoby spędzania urlopu.

Strona o moich wyjazdach urlopowych. Opisałem różne miejsca i metody podróżowania. Przydatna przy planowaniu urlopu. Wszystko ilustrowane galeriami zdjęć. Wszystkie opisy poparte są doświadczeniem, każde z miejsc odwiedziłem chociaż raz.
Zastanawiałem się jak nazwać swoja stronę i doszedłem do wniosku,
że Wyprawy czy Podróże brzmią bardzo na wyrost.
Postanowiłem, że pozostanę przy nazwie Urlopek, ponieważ to najlepiej oddaje jej charakter. Urlop czy to zimowy czy letni dla wszystkich bez względu na wiek jest okresem wypoczynku i kojarzy się z przyjemnym spędzaniem czasu. Każdy ma swój sposób wypoczywania. Większość ludzi spędza wakacje podobnie czyli stara się zmienić otoczenie na sprzyjające wypoczynkowi i rozwijaniu swojego hobby.
Ja staram się wyjeżdżać w miejsca , które lubię bądź w takie, których nie znam a uważam za interesujące.
Podróżuję rożnymi środkami lokomocji. Wycieczki zorganizowanie typu Tunezja, Egipt oczywiście samolot. Na urlopek organizowany przeze mnie przeważnie jeżdżę samochodem często z przyczepą kempingową. Rok temu po raz pierwszy wybrałem się w podróż camperem. Jest to najlepszy środek transportu na wycieczki objazdowe np. Francja i Italia. Taki środek lokomocji daje pełną niezależność i komfort. Pozwala na elastyczne zmiany programu wyjazdu.

Aktywne Wakacje w Polsce

Polska - aktywny wypoczynek - możliwość wyboru z wielu ciekawych kategorii, aktywne wakacje, zakwaterowanie w różnego rodzaju obiektach noclegowych, hotele, SPA, , atrakcje turystyczne i sportowe wakacje. Informacje ważne i praktyczne. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie pojechać? Gdzie spać? Gdzie zjeść? Baza hoteli z całej Polski oraz opisy wielu atrakcji turystycznych. Strona przeznaczona dla osób szukających atrakcyjnych wakacji na terenie Polski. Szeroki zakres oferowanych ofert pozwala na znalezienie każdemu zainteresowanemu coś dla siebie. Portal oprócz wielu informacji charakteryzuje się pięknymi zdjęciami z różnych stron Polski oraz dostępnym po zarejestrowaniu forum turystycznym. Na stronach forum można znaleźć wiele informacji oraz opinii klientów bezpośrednio z "pierwszej ręki". Wypowiedzi na forum dostępne są dopiero po zalogowaniu się jako użytkownik. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stron dostępnych w trzech wersjach językowych: polskim, angielskim i holenderskim.

Virtualeria.pl - wirtualne wycieczki oraz zdjęcia panoramiczne 360

Innowacyjne rozwiązania marketingowe dla nieruchomości. Tworzymy skomplikowane, interaktywne wizualizacje panoramiczne i wirtualne wycieczki dla każdego typu nieruchomości. Są one skuteczną metodą promocji zarówno dla obiektów istniejących jak i tych dopiero projektowanych. Nasi specjaliści wykonają dla Klienta profesjonalne zdjęcia panoramiczne z których następnie powstaną efektowne panoramy sferyczne i cylindryczne. Doświadczenie naszego zespołu pozwala nam tworzyć wirtualne spacery dla obiektów każdej wielkości i wszystkich stopni skomplikowania. Siedzibą firmy jest Poznań, lecz działa ona na terenie całego kraju. Podczas dotychczasowej działalności wykonywaliśmy zlecenia dla największych polskich oraz zagranicznych obiektów hotelowych, edukacyjnych, oraz rozrywkowych. Prezentacje wykonywane są w oparciu o najlepszy sprzęt fotograficzny, natomiast do obróbki i montażu materiału fotograficznego wykorzystywane jest doskonałe, dedykowane oprogramowanie panoramiczne.

Wycieczki

Exim Tours to ponad dekada doświadczenia w organizacji najlepszego wypoczynku dla polskich turystów. Powstaliśmy jako filia, działającego od wielu lat lidera na czeskim rynku turystycznym Exim Tours Czechy. Obecnie jesteśmy częścią dużej firmy, mającej swoje biura w Czechach (Praga), na Węgrzech (Budapeszt), Słowacji (Bratysława) i w Rumunii (Bukareszt). Posiadamy 17 własnych biur w największych polskich miastach. Nasza oferta dostępna jest u ponad 3000 agentów. Posiadamy zezwolenie nr 374 na prowadzenie działalności turystycznej wydane przez Wojewodę Mazowieckiego. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystycznej PIT oraz Górnośląskiej Izby Turystycznej GIT. Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych posiadamy gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Europäische Reiseversicherung AG (Europejskie), Oddział w Polsce.
Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę każdego wyjazdu – prywatnego oraz firmowego (wczasy, wyjazdy grupowe, wycieczki objazdowe). W ramach naszej oferty przygotowaliśmy selektywnie dobrane propozycje hoteli. Na miejscu czekają na Państwa polscy rezydenci, zawsze służący pomocą i radą. Dopełnieniem wszystkich pobytów są liczne wycieczki fakultatywne organizowane pod opieką wykwalifikowanych polskojęzycznych pilotów.

W-droge.pl - Podróżujemy po Polsce i świecie

Nasze wycieczki dalekie i bliskie, wspomnienia z wypraw, plany przyszłych podróży. Opisy miejsc wartych zobaczenia wzbogacone własnymi fotografiami. Propozycje wycieczek po Polsce i zagranicy. Ciekawostki, tajemnice i niesamowite historie. Porady dla turytów. Pokażemy co warto odwiedzić, gdzie zjeść i przenocować.

Podróżowanie jest łatwe i przyjemne, jednak warto się do niego przygotować. “Dobry zwiad tynfa wart“, jak mawiają włóczykije. Przed wyruszeniem w trasę warto zapoznać się z miejscami, które mamy zamiar odwiedzić. Zaplanowanie całej wyprawy pozwoli lepiej wykorzystać czas na zobaczenie ciekawych i wartościowych miejsc, bez zbędnego błądzenia i nerwów.

Celem w-droge.pl jest ułatwienie czytelnikom zebrania materiałów do dobrego zwiadu i dobrania najlepszego ekwipunku na podróż. Zaprezentujemy mapy i przewodniki, które warto wziąć w trasę. Zaproponujemy miejsca, które warto zobaczyć. Pomożemy dobrać sprzęt niezbędny każdemu turyście. Wskażemy, gdzie warto zanocować i zjeść. Jednym słowem… ruszamy w drogę!

WyjdzNaRower.pl - wycieczki i trasy rowerowe

Wycieczki i trasy rowerowe dodawane przez użytkowników, możliwość informowania o nich i zapraszania znajomych, jak i szansa na poznanie zupełnie nowe osób podczas wypraw rowerowych. Serwis nie tylko zbiera najróżniejsze trasy rowerowe, ale także umożliwia organizowanie wycieczek rowerowych w swojej okolicy. Typowy współczesny rower klasyczny jest jednośladem dwukołowym. Ramy roweru wykonuje się ze stali zwykłych lub stopowych, stopów aluminium lub kompozytów. Układ jezdny roweru to koła (zwykle) szprychowe i ogumienie pneumatyczne. Napęd jest przekazywany przez układ napędowy roweru,którym zwykle jest przekładnia łańcuchowa i system zmiany przełożeń (przerzutka zewnętrzna, przerzucającą łańcuch na koła łańcuchowe o różnych ilościach zębów lub wewnętrzna, znajdującą się w piaście). Bywają również modele z napędem przekazywanym wałkiem Cardana. Hamulce: mogą być nożne, działające przy kręceniu pedałami w tył (tzw. torpedo lub hamulce zintegrowane z przerzutką wewnętrzną). Najpopularniejsze są jednak działające na obręcz mechaniczne, lub (rzadziej) hydrauliczne, hamulce ręczne (hamulce szczękowe, hamulce V-Brake). Coraz popularniejsze w rowerach są hamulce tarczowe. Obecnie często (oprócz rowerów szosowych) stosuje się w rowerach amortyzację przedniego, jak i tylnego koła.

Kajakarze.pl - Najlepsze spływy kajakowe! Wycieczki rowerowe - Borne Sulinowo

Zabezpiecznie spływów kajakowych, wypożyczanie sprzęu na rzekach Piława, Drawa, Gwda, Różyca.Trasy kajakowe po jeziorach Piła, Brda, Lubicko, Komorze, Żerdno, Drawsko. Zabezpieczanie spływów kajakowych, oferujemy pomoc w organizacji noclegów, wypożyczanie sprzętu wodnego i rowerów turystycznych - piękne trasy rowerowe po okolicach Bornego Sulinowa.

ZAPRASZAMY!
Gmina Borne Sulinowo znajduje się w centralnej części Pojezierza Drawskiego, na terenie powiatu szczecineckiego, w południowo-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Miasto wtopione jest w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile.
Bardzo zróżnicowaną rzeźbę terenu na obszarze gminy zawdzięczamy długotrwałemu działaniu przed ok. 25 tys. lat lądolodów skandynawskich i mas spływających z nich wód. Gęsta i urozmaicona sieć strug i rzeczek różnej wielkości, obfitość jezior rozrzuconych wśród zalesionych wzgórz dodają malowniczości tym terenom.
W północnej części gminy występują najwyższe wzniesienia, w tym Łęcka Góra (214 m n.p.m.). Środkową część gminy przecina główny ciąg jezior Pojezierza Drawskiego. Na terenie gminy znajduje się 57 jezior, z których największym jest jezioro Pile o pow. 1000 ha, długości 8,5 km i głębokości do 44 m.
Część z jezior połączona jest rzekami. Największe z nich to Piława i Płytnica, prawobrzeżne dopływy Gwdy. Szczególnie interesującym szlakiem wodnym jest rzeka Piława. Wypływa z jeziora Komorze (pow. 397 ha i wyjątkowo przejrzysta woda), przepływa na obszarze gminy przez siedem jezior i Zalewy Nadarzyckie. Nad jej brzegami znajduje się część umocnień i bunkrów Wału Pomorskiego.

Portal turystyczny, wycieczki, tanie bilety lotnicze, hotele, promy

Portal turystyczny, wycieczki, biura podróży, last minute, bilety lotnicze, hotele, nocleg w Polsce, promy, atrakcje turystyczne

Portal turystyczny, wycieczki, tanie bilety lotnicze, hotele, promy

Portal turystyczny, wycieczki, biura podróży, last minute, bilety lotnicze, hotele, nocleg w Polsce, promy, atrakcje turystyczne

Nurkowanie Egipt

Wycieczki-Egipt.pl to multimedialny portal oferujący tylko najlepsze oferty wycieczek do Egiptu. Wakacje w Egipcie mogą stać się przygodą życia. Wystarczy obejrzeć film z ofertą wycieczki i zarezerwować ją. Potem pozostaje już tylko cieszyć słońcem, cudownie ciepłym morzem oraz wspaniałymi hotelami.

Urlop Egipt

Wycieczki-Egipt.pl to multimedialny portal oferujący tylko najlepsze oferty wycieczek do Egiptu. Wakacje w Egipcie mogą stać się przygodą życia. Wystarczy obejrzeć film z ofertą wycieczki i zarezerwować ją. Potem pozostaje już tylko cieszyć słońcem, cudownie ciepłym morzem oraz wspaniałymi hotelami.

Hotel Minamark Last minute Wakacje

rnHotel Minimark centrum turystyczne , Hurghady - Sakkali - Last minute biuro oferujące tylko sprawdzone i najlepsze oferty last minute. Wymarzoną wycieczkę można wybrać bez przeglądania setek katalogów. Wystarczy tylko wejść na strone i zamówić wycieczkę.

Last minute Wczasy

rnLast minute biuro oferujące tylko sprawdzone i najlepsze oferty last minute. Wymarzoną wycieczkę można wybrać bez przeglądania setek katalogów. Wystarczy tylko wejść na strone i zamówić wycieczkę.

NETA.PL Biuro podróży

Wakacje dla Ciebie - Twoje biuro podróży Sosnowiec NETA.PL. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą wczasów krajowych jaki i zagranicznych.

kolonie

Angielski, Niemiecki, Anglia, obozy językowe, kursy, obozy, kolonie!!! ZAPRASZAMY!!!

Angielski

Angielski, Niemiecki, Anglia, obozy językowe, kursy, obozy, kolonie!!! ZAPRASZAMY!!!

Przewodnik po Poznaniu-Justyna Ciupa.

Justyna Ciupa-przewodnik miejski po Poznaniu. Oprowadzanie i pilotowanie grup anglojęzycznych.

zdjęcia, fotografia, warszawa , fotografia ślubna, zdjecia slubne, fotografia slubna ,zdjęcia ślubne

zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, warszawa ,zdjęcia, fotografia, fotografia slubna , zdjecia slubne

super last minute, wakacje

Wakacje Last minute cały świat dla Ciebie i twojej rodziny - last minute, super oferty, niskie ceny

Przewóz osób

Przewóz osób - Ornowski, busy wynajem mikrobusy wynajem komfortowych mikrobusów busów, komfortowy przewóz osób, przewozy bagaży

przewozy Warszawa

Autokary Warszawa - wynajem autobusów. Busy - przewozy i transport osób w Warszawie. Naszą specjalnością jest transport osobowy. Dla bezpieczeństwa podróżnych kierowcy posiadają telefony komórkowe, żeby móc być w stałym kontakcie z centralą firmy. Jesteśmy elastyczni co do cen wykonywanych us

wakacje

Wybierz miejsce, w którym zechcesz spędzić wymarzone wakacje lub urlop. Oprucz tych które już znasz jest wieIe więcej takich, o których istnieniu nie masz zielonego pojęcia.Ten serwis zawiera opisy i zdjęcia hoteli z całego świata. Przeżyj niezapomnianą przygodę!rn

Taxi Świdnica, przewóz osób, zakupy, dowóz dzieci, doręczanie kwiatów, holowanie

Taxi Świdnica, transport, przesyłki, przewóz osób, holowanie, dowóz dzieci, doręczanie kwiatów

urlop

Biuro Podróży ITAKA jest zdecydowanym liderem w sprzedaży wycieczek objazdowych na polskim rynku. Firma oferuje wysokiej jakości autokarowe i samolotowe wycieczki objazdowe oraz wakacje czarterowe. Spędź swoje wymarzone wakacje, skorzystaj z ofert last minute, nie zmarnuj swojego ulropu.

DELUX wynajem autokarów, przewóz osób

Nasza oferta to wynajem autokarów i autobusów dla zorganizowanych grup, wycieczek, pielgrzymek oraz innych imprez okazjonalnych.

Łeba, kwatery

Łeba - informator turystyczny www.e-leba.pl. Baza noclegowa, galeria fotografii, atrakcje, aktualności. Zapraszamy na wypoczynek w Łebie

Karkonosze, noclegi

Karkonosze - informator turystyczny Karkonosze.pl - noclegi, atrakcje turystyczne, zabytki, opis miejscowości. Zapraszamy w karkonosze

Bieszczady

Biuro podróży, Sanok, wycieczki, turystyka, Bieszczady

Kair, wycieczki do kairu, zwiedzanie

Kair zwiedzanie Kairu i wycieczki do Kairu w ofercie last minute, wakacje w kairze temperatura i pogoda, wycieczki fakultatywne do Kairu

urlop Teneryfa

wyjezdzam.pl - podaruj sobie wypoczynek w raju... Last Minute Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja - wycieczki, przeloty, hotele

Dziwnówek - Noclegi- Wczasy nad morzem

Serwis turystyczny miejscowości Dziwnówek i okolic. Wakacje, wczasy, noclegi nad morzem - dobrze trafiłeś. Wybierz Dziwnówek. Jest to niewielka nadmorska miejscowość uzdrowiskowa i kąpielisko morskie położone w lesie sosnowym między Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim.

wycieczki zagraniczne

Egipt.4top.pl - od starozytnosci do wspolczesnosci Egiptu. Nurkowanie jak również sporty ekstremalne. Fascynująca historia, groby, bogowie, hieroglify. Cudne miasta Giza, Kair, amra. I rewleacynjne piramidy zapraszamy na strone.

Egipt

Oferty turystyczne do Egiptu infolinia (022) 423 85 11

Brazylia

Oferty turystyczne do Brazylii infolinia (022) 423 85 11

afryka

Egipt.swiat24.com - od starozytnosci do wspolczesnosci Egiptu. Nurkowanie jak również sporty ekstremalne. Fascynująca historia, groby, bogowie, hieroglify. Cudne miasta Giza, Kair, amra. I rewleacynjne piramidy zapraszamy na strone.

Biuro podróży - Margo Travel - Wrocław - wczasy, wycieczki, wyjazdy, wynajem autokaru ...

Biuro Podróży Margo Travel- profesjonalna obsługa, oferty Last Minute, wczasy, wycieczki, wyjazdy narciarskie, sylwester, expres narty, Wyjazdy integracyjne dla firm, zielone szkoły, wycieczki dla szkół. Wynajem autokarów. Sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych, ubezpieczenia. Możliwość rezerwac

wycieczki

NESTO zapraszam na wspaniałe wycieczki zagranicą i w Polsce. Pytaj i rezerwuj infolinia 0801 00 33 48.

wczasy,wycieczki,last minute

Eurostravel.pl poleca wyjazdy turystyczne,najlepsze kurorty,wycieczki egzotyczne,podróże krajowe i zagraniczne,oferty last minute,first minute,Egipt,Tunezja,Turcja,Grecja,Hiszpania,Bułgaria...

tanie wczasy,podróże,last minute

Eurostravel.pl poleca wyjazdy turystyczne,najlepsze kurorty,wycieczki egzotyczne,podróże krajowe i zagraniczne,oferty last minute,first minute,Egipt,Tunezja,Turcja,Grecja,Hiszpania,Bułgaria...

wakajce

Ciekawe miejsca na weekend,baza kwater

wakajce

Ciekawe miejsca na weekend,baza kwater

Grzybowo kwatery

Grzybowo koło Kołobrzegu. Serwis turystyczny www.grzybowo.info.pl zaprasza na wypoczynek nad morzem. Baza noclegowa, galeria fotografii, atrakcje Grzybowa

Lublin

Lublin - Serwis opisuje atrakcje turystyczne Polski. Co warto zwiedzić? Miasta, regiony i wycieczki jednym słowem - turystyka w Polsce. Posiada też noclegi

Wczasy nad morzem

Wczasy w Polsce. Zapraszamy na wczasy w górach, nad morzem i wczasy nad jeziorem. Baza ofert noclegowych - noclegi nad morzem i w górach

Opole

Opole - Serwis opisuje atrakcje turystyczne Polski. Co warto zwiedzić? Miasta, regiony i wycieczki jednym słowem - turystyka w Polsce. Posiada też noclegi

Grupa rowerowa z Warszawy - wycieczki, zawody,itp - czyli oto co powstało gdy połączyli się ludzie chorzy na CYKLOZĘ :-)

Grupa rowerowa z Warszawy - wycieczki, zawody,itp - czyli oto co powstało gdy połączyli się ludzie chorzy na CYKLOZĘ :-)

Grupa rowerowa z Warszawy - wycieczki, zawody,itp - czyli oto co powstało gdy połączyli się ludzie chorzy na CYKLOZĘ :-)

Grupa rowerowa z Warszawy - wycieczki, zawody,itp - czyli oto co powstało gdy połączyli się ludzie chorzy na CYKLOZĘ :-)

Grupa rowerowa z Warszawy - wycieczki, zawody,itp - czyli oto co powstało gdy połączyli się ludzie chorzy na CYKLOZĘ :-)

Grupa rowerowa z Warszawy - wycieczki, zawody,itp - czyli oto co powstało gdy połączyli się ludzie chorzy na CYKLOZĘ :-)

Grupa rowerowa z Warszawy - wycieczki, zawody,itp - czyli oto co powstało gdy połączyli się ludzie chorzy na CYKLOZĘ :-)

Grupa rowerowa z Warszawy - wycieczki, zawody,itp - czyli oto co powstało gdy połączyli się ludzie chorzy na CYKLOZĘ :-)

Ustka kwatery

Ustka zaprasza - informator turystyczny www.ustka.info.pl. Baza noclegowa, atrakcje turystyczne, galeria fotografii z Ustki i okolicy.

Karpacz

Karpacz - baza noclegowa, galeria, imprezy - Miasto Karpacz zaprasza w Karkonosze. Malownicze widoki, dobra zabawa, atrakcyjne kwatery.

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba - baza noclegowa, galeria, imprezy - Miasto Szklarska Poręba zaprasza w Karkonosze. Atrakcyjna baza kwater, dobra zabawa, malownicze widoki - zapraszamy!

Tunezja Hotele

Ranking hoteli Travelzone.pl - Hotele Tunezja - zobacz zdjęcia, opinie turystów i wybierz hotel na wakacje!

Tunezja Hotele

Ranking hoteli Travelzone.pl - Hotele Tunezja - zobacz zdjęcia, opinie turystów i wybierz hotel na wakacje!

Super-Tramp

Biuro Usług Turystycznych SUPER-TRAMP. Wycieczki zagraniczne, krajowe, pielgrzymki, obozy i wiele innych ofert.

Super-Tramp

Biuro Usług Turystycznych SUPER-TRAMP. Wycieczki zagraniczne, krajowe, pielgrzymki, obozy i wiele innych ofert.

Egipt Hotele

Ranking hoteli Travelzone.pl - Hotele w Egipcie - zobacz zdjęcia, opinie turystów i wybierz hotel na wakacje!

Egipt Hotele

Ranking hoteli Travelzone.pl - Hotele w Egipcie - zobacz zdjęcia, opinie turystów i wybierz hotel na wakacje!

Chorwacja

Chorwacja to wspaniałe miejsce na wypoczynek. Skąpane w słońcu 1100 wysp i wysepek, poszarpana linia brzegowa z licznymi kurortami oferuje rozmaite atrakcje, które zaspokoją wszystkie Twoje pragnienia.

Grecja

Grecja, a właściwie Republika Grecka to przepiękny kraj położony w południowo – wschodniej części Europy na krańcu Półwyspu Bałkańskiego. Państwo to uznawane jest za kolebkę cywilizacji zachodniej. Zrodziła się w nim również między innymi filozofia, dramat

Bezkresy - Krym, Gruzja, Kamczatka, Bajkał, Lwów, Wilno, Petersburg

Wczasy na Krymie. Wycieczki - Jezioro Bajkał, Kamczatka. Lwów, Wilno, Petersburg, Ryga, Tallin. Poznaj z nami takie kraje jak Ukraina, Rosja, Białoruś, Mołdawia, Rumunia, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia.rnZ nami na Kresy!

Wycieczki chiny, wycieczki do chin - ORIENTRAVEL

wycieczki do chin. Chiny - miejsce na wakacje. Obejrzyj wycieczki do chin

wycieczki

Biuro podróży Robinson działa od 1996 roku. Zajmujemy się głównie organizacją wczasów, wycieczek, zielonych szkół, kolonii, zimowisk, imprez integracyjnych, motywacyjnych i konferencji. Naszymi klientami są szkoły, firmy i instytucje. Biuro podróży Robinson działa

biura podróży

Biuro podróży Robinson działa od 1996 roku. Zajmujemy się głównie organizacją wczasów, wycieczek, zielonych szkół, kolonii, zimowisk, imprez integracyjnych, motywacyjnych i konferencji. Naszymi klientami są szkoły, firmy i instytucje. Biuro podróży Robinson działa o

kolonie

Biuro podróży Robinson działa od 1996 roku. Zajmujemy się głównie organizacją wczasów, wycieczek, zielonych szkół, kolonii, zimowisk, imprez integracyjnych, motywacyjnych i konferencji. Naszymi klientami są szkoły, firmy i instytucje. Biuro podróży Robinson działa

Atrakcje

Quadoo - Zakopane. Quady, Czterokołowce, ATV, Imprezy integracyjne, wycieczki i atrakcje Zakopane - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kompas - Bilety autokarowe

Toruńska Agencja Kompas, działająca od ponad 17 lat na rynku, znana jest z wysokiej jakości usług i świetnej obsługi klienta. Sprzedaje bilety lotnicze, autokarowe, promowe i kolejowe.

MK-2 wynajem busów, linie regularne, doradztwo

MK-2 oferuje wynajem busów i autokarów na trasy lokalne i międzymiastowe.rnZapewniamy przewóz osób na śluby, pogrzeby, wycieczki oraz przewóz pracowników.rnKontakt: 691-596-116

turystyka pielgrzymki wycieczki

Pielgrzymki, wycieczki, turystyka biznesowa, mice: FRATER

Narty

Narty z naszym biurem podróży to prawdziwa przyjemność. Wyjedź na narty już dzisiaj i przeżyj z nami Twój wakacyjny urlop. Jedź na narty razem

Wyjazdy

Wyjazdy z naszym biurem podróży to prawdziwa przyjemność. Wyjazdy już dzisiaj i przeżyj z nami Twój wakacyjny urlop

Karaiby

Karaiby z naszym biurem podróży to prawdziwa przyjemność. Wyjedź na Karaiby już dzisiaj i przeżyj z nami Twój wakacyjny urlop

Austria

Austria z naszym biurem podróży to prawdziwa przyjemno¶ć i wielka przygoda. Austria - wyjedĄ już dzisiaj i przeżyj z nami Twój wakacyjny urlop

Biura Podróży Rzeszów

BIURA PODRÓŻY [Info-Podkarpackie] - Znajdziecie tu Państwo biura podróży, oferujące m.in. wycieczki, kolonie, obozy, bilety lotnicze, bilety autokarowe czy wynajem autokarów w Rzeszowie, oraz biura w innych miastach, a także zawsze aktualny spis biur podróży świadczących swoje usługi z całego wojewó

Kołobrzeg Grzybowo

Grzybowo koło Kołobrzegu. Serwis turystyczny www.grzybowo.info.pl zaprasza na wypoczynek nad morzem. Baza noclegowa, galeria fotografii, atrakcje Grzybowa

Travelzone.pl :: Wakacje przez cały rok! Last minute...

Travelzone.pl :: Wakacje przez cały rok! Last minute, wycieczki, bilety lotnicze, hotele! Strefa najlepszych biur podróży!

Wynajem autokarów, autokary - Dobrucki

Jesteśmy koncesjonowaną firmą przewozową z 11 letnim doświadczniem.Do Państwa dyspozycji oddajemy dużą i nowoczesną flotę autokarów - 3 Bovy Futura 50 osobowe, 3 Autosany 40 osobowe, Mercedes 25 osobowy, Mercedes Sprinter 18 osobowy oraz VW Transporter 9 osobowy.

www.gromada.pl - bilety lotnicze, tanie loty

GROMADA - tradycja i wiarygodność - turystyka, hotele, wypoczynek, wycieczki

Przewodnicy - przewodnik górski miejski terenowy instuktor narciarski.

Baza przewodników górskich, tatrzańskich, sudeckich, beskidzkich, miejskich, terenowych, pilotów wycieczek, instruktorów narciarskich. Serdecznie zapraszamy.

Zima, narty na słowacji, wycieczki, biuro podróży, biura turystyczne, dubaj, chorwacja, kuba, bora bora, goa, egipt turystyka, targi turystyczne, kenia, seszele

Zima, narty na słowacji, wycieczki, biuro podróży, biura turystyczne, dubaj, chorwacja, kuba, bora bora, goa, egipt turystyka, targi turystyczne, kenia, seszele

Lato, narty na słowacji, wycieczki, biuro podróży, biura turystyczne, dubaj, chorwacja, kuba, bora bora, goa, egipt turystyka, targi turystyczne, kenia, seszele

Lato, narty na słowacji, wycieczki, biuro podróży, biura turystyczne, dubaj, chorwacja, kuba, bora bora, goa, egipt turystyka, targi turystyczne, kenia, seszele

hotele , hotele polskie , HOTELE-POLSKIE.pl. Polskie hotele w Koszyczku dla Ciebie.d Warszawa , krak

HOTELE, HOTELE POLSKIE, HOTELE-POLSKIE.pl. POLSKIE HOTELE W KOSZYCZKU DLA CIEBIE. Hotele, motele, zajazdy, pensjonaty i inne obiekty noclegowe!d Warszawa , kraków , poznań , wrocław , szczecin , gdańsk , gdynia , toruń , katowice , olsztyn , wisła , szczyrk , szklarska poręba , ustka , zakopane , m

zielone szkoły

Zielone szkoły i wycieczki szkolne organizuje Biuro Usług Turystycznych - specjalista w turystyce dla dzieci i młodzieży.

P.H.LINDA WYNAJEM AUTOKARÓW

Firma Linda zajmuje sie przewozem osób juz od 10 lat.Służymy przewozem osób na wesela i pogrzeby oraz oferujemy przewozy dla takich grup zorganizowanych jak przedszkola,szkoły,kościoły itd...

Przewozy chorych

Gregor Trans. Międzynarodowe przewozy autokarowe, pasażerskie - regularne przewozy na trasie Niemcy-Polska (wyjazd Elbląg, Gdańsk). Do Niemiec jeżdżą autokary i mikrobusy. Transport medyczny chorych - karetki z kierowcą, przewozy chorych pacjentów też za granicą.

Busy wynajem mikrobusy minibusy transport osób

Oferujemy usługi typu przewóz i transport osób, wynajem samochodów i busów wraz z kierowcą. W ramach naszej działalności oferujemy również usługi przewodnickie i pilotarskie w języku angielskim na terenie całego kraju.

Przewodnicy.com.pl - baza przewodników górskich, miejskich, terenowych, pilotów wycieczek i instrukt

Baza przewodników górskich, tatrzańskich, sudeckich, beskidzkich, miejskich, terenowych, pilotów wycieczek, instruktorów narciarskich. Serdecznie zapraszamy.

Bolero-Busprzewóz osób,przewozy autokarowe,wynajem autobusów

Wynajem autobusów,Przewozy autokarowe,Przewóz osób -wszystko dla kienta-Wynajem autobusów,Przewozy autokarowe,Przewóz

wycieczki turystyka

Biuro turystyczno-pielgrzymkowe - organizuje pielgrzymki, pielgrzymki krajowe i pielgrzymki zagraniczne oraz turystyka biznesowa

Rentbus - przewóz osób, wynajem mikrobusów

Przewozy osobowe na terenie kraju i Europy, obsługa wyjazdów firmowych, przewóz osób - wynajem mikrobusów osobowych z kierowcą, przejazdy okolicznościowe, transport.

Wynajem mikrobusów osobowych z kierowca, przewóz osób

Wynajem mikrobusów,przewóz osób,wynajem mikrobusów osobowych z kierowcą,przejazdy transport,busy,autobusy,mikrobusy,przewozy osób, bus,mikrobus

Hotel, nocleg - Kraków :: Ferie-HOTEL.PL :: Kraków - tani hotel letni

Tani hotel wakacyjny w Krakowie. Wygodny nocleg w Krakowie dla całej rodziny. Hotel, nocleg - Kraków - Ferie-HOTEL.PL - Specjalna oferta dla grup turystycznych. Rezerwacje on-line. Zdjęcia hotelu i Krakowa.

Wyprawy - Duszak Team

Wyprawy Rowerowe, Turystyka Rowerowa i Górska. Bogate galerie zdjęć z wypraw, obszerne relacje i wiele więcej (Tarty,Rafting,Jaskinie..) ZAPRASZAMY!

Pielgrzymki

Alfa Tur biuro podróży oferuje: pielgrzymki do Rzymu, pielgrzymki do Paryża, pielgrzymki do Fatimy i wiele innych

Połączenia autokarowe

Bilety - sprzedaż biletów on-line. Europejskie linie autokarowe, wyszukiwarka połączeń autokarowych, tanie linie lotnicze,rn dostawa biletów na terenie kraju. Bilety autokarowe, autobusowe, bilety lotnicze. Znajdź połączenie i zamów bilet na rnsamolot, autokar.