Najlepsza stronka z darmowymi tapetami na pulpit!

Najnowsza strona z darmowymi tapetami na pulpit, znajdziesz tutaj tapety na pulpit podzielone na tematyczne kategorie. Wiele z nich jest mojego autorstwa, więc nigdzie indziej nie znajdziesz takich tapet! Zapraszam serdecznie.


Sosnowiec - Śląsk

Czujesz się samotna w tak dużym mieście? Zapraszamy, to miejsce gdzie poznasz ciekawych ludzi, znajdziesz idealne miejsce na wieczorną rozrywkę oraz weekendowy wypoczynek.

To punkt gdzie Twoje miasto okaże się dostępne i łatwe do poznania.

Społecznościowy serwis ułatwiający każdemu obywatelowi publikowanie wiadomości i rozbudowę bazy interesujących i pożytecznych lokalizacji na terenie miasta.

Sprawdź sam, masz solidną firmę, potrzebujesz dodać ogłoszenie, masz istotną wiadomość, wiesz o interesującej imprezie, chcesz pochwalić swoimi zdjęciami?

Unikalny serwis miejski, prezentujący najciekawsze informacje i wydarzenia w Sosnowcu. Szeroka baza firm lokalnych, lokalne ogłoszenia, aktualne wiadomości, aktualna kronika policyjna, kalendarium imprez odbywających się w mieście oraz galeria fotografii mieszkańców i użytkowników portalu. Serwisy tematyczne umożliwią każdemu znaleźć coś dla siebie: informacje o mieście - (konkursy, historia, imprezy kulturalne), wiadomości - (aktualności i kronika), katalog firm, ogłoszenia z terenu miasta oraz dział z poradami dla rodziców i dzieci oraz plan miasta.

Jesteś samotny w tak dużym mieście? Zapraszamy, to miejsce gdzie spotkasz ciekawych ludzi, znajdziesz idealne miejsce na wieczorną rozrywkę oraz weekendowy wypoczynek.

To punkt gdzie Twoje miasto okaże się dostępne i łatwe do poznania.

Gliwice - portal miejski

Serwis miasta Gliwice opisujący dużo potrzebnych i aktualnych informacji odnośnie miasta Gliwice.

Informacje przydatne dla każdego mieszkańca i osób zwiedzających miasto, kultura - wydarzenia, imprezy i spotkania, imprezy sportowe, wiadomości policyjne, informacje z innych miast śląska, prezentacja zdjęć, ogłoszenia lokalne oraz szeroka baza firm w Twojej okolicy.

Portal miejski w internecie umożliwiający proste i szybkie poznanie najważniejszych zabytków, imprez oraz pomocnych informacji dotyczących jednego z najciekawszych miast Śląska - Gliwic.

Rozbudowane sekcje serwisu jak: bieżące informacje z życia miasta, galeria zdjęć użytkowników, indeks firm regionalnych, drobne ogłoszenia z obszaru miasta, sekcja z informacjami dla dzieci, plan miasta - pomogą mieszkańcom oraz przyjezdnym w zwiedzaniu tego pięknego miasta.

Wymień się informacjami z innymi mieszkańcami Gliwic! Twórz unikalne społeczeństwo Twojego miasta!
Zapraszamy do nowoczesnego portalu społecznościowego grupującego osoby mieszkające w Gliwicach - nie mieszkaj sam w tym wspaniałym mieście!

Bytom - miasto na śląsku

Nowoczesny i innowacyjny portal przedstawiający kompleksowo jedno z najpiękniejszych miast Śląska, jakim jest Bytom.

Informacje o mieście, baza telefonów, baza stacji paliwowych, ciekawostki i historia miasta. Wszystkie informacje potrzebne zarówno dla mieszkańców oraz osób odwiedzających to zabytkowe miasto. Portal prezentuje dużą galerię zdjęć, katalog firm, ogłoszenia miejskie, informacje dla dzieci, kalendarz imprez dla dorosłych oraz szczegółowy plan miasta.

Interaktywny serwis miejski przedstawiający Bytom. W serwisie umieścić i przekazać można ważne wiadomości dla stałych mieszkańców oraz osób odwiedzających Bytom.

Aktualna baza firm z terenu miasta - prezentacje firm lokalnych, aktualne informacje, galeria zdjęć, kronika policyjna oraz wiele przydatnych informacji.
Wiadomości lokalne a także z sąsiednich miast Śląska.

Potrzebujesz wiadomości o aktualnych wydarzeniach w Bytomiu? Sprawdź Portal miejski miasta Bytom!

Jeżeli jesteś mieszkańcem to pomóż nam tworzyć niepowtarzalny klimat miasta.

BIŻUTERIA DLA Ciebie www.bestsilver.pl

Srebro jest nie tylko jednym z metali szlachetnych, ale od wieków również w postaci, jaką jest biżuteria, nieodłączną częścią stroju, dodającą mu szyku i nutki indywidualizmu.
Biżuteria srebrna powinna być dopasowana do okoliczności. Każdy dobry sklep ze srebrem oferuje olbrzymią gamę ozdób- od pierścionków po bogate pancerki i kunsztownie zdobione naszyjniki. Dobierając jubilerską drobnostkę, pamiętajmy, by srebro pełniło rolę dodatku. W dobrym guście będzie zastosowanie zasady: „im mniej, tym więcej”.
Srebro jest jedną z najpopularniejszych pamiątek rodzinnych oraz upominków. Biżuteria z niego wyczarowana doda blasku najważniejszym w życiu uroczystościom- komuniom ,ślubom, jubileuszom. Biżuteria srebrna stoi w tej chwili na czele najchętniej kupowanych upominków. Właściwie trudno w tym przypadku chybić. A nawet jeśli się tak zdarzy, to sklep z biżuterią oferuje bezpieczny system reklamacji i zwrotów.
Czasem jeden drobiazg dopełni całość lepiej, niż kilkanaście bogatych ozdób. Srebrna biżuteria ma to do siebie, że w odróżnieniu od ozdób z plastiku czy drewna, ona zawsze będzie z nami. Niezależnie od mody i czasów!
Delikatnie muskająca ciało biżuteria srebrna, jest od zarania naszej kultury nie tylko formą zdobienia ciała, ale również pełni funkcje magiczne i zdrowotne. Jako apotropejon- srebro chroni od złych mocy. Osoby je noszące, zauważają też znaczne polepszenie samopoczucia. Srebrna biżuteria wysokiej próby to dziś świetny pomysł na prezent, o ile darzymy dany sklep ze srebrem zaufaniem.
„Nie wszystko srebro, co się świeci”- można by sparafrazować znane powiedzenie. Przy zakupie srebrnej drobnostki, nieważne, czy jest to biżuteria, czy element wystroju wnętrza, pamiętać należy, by dobrze wybrać sprzedawcę.
Często wyroby „srebrno podobne” spotkać można na targach, festynach, odpustach. Jeśli zakup ma być poważny, jeśli drobnostka ta ma sprawić przyjemność obdarowanej osobie , zdecydowanie powinniśmy zrezygnować z zakupu w takich miejscach. Przede wszystkim nie będzie możliwości wymiany w razie np. zakupu złego rozmiaru.
Opłaca się znaleźć dobry internetowy sklep ze srebrem, choćby z tego powodu, że sprzedawca jest zobowiązany wymienić nam towar w razie, jeśli nie spełni oczekiwań a poza tym ceny srebra w sieci bywają dużo niższe, niż w sklepach stacjonarnych.

Tapety 3d. Do pobrania fajne tapety PC 3d i 2d super darmowe na pulpit!!!!

SUPER EKSTRA jakość 3D i 2D. Do pobrania darmowe tapety 3d na pulpit twojego PC. Tapety w wysokiej rozdzielczości 1920x1200, 1600x1200, 1280x1024, 1920x1080 tapety. W serwisie tylko super fajne tapety PC reszta idzie do kosza.
Tapeta (ang. wallpaper) - przyjęte określenie grafiki, która stanowi tło pulpitu (ang. desktop) systemu operacyjnego. Tłem pulpitu może być dowolny plik graficzny w formacie obsługiwanym przez system operacyjny, również plik zawierający animację (GIF), jednak najczęściej stosuje się format JPEG ze względu na dość mały rozmiar pliku i stosunkowo dobrą jakość przy plikach graficznych zawierających zdjęcia. W przypadku wyłączenia tapety, tło pulpitu jest zastępowane zwykle przez jednolity kolor lub wzór. Określenie to może się także odnosić do grafiki zdobiącej wyświetlacz telefonu komórkowego. W serwisie zamieszczamy również tapety z kobietami modelkami w bikini i bieliźnie. Zachęcamy do oddawania głosów na tapety dzięki temu łatwiej będzie można dokonać selekcji tapet znajdujących się w serwisie.

Galeria obrazów Danuty Króliszewskiej

Zapraszamy do Internetowej Galerii Danuty Króliszewskiej. Znajdziesz tam informacje o wydarzeniach artystycznych, wernisażach, wartych odwiedzenia miejscach. Można zobaczyć tam już liczną kolekcje obrazów, która jest niewielką częścią tego co zeszło ze sztalugi tej wspaniałej ,częstochowskiej pastelistki. Na tej stronie możesz również kupić obraz - zobaczyć jaką będzie miał ramę! Co więcej - możesz wysłać do znajomego lub znajomej piękną pocztówkę z obrazem Danuty Króliszewskiej.
Danuta Króliszewska maluje: akty, madonny, anioły, kobiety, dzieci, pejzaże, portrety (również ze zdjęcia).Na pewno chętnie podejmie się również namalowania obrazu o innej tematyce.
Przede wszystkim maluje sceny związane z tematyką kobiecą - macierzyństwo, madonny, postacie trochę bajkowe, wplecione w kwiaty, zwiewne i delikatne. Dlatego najlepiej wyraża swoje emocje za pomocą suchej pasteli.
Możesz skontaktować się z autorką i umówić spotkanie w galerii. Przy okazji oglądania obrazów - porozmawiać z autorką - dowiedzieć się jak powstają. Danuta Króliszewska maluje również obrazy na zamówienie.

Wędkarstwo moja Pasja - Multimedialny portal wędkarski otobranie.pl

Wędkarstwo moja pasja - atlas ryb, galeria, metody, przynęty, zanęty, filmy wędkarskie, zawody, kuchnia, tapety, gry wędkarskie, kalendarz brań, karta wędkarska, poezja karpiowa, humor, poradniki, rekordy, regulamin pzw, wędzisko, żyłka, haczyk, spławik. Wędkarstwo moja pasja - atlas ryb, galeria, metody, przynęty, zanęty, filmy wędkarskie, zawody, kuchnia, tapety, gry wędkarskie, kalendarz brań, karta wędkarska, poezja karpiowa, humor, poradniki, rekordy, regulamin pzw, wędzisko, żyłka, haczyk, spławik. Wędkarstwo moja pasja - atlas ryb, galeria, metody, przynęty, zanęty, filmy wędkarskie, zawody, kuchnia, tapety, gry wędkarskie, kalendarz brań, karta wędkarska, poezja karpiowa, humor, poradniki, rekordy, regulamin pzw, wędzisko, żyłka, haczyk, spławik. Wędkarstwo moja pasja - atlas ryb, galeria, metody, przynęty, zanęty, filmy wędkarskie, zawody, kuchnia, tapety, gry wędkarskie, kalendarz brań, karta wędkarska, poezja karpiowa, humor, poradniki, rekordy, regulamin pzw, wędzisko, żyłka, haczyk, spławik.

Galeria fotografii - zaproszenie do Wrocławia

Strona prezentuje piękne zdjęcia Wrocławia. Autor nie jest wrocławianinem. Pokazuje więc miasto oczami turysty, który ma zaledwie kilka godzin na to, by rozkoszować się jego urodą.
Pierwsza wizyta w tym mieście kilka lat temu urzekła mnie na tyle, że do następnej... i kolejnych długo nie daję się namawiać - pisze we wstępie autor.
Podróż po Wrocławiu proponuje rozpocząć od dworca PKP. Przeglądając galerię fotografii pana Krzysztofa Firkowskiego zajrzymy również na Rynek, Plac Solny, wrocławskie mosty i wysepki. Przejdziemy na Most Tumski i Mosty Młyńskie, zwiedzimy Katedrę i obejrzymy wrocławskie pomniki.
Jeżeli starczy czasu spojrzymy na miasto z lotu ptaka i odwiedzimy studentów na Uniwersytecie.
Interesujących miejsc we Wrocławiu jest wiele, a czas ucieka...

Myślę, że zamieszczone tu zdjęcia i krótkie opisy rozwieją wszelkie wątpliwości tych z Państwa, którzy nie bardzo wierzą, że można się we Wrocławiu zakochać ...

Galeria fotografii Krzysztofa Firkowskiego - zaproszenie do Wrocławia potwierdza, że warto tu zaglądać częściej!

Mariusz Miśkiewicz MARiS photography kontakt 500-521-721 gg481107

Pewien fotograf zapytany co robi? Odpowiedział : "zatrzymuje wspomnienia, odczucia, ludzi tak by nigdy o nich nie zapomnieli". Ja również staram się trzymać tej zasady i rozwijać w tym kierunku. Więc jest to chyba idealny sposób, by nazwać to co robię.Więc zapraszam do zajrzenia do mojej galerii jak i do skorzystania z możliwość zrobienia niezapomnianych zdjęć ,które na długo utkwią w pamięci.
Fotografia zawsze mnie pasjonowała jako małego chłopca.Wtedy to jeszcze nie zdawałem sobie sprawy z tego, że może to stać się moją pasją i metodą na wyrażenie siebie. Ale teraz już wiem,że dzięki temu mogę pokazać co naprawdę czuję i czego chcę od życia. Cały czas staram się rozwijać i poprawiać swoje umiejętności w fotografii nie tylko portretowej ale również ślubnej ,dzięki różnorodności sytuacji i okoliczności.Cały czas jestem za pan brat z tymi technikami fotografii i staram się w nich rozwijać i poszerzać swoją wiedzę jak najlepiej i traktować ją z należytym szacunkiem.Dzięki czemu rezultaty mojej pracy można zobaczyć na mojej stronie.

Kominki, Piece i Wkłady Kominkowe - STANPOL Starachowice

Firma Stanpol działa na rynku polskim od 2005 roku do tego czasu tj. od roku 1990 zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę w jednej z największych firm na północy Niemiec. W związku z tym posiadamy wszechstronną wiedzę w zastosowaniu najnowszych technologii i w budowie kominków, piecy kominkowych oraz systemów kominowych. W naszej ofercie znajda Państwo ponadto nowoczesne piece centralnego ogrzewania, na paliwa stale gazowe i olejowe. Kompletne systemy solarne, kominki z płaszczem wodnym, kominki i wkłady kominkowe ze stali chromoniklowej , systemy dystrybucji gorącego powietrza oraz wszelkie akcesoria i materiały potrzebne do instalacji wyżej wymienionych produktów. Gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo i montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Komiki (HARK)

* kolekcja Premium
* kominki marmurowe
* kominki kaflowe
* kominki ze steatytu

Kominki (PARKANEX)

Obudowy ARTISS

* gama Classic
* gama awangarde
* gama elegance

Piece kominkowe

* piece kominkowe (HARK)
* piece wolno stojące (ROMOTOP EXCLUSIVE)

Wkłady kominkowe

* wkłady grzewcze (HARK)
* wkłady z płaszczem wodnym (HAJDUK)

www.kominki-stanpol.pl

Zespół muzyczny PROMusic Kielce, zespół weselny PROMusic świętokrzyskie

Zespół muzyczny PROMusic. Profesjonalna oprawa muzyczna imprez typu: wesela, bankiety, studniówki, dancingi.
Zespół muzyczny PROMusic istnieje już od 10 lat.W skład naszego zespołu wchodzi 5 osób,które łączą w sobie długoletnie doświadczenie, występy na profesjonalnych scenach, wykształcenie muzyczne i przede wszystkich pasję do muzyki.Zespół czerpie inspirację z różnych nurtów muzyki od tradycyjnych melodii ludowych poprzez klasykę lat 60, 70, 80 i 90 do najnowszej muzyki współczesnej.W repertuarze PROMusic znajduje się około 300 utworów różnych artystów, wykonywanych na wysokiej klasy sprzęcie nagłaśniającym i przez ludzi z wysokimi umiejętnościami instrumentalnymi. Dodatkową gwarancją dobrej zabawy jest możliwość ingerencji w repertuar muzyczny co daje możliwość stworzenia nie schematycznego i niepowtarzalnego przyjęcia, wesela, studniówki i każdej innej imprezy okolicznościowej.
Polecamy rowniez obsluge FOTO-VIDEO

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:
www.prom-music.pl
GORĄCO POLECAMY!

Galerie rowerowe, fotografie z wypraw

Galeria fotografii pochodzących z całego świata. Prezentowane zdjęcia przedstawiają najpiękniejsze miejsca które odwiedziliśmy podczas wypraw rowerowych.

Album zdjęć ukazujący przepiękne krajobrazy. Zdjęcia przedstawiają różne regiony świata. Pochodzą one ze zbiorów powstałych podczas aktywnie prowadzonej turystyki rowerowej.

Kolekcja zdjęć zawierająca kadry z całego świata. Obejmuje ona zdjęcia pochodzące z wielokilometrowych wypraw na rowerze.

Zbiór kadrów prezentujący rozmaite regiony świata. Zdjęcia pochodzą z podróży podczas których naszym środkiem lokomocji był rower. Przepiękne krajobrazy ukazują piękno tych regionów.

Fotografie przedstawiające ciekawe regiony świata. Powstały one podczas szeroko prowadzonej turystyki. Tereny to miejsca w które odwiedziliśmy na rowerze.

Forum fotograficzne

Serwis społecznościowy skupiający ludzi lubiących fotografię cyfrową i tradycyjną. Każdy z użytkowników może stworzyć własną galerię zdjęć. Fotarts to forum fotograficzne dzięki któremu szybko zbudujesz własne portfolio. Ciekawą innowacją w serwisie są pojedynki fotograficzne. Użytkownik serwisu może wyzwać inną osobę na pojedynek fotograficzny w zadanym przez siebie temacie i kategorii. Rywalizacja pojedynkowa sprawia, że pogłębiamy mimo woli swoją wiedzę fotograficzną, żeby być lepszym. Strona oprócz części dla fotografów posiada też moduł dla kobiet marzących o byciu modelką. Dziewczyny, którym słowo modeling nie jest obce, mogą w łatwy sposób stworzyć portfolio. Modelki mogą zgłaszać się m.in. w takich kategoriach jak portret, glamour, akt, moda. Moduł modeling służy do rejestracji dziewczyn chętnych do pozowania, a fotografowie w łatwy sposób mogą znaleźć osoby do swoich sesji foto. Fotografia cyfrowa obecnie rozwija się w bardzo szybkim tempie a taki serwis pozwala w szybki sposób zaistnieć ze swoimi zdjęciami.

Foto Hepnar - Cyfrowe Laboratorium Fotograficzne

Strona krośnieńskich zakładów fotograficznych rodziny Hepnarów - M.K Hepnarowie Cyfrowe Fotograficzne Laboratoria - Kodak Express w Krośnie wykorzystujące nowatorską laserową technologię naświetlania odbitek z nośników cyfrowych i negatywów poprzez nowoczesne maszyny Frontier 355 oraz Frontier 330. Na stronie m.in. informacje o firmie, oferta, cennik, galerie zdjęć, zamawianie odbitek przez internet, przegrywanie kaset VHS oraz filmów z kamer cyfrowych i analogowych na płyty DVD. Renowacja starych zdjęć, reprodukcje zdjęć, zdjęcia ślubne i reportażowe. Największy w krośnie wybór ramek i albumów na zdjęcia oraz antyram.

Sparta

www.spartan3.republika.pl sparta - najpotężniejsze państwo starożytnej Grecji. Siła Sparty i jej oryginalność polegały na ustroju, wychowaniu młodzieży a przede wszystkim na sposobie, w jaki to realizowano. System spartański był znacznie surowszy, głębiej i znaczniej wnikający w życie społeczne niż jakikolwiek inny podobny system. Był on całkowicie i skrajnie skoncentrowany na wyszkoleniu silnych, gwałtownych, zdyscyplinowanych, bezkrytycznych i bezlitosnych młodych mężczyzn oraz mniej lub bardziej do nich podobnych młodych kobiet.

Bogaci, dobrze zbudowani i małomówni, bardziej wykwintni i stylowi niż się dzisiaj sądzi Spartanie, budzili zazdrość, podziw, strach i szacunek wśród starożytnych Greków. Byli świadomi swojej pozycji w państwie. Z tej świadomości wynikała ich siła i potęga, które budzą nasz respekt do dziś.

Nie sposób zrozumieć w pełni historii starożytnej Sparty bez znajomości prehistorii, topografii, klimatu, krajobrazów gór i rzek oraz warunków życia. Podjąłem próbę oddania atmosfery Sparty przedstawienia jej osiągnięć jednak ukazanie świata widzianego oczyma greków jest zadaniem ogromnym i z pewnością pojedyncza próba oddania kompletnej wizji tamtego świata oraz setek lat historii nie jest możliwa i miarodajna. Utrudnieniem jest fakt, że historia Sparty i jej rozkwit zaczyna się wiekach, o których historycy dziś wiedzą nie wiele.

Cywilizacja starożytnej Grecji pomimo swej różnorodności stanowiła dość spójną całość dzięki mitologii i religii. Zresztą nie sposób ich precyzyjnie rozdzielić, gdyż mitologia rozumiana jako pewnego rodzaju skarbnica opowieści o bogach i bohaterach, stanowiła podobnie jak w każdej religii narodowej głównie składnik narracyjny. Mit grecki nie zawsze musiał posiadać charakter religijny, nawet jeśli w akcji mitycznej brali udział bogowie; z drugiej jednak strony mity wykazują w większości bardzo ścisły związek z bogami i religią. Stosunek Greków do mitologii cechowała bardzo duża swoboda: mit nie był nigdy traktowany jako dogmat nienaruszalny, przeciwnie – grecka tradycja przekazywana przez literaturę i inne źródła wskazuje, że poszczególne mity ulegały najprzeróżniejszym zmianom i przekształceniom, przy czym nie małą rolę odegrała tu inwencja poetów. Zmienność i różnorodność tradycji mitologicznej wynikała częściowo z mnogości miejsc kultu, z ogromnego rozproszenia ludności greckiej, a wreszcie z pewnego partykularyzmu greckich polis. Mimo tej zmienności, płynności i rozciągliwości tradycji mitologicznej, mimo wyraźnych różnic czy nawet sprzeczności pomiędzy wersjami tego samego mitu, mitologia w całości stanowiła wspólną własność wszystkich Greków. Niezależnie od tego jakim dialektem mówili i gdzie zbudowali swoje siedziby, była jednym z najważniejszych, obok religii, czynników integrujących świat grecki.

Sławek Kuter - Fotografia

Sławomir Kuter (Toffic). Strona powstała z myślą o mojej fotografii. Znajdziesz je w dziale Galeria, są tam dostępne kategorie, w których znajdują się poszczególne zdjęcia. Jest to coś na wzór portfolio, choć nie tylko. W dziale Fotografia/Foto-relacje umieszczam zdjęcia wydarzeń, z pewnych, nie będę wnikał jakich, względów istotnych.

Postanowiłem przedstawić tu również dziedzinę, z którą jestem związany zawodowo. Chodzi o systemy wizualizacji procesów przemysłowych. Jak się dobrze zastanowić, te dwa światy są jakoś tam ze sobą powiązane: oba przekazują informacje w formie wizualnej. W dziale SCADA przedstawiam kilka moich implementacji, zrealizowanych na przestrzeni ostatnich lat.

Fotografią zajmuję się od 2002 roku. Wcześniej oczywiście miałem z nią do czynienia. Jako nastolatek używałem analogowy kompakt produkcji radzieckiej SMIENA 8M, jednak efekty nie były zbyt owocne. Później kolejna analogowa małpka. Dopiero era fotografii cyfrowej obudziła moje zainteresowanie tym tematem do tego stopnia, iż mogę teraz powiedzieć: fotografia to moje hobby.

Uwielbiam zatrzymywać w kadrze chwile i miejsca które urzekają, zachwycają oraz emocje niejednokrotnie im towarzyszące. Największą jednak przyjemność sprawia mi obcowanie z pięknem natury i jej specyficzny urok w makroskali, czyli makrofotografia. Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza woj. śląskie.

Nagrobki - Cała Polska

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Transport i montaż nagrobka gratis. Do każdego zamówienia bezpłatnie wykonujemy wizualizację - trójwymiarowy projekt w programie Auto CAD z dokładnymi wymiarami według Państwa wytycznych. Wystarczy zadzwonić do nas i umówić termin spotkania. Handlowiec przyjedzie do Państwa i dokona wstępnych pomiarów mogiły aby móc potem wykorzystać dane w projekcie trójwymiarowym. Będzie dysponował także setkami zdjęć gotowych nagrobków niepublikowanych w sieci z których na pewno coś Państwo wybierzecie. Łączenie różnych elementów nagrobków w nową jedną całość daje możliwość wspólnego zaprojektowania pięknego i oryginalnego nagrobka dla Państwa bliskich. Programy CADowe odwzorowują wszystkie wymiary nagrobka co do centymetra. Projekt można będzie modyfikować aż do uzyskania satysfakcjonującego Państwa rezultatu a raz uchwycone poprawne proporcje zostaną zachowane i odwzorowane w rzeczywistym nagrobku . Ostateczny wygląd projektu nagrobka można będzie zobaczyć w trójwymiarowej prezentacji 360o . Najważniejsze jest to, że dzięki projektowi 3D macie Państwo pewność, że nagrobek będzie wyglądał dokładnie tak jak tego chcieliście.

www.nagrobki-dodatki.pl
www.zdjecia-porcelanowe.pl

Pracownia "Koroneczka"

*************************************************
Zapraszam do mojej pracowni, gdzie można zobaczyć i kupić moje prace. Wszystkie są wykonane ręcznie według własnych wzorów z materiałów najlepszej jakości.
link

Proces twórczy można obserwować na moim blogu pod adresem:
link

W mojej pracowni powstaje:

- frywolitkowa biżuteria ślubna,
- kolorowa biżuteria frywolitkowa,
- biżuteria ze srebra, pereł, kamieni,
- biżuteira z ceramiki
- kolorowe patchworki,
- aniołki śpioszki i szmaciane lale,
- serduszka na walentynki,
- poduszeczki na igły (igielniki),

Wykonuję również prace na zlecenie.
*************************************************
Frywolitki to koronki robione ręcznie przy pomocy czółenka z cienkiej bawełnianej nici. Wplata się w nie drobne koraliki szklane, kryształki, perełki i perły hodowlane oraz kamienie półszlachetne. W biżuterii dodaję zawsze srebrne zapięcia.
*************************************************
Jeśli masz ochotę zobaczyć i kupić coś ładnego i wyjątkowego, zapraszam!

Darmowe tapety

Szukasz dużej ilości tapet całkowicie darmowych? Miałeś zawsze problem ze znalezieniem czegokolwiek na stronie? To już minęło...teraz znajdziesz wszystkie tapety w jednym miejscu dokładnie posegregowane w kategoriach tematycznych, także bez problemu znajdziesz wszystkie jakie tylko szukasz. Kilka spośród wielu kategorii to: samochody, fantasy, filmy czy tapety świąteczne. a zbliżające się święta zapewne szukasz ślicznych zdjęć z bombkami czy choinkami, dlatego zapraszamy do kategorii świątecznej, gdzie znajdziecie takowe tapety. Wszystkie fotografie są doskonalej jakości, większość o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli lub wyższej. Dołożono wielu starań aby na stronie znalazły się tylko wysokiej jakości tapety, wyróżniające się spośród całej masy w sieci. Pobranie tapet to kwestia kilku sekund, nie trzeba się nigdzie logować ani rejestrować aby cokolwiek ściągnąć z serwisu. Serwis jest jeszcze młody, więc będzie w nim jeszcze ciągle wszystkiego przybywać i będą robione częste aktualizacje.

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska - poznaj ją bliżej - fotki, video, tapety, filmografia i wiele więcej.

Mózg PRSP art metal design

Praca artystów nie tylko pełni rolę artystycznego piękna ale także może mieć charakter użytkowy . W takim przypadku kunszt mistrza sprowadza się do aranżacji oraz wyprodukowania przyziemnych obiektów o domowym zastosowaniu. PRACOWNIA RADYKALNEJ SZTUKI PRZEMYSŁOWEJ Metaloplastyka rzeźba sztuka użytko

Tapety na pulpit

Darmowe Tapety na pulpit komputera w różnych rozdzielczościach. Tapety ze zwierzętami i inne ciekawe zdjęcia i darmowe obrazki na pulpit twojego komputera.

Ogromna galeria Tapet na Pulpit. Tapety na naszej stronie zostały starannie wybrane i podzielone na szczegółowe kategorie. Wysoka rozdzielczość, najlepszej jakości zdjęcia na komputer

Tapety,, krajobrazy, tapetki,tapety, krajobrazy, na pulpit,, pioruny,tapetki, oceany, tapety, morza, na pulpit, Tapety,tapety na pulpit, morza, oceany, pioruny,

Torebki damskie

Sklep internetowy kainabru.pl oferuje oryginalne torebki damskie, zaprojektowane z myślą o tobie. Projektanka jest zarówno artystką i rzemieślnikiem, dzięki czemu masz pewność, że zakupiona torba nie jest taśmowo produktowaną rzeczą. Zapraszamy.

Agencja Reklamowa - InCiti

InCiti to agencja reklamowa istniej

Galeria Art Decorum

Art Decorum - portal rynku sztuki - antyki, dzieła sztuki, rzemiosło, obiekty kolekcjonerskie, sztuka współczesna

strona firmowa FIRMY "K" KOPCIŃSKI

strona firmowa FIRMY "K" KOPCIŃSKI

Karaoke Białystok

Jeśli jesteś z Białegostoku lub okolic i zastanawiasz się, w jaki sposób spędzić wolny czas - to nie musisz więcej szukać - wpadnij do ROCK CLUB. Klub jest miejscem dla osób spragnionych emocjonujących wydarzeń sportowych, w którym wszystkie dni są zawsze pełne dobrej muzy. Co roku organizujemy Syl

Tapety

Duzy zbiór najlepszych Tapet na Pulpit.

Tapety na komputer

Tapet.pl strona z tapetami na pulpit serdecznie zaprasza wszystkich miłośników pięknych tapet na pulpit, które na pewno ozdobią Twój pulpit i nie tylko. Wszystkie tapety na pulpit są bardzo dobrej jakości, wykonane w rozmiarze 1024 x 768 pikseli.

Tapety na komputer

Strona prezentująca specjalnie wyselekcjonawane tapety na pulpit według kategorii tematycznych między innymi: zwierzęta, rośliny, kobiety i wiele wiele innych. Wejdź już teraz i zmień swój szary ponury pulpit na ładny kolorowy z ciekawą tapetą.

Grota Łokietka - Jaskinia Łokietka - Atrakcje Turystyczne Ojcowa i Ojcowskiego Parku Narodowego - ww

Grota Łokietka - Jaskinia Łokietka - Atrakcje Turystyczne Ojcowa i Ojcowskiego Parku Narodowego - www.grotalokietka.pl

Pieskowa Skała - Zamek w Pieskowej Skale - informator turystycznypieskowaskala.pl - historia, muzeum

Zamek w Pieskowej Skale - informator turystyczny o Zamku w Pieskowej Skale i okolicy czyli wszystko to co turysta powinien wiedzieć - zwiedzanie, wycieczki, historia, bilety, Ojcowski Park Narodowy, przewodnicy, atrakcje, muzeum, galeria zdjęć

Kraczkowa

Najlepsze nieoficjalna strona wsi Kraczkowa - tylko tutaj najświeższe nowości, pogaduchy na forum i najpełniejsze informacje o gminie Kraczkowa.

Tapety na komputer

Strona prezentująca specjalnie wyselekcjonawane tapety na pulpit według kategorii tematycznych między innymi: zwierzęta, rośliny, kobiety i wiele wiele innych. Wejdź już teraz i zmień swój szary ponury pulpit na ładny kolorowy z ciekawą tapetą.

foto galeria

Galeria w INTERIA.PL - darmowe galerie zdjęć, grafik oraz innych prac dodanych przez naszych użytkowników. Twoja foto galeria

http://paznokcie.naczasie.info

Paznokcie - wzorki dla dziewczyn, kobiet. Szukasz pomysłów na paznokcie - zapraszamy.

kolczyk w brwi, języku, brodzie, nosie

Kolczyki (piercing) są coraz bardziej modne - sprawdz jakie sa aktualnie na topie w serwisie kolczykowanie.naczasie.info.

zdjęcia z regat

Strona zawierająca galerie jachtów, regat i nie tylko.

Tapety na pulpit

Jeśli masz dość monotonii swojego komputera. Jeśli oryginalne tapetki z Windows XP cię drażnią, to zapraszamy na nasze strony z oryginalnymi i ciekawymi tapetami na pulpit.

fabryki,Opuszczone i zapomniane miejsca, cmentarze, ruiny, zamki

Na tej stronie znajdziesz zbiór zdjęć z moich wypraw do miejsc opuszczonych i zapomnianych. Opuszczone fabryki, zapomniane cmentarze, nieczynne szpitale, ruiny, stare pałace i dworki to właśnie ta strona. Zapraszam!

Galeria fotografii

Darmowy hosting zdjęć. Zamieścisz tu swoje fotki. Pochwal się w internecie swoimi zdjęciami. Wystarczy się zarejestrować i już można zamieszczać swoje zdjęcia.Uniwersalna galeria fotografii

Tapety na pulpit

Starannie wybrane tapety na pulpit podzielone na kategorie m.in. krajobrazy, samochody, modelki, filmy. Tapety dostępne są w wysokich rozdzielczościach, bezpośrednio do ściągnięcia na komputer.

Strona Polskie Rasy,Serwis Ras Polskich Psów,Polskie Rasy Psów

Polskie rasy psów podhalan,pon,ogar polski,gończy polski,chart polski,forum,serwis

Fotografia sportowa Krzysztof Baryła

Zdjęcia znanych osób Jagodziński, Listkiewicz, Górski, Piechociński, Strejlau, Kręcina, Orły Górskiego

Obrazy olejne. Galeria autorska & sklep - obrazy : pejzaże, kwiaty, abstrakcje, portrety, akty

Obrazy olejne. Galeria autorska & sklep - obrazy : pejzaże, kwiaty, abstrakcje, portrety, akty.

Fotografia Ślubna Kraków, Galeria fotograficzna

Fotografia Ślubna Kraków, Zdjęcia ślubne, reportaż, plener, fotografia ślubna w Krakowie, Artystyczna fotografia ślubna, galeria, fotograficzna, opisy aparatów Nikon, statywy Manfrotto

Vida Guerra

Vida Guerra, tapety na pulpit tej znanej na całym świecie pięknej supermodelki.

shakira mebarak

Shakira Mebarak - polska strona artystki. Zdjęcia Shakiry, biografia, ciekawostki i plotki z życia Shakiry. Niepublikowane zdjęcia i materiały video Shakiry Mebarak. Poznaj Shakirę i jej sekrety.

Galeria zdjęć kocich

HODOWLA KOTÓW RASOWYCH. W hodowli koty rasowe Brytyjskie albo Brytyjczyki, kocięta Szkockie i rasowe koty Sfinks lub Sphynx

carspassion.eu - samochody to nasza pasja

carspassion.eu - serwis motoryzacyjny - do samochodow podchodzimy z pasją

Tapety Świąteczne

Tapety, Tapety, na pulpit, krajobrazy,tapety, morza, na pulpit,tapetki, pioruny, oceany, oceany,tapety na pulpit, tapetki, tapety,, morza,,, krajobrazy, pioruny

Sail Gdańsk

Sail Gdańsk jest otwartą imprezą żeglarską dostępną dla wszystkich jednostek pływających. Naszym wspólnym zamierzeniem jest stworzenie wizerunku Gdańska, jako nadmorskiej metropolii otwartej na kontakty z innymi miastami nadbałtyckimi, pragnącymi podtrzymywać dobrą żeglarską tradycję.

Ogromna galeria Tapet na Pulpit. Tapety na naszej stronie zostały starannie wybrane i podzielone na szczegółowe kategorie. Wysoka rozdzielczość, najlepszej jakości zdjęcia na komputer

tapety na pulpit, tapety,, tapetki, na pulpit, Tapety, morza, oceany, pioruny,, krajobrazy,tapety,tapetki, na pulpit, Tapety, morza, oceany, pioruny,, krajobrazy

==> Atrakcje Polski (i nie tylko) w obiektywie turysty <==

Atrakcje Polski i nie tylko w obiektywie turysty. Galeria ze zdjęciami z moich podróży. Strona pasjonata fotografii, zabytów, piękna przyrody i krajoznawstwa.

Najlepsze tapety na pulpit, zdjęcia i obrazki

Wysokiej jakości, wspaniałe tapety na pulpit, tapety na komórke podzielone na szereg kategorii: aktorki, modelki, widoki, wodospady, kotki, kosmos, kwiaty, budowle, pieski i wiele innych ...

Tapety na Pulpit, Koty, Tapety kotki, Koty zdjęcia, Kotki

tapety na pulpit, tapety,, tapetki, na pulpit, Tapety, morza, oceany, pioruny,, krajobrazy,tapety,, tapetki, na pulpit, Tapety, morza, oceany, pioruny,, krajobrazy

Tapety na Pulpit, Koty, Tapety kotki, Koty zdjęcia, Kotki

tapety na pulpit, tapety,, tapetki, na pulpit, Tapety, morza, oceany, pioruny,, krajobrazy,tapety,, tapetki, na pulpit, Tapety, morza, oceany, pioruny,, krajobrazy

Tapety na pulpit

Zapraszamy na stronę z pięknymi tapetami na pulpit podzielonymi na wiele kategori między innymi filmy, kobiety, samochody, kosmos. Tapety na pulpit są w rozdzieczości 1024 x 768 pikseli więc idealnie będą pasowały na Twój pulpit.

tapety piosenkarki

Tapety za darmo uda nam się pobrać z wielu witryn z rozrywką, które będą oferowały duży wybór. Fani motoryzacji mogą wybrać zdjęcia sportowych samochodów czy motocykli.

Tapety na Pulpit

Tapeta na pulpit nie powinna zbytnio razić kolorami, tak aby praca w środowisku graficznym była wygodna i nie męczyła oczu. Dlatego nie należy stosować tapet o kolorach krzykliwych, raczej kolory pastelowe.

Darmowe Tapety na pulpit

Obecnie również środowiska graficzne posiada także Linux &

Wojciech Górecki - Gdański Artysta

Strona prezentujaca malarstwo plenerowe,znanego artysty gdańskiego. Wojciech Górecki uprawia malarstwo plenerowe,grafikę warsztatową fotografię oraz rysunek

upload zdjęć,hosting zdjęć,upload zdjec,hosting zdjec

upload zdjęć,hosting zdjęć,upload zdjec,hosting zdjec

upload zdjęć,hosting zdjęć,upload zdjec,hosting zdjec

upload zdjęć,hosting zdjęć,upload zdjec,hosting zdjec

tapety rihanna

Strona z tapetami, zdjęciami i obrazkami z piosenkarką Rihanna. Znajdziesz tu również wallpapers, picture, gallery.

Tapety na Pulpit | Tapety, morza, oceany, pioruny,krajobrazy wi wiele innych

tapety na pulpit, tapety,, tapetki, na pulpit, Tapety, morza, oceany, pioruny,, krajobrazy,tapety,, tapetki, na pulpit, Tapety, morza, oceany, pioruny,, krajobrazy

Fryzury długie - galeria fryzur

Galeria najlepszych fryzur. Wybierz fryzurę dla siebie.Modne fryzury na każdą okazję: fryzury ślubne i wieczorowe, męskie i damskie, krótkie i długie. Liczne galerie fryzur, porady, pielęgnacja, katalog fryzur..rn

Akcesoria do telefonów,akcesoria gsm,benefon,gsm,operatorzy,smartphony,taryfy,telefony komórkowe

Akcesoria do telefonów,akcesoria gsm,benefon,gsm,operatorzy,smartphony,taryfy,telefony komórkowe

Akcesoria do telefonów,akcesoria gsm,benefon,gsm,operatorzy,smartphony,taryfy,telefony komórkowe

Akcesoria do telefonów,akcesoria gsm,benefon,gsm,operatorzy,smartphony,taryfy,telefony komórkowe

Tomasz Szwarc - rzeźba w drewnie

Strona poświęcona twórczości Tomasza Szwarca. Zawiera galerie jego rzeżb, ich opisy, oraz wiele innych ciekawych informacji.

przeman Photography

Fotografia reklamowa,portfolia dla modelek,reportaż,Wejherowo,fotograf z Wejherowa

obrazy olejne, sztuka i malarstwo,Galeria internetowa

Galeria internetowa, obrazy olejne, sztuka i malarstwo

obrazy olejne, sztuka i malarstwo,Galeria internetowa

Galeria internetowa, obrazy olejne, sztuka i malarstwo

malarstwo,obrazy olejne, obrazy, sztuka, galeria internetowa, obrazki, blejtram

olejne obrazy galeria internetowa największa

malarstwo, blejtram, sztuka,obrazy olejne, galeria internetowa, obrazy, obrazki

galeria olejne największa obrazy internetowa

PTTK Strzelin

szlaki turystyczne, szlak historyczny Strzelina, imprezy na orientację, imprezy oddziałowe, góry i ciekawe miejsca - galeria zdjęć, konkurs o Ziemi Strzelińskiej

Mateusz Golonka

Sylwetka młodego sportowca, którego pasjonują biegi długodystansowe. Jego cel to zajmowanie najlepszych miejsc w biegach ulicznych i w przyszłości Reprezentacja Polski w biegach długodystansowych. Kiedyś start w największych maratonach i na Igrzyskach Olimpijskich. Strona opisuje osiągnięcia Mateusz

OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE MALARSTWA I TKANINY UNIKATOWEJ

Celem Ogólnopolskiego Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej Trójmiasto jest zorganizowanie pokonkursowego przeglądu prac i wyłonienie najlepszych dzieł z dziedziny malarstwa i tkaniny unikatowej. rnWernisaż Biennale będzie okazją do spotkania mieszkańców Trójmiasta z aktualnymi trendami artystycz

Krzysztof Kopeć - malarstwo - obrazy - galerie - rysunek - reprodukcje

Galeria obrazów i malarstwo Krzysztof Kopeć. W galerii: malarstwo, obrazy, grafiki, rysunek, reprodukcje.

Ameryka Południowa zdjęcia: Anita Kucharska & Maciek Kruger Kiersztyn

Zdjęcia z wypraw do Ameryki Południowej: Argentyna, Boliwia, Brazylia, Chile, Peru. Anita Kucharska & Maciek Kruger Kiersztyn. Fotografia podróżnicza

Jakub Krechowicz Photography

Strona zawiera ciekawą galerię prac autora. Fotografia czarno-biała przedstawiająca portrety modelek, tajemnicze mroczne wnętrza, pejzaże, lalki.

Galeria grafiki komputerowej, portfolio Tomasz Jurczyk

moja galeria grafiki bitmapowej i grafika 3D wykonane w gimp i blender

Suknie Ślubne - MarieKate

Suknie ślubne - najlepszy design oparty o światowe trendy w modzie ślubnej.

Iza Malczyk Autorska Biżuteria Galeria Artystyczna

Srebrna biżuteria artystyczna, kolczyki, naszyjniki, bransolety, wisiory. Niepowtarzalne wzory. Autorska galeria biżuterii.

Lekcje rysunku

Nauka rysunku, szkoła malarstwa w Warszawwie - serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Przygotowujemy do egzaminów na studia na architekture/asp oraz prowadzimy kursy dla hobbystów dowolny wiek.

Tygodnik Sanocki

Bieszczady, Turystyka, Wydarzenia, Kultura i Szutka, Koncerty, Imprezy, Noclegi, Hotele i pensjonaty, Odpoczynek, praca, oferty pracy

Galleria ArtDeco Antyki Kolekcje Hobby

Galleria ArtDdecor sztuka użytkowa i rekodzieło artystyczne skup sprzedaż komis

8211; zdjęcia ślubne i okolicznościowe

Profesjonalne fotografie ślubne i nie tylko, piękne, artystyczne, pełne pasji zdjęcia. Nasza oferta obejmuje zdjęcia w kościele, na weselu, w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w plenerze jak również zdjęcia okolicznościowe. Poznań i Wielkopolska.

Galeria Ruczaj

Galeria zdjeć osiedla Ruczaj i okolic.

Antoni Walerych, artysta rzeźbiarz, malarz. Galeria rzeźb i obrazów. Osiągnięcia, wystawy.

Strona artysty rzezbiarza, kowala artystycznego, malarza Antoni Walerych. Galeria jego rzezb oraz obrazow. Spis osiagniec, nagrod oraz wystaw artystycznych.

Fotki - zdjęcia ludzi, kobiet i dzieci

Galeria zdjęć ludzi - w tym dzieci i kobiet wykonana przez Pawła Strykowskiego. Zdjęcia można wykorzystywac w celach niekomercyjnych po uzgodnieniu z autorem

STUDIO IMPREZ : usługi foto-video

PROFESJONLNE USŁUGI FOTO - VIDEOrnrnW zakres naszej działalności foto- video wchodzirnopracowanie, przygotowanie i realizacja następujących projektów:rnrn•rnprodukcje reportażowernchrzty, komunie, bierzmowania, śluby, półmetki, studniówki, konferencje,rnbankiety, imprezy rodzinne, jubileusze,

Fotografia Ślubna i Portretowa, Zdjęcia ślubne plenerowe, FotoStyl, Tomasz Gąsiorowski zaprasza

Profesjonalna Fotografia Ślubna i Portretowa, Zdjęcia ślubne plenerowe - FotoStyl Tomasz Gąsiorowski - fotograf ślubny oferuje: zdjęcia ślubne, plenerowe zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, fotografia ślubna plenerowa, zdjęcia ślubne w Łodzi, fotograf Łódź, fotografie ślubne, fotografia ślubna, Łódź,

Grafika, fotografia, DTP - Łukasz Gągulski

Profesjonalne studio fotografii i grafiki komputerowej, sesje fotograficzne w studiu i w plenerze, przygotowanie do druku DTP. Wydawnictwo

dowcipy

Dowcipy i kawały - dowcipy, które poprawią humor

Galeria fotografii - Łódź, moje miasto...

Krzysztof Firkowski prezentuje galerię fotografii swojego miasta - Łodzi. Pokazuje Łódź jaką widzi, czuje i kocha. Taką, jaką jest na co dzień, bez makijażu oraz odświętnego stroju.

Zdjęcia Szkocji

Galeria zdjęć ze Szkocji

Psy chihuahua - samiec Rudolf i suczka Dusia - chihuahua najmniejszy pies świata

Chihuahua najmniejszy pies świata // samiec Rudolf i suczka Dusia: psy rasy chihuahua