KRS - krajowy rejestr sądowy

eKRS.pl - Krajowy Rejestr Sądowy OnLine - odpisy przez internet, dokumenty KRS, druki, formularze, doradca eKRS.pl wyciąg z krajowego rejestru sądowego, odpis z krs, krajowy rejestr sądowy, druki krs, formularze krs...


Biuro tłumaczeń Madimax - Tłumacz przysięgły języka francuskiego, tłumacz języka rosyjskiego.

Biuro tłumaczeń Madimax oferuje szeroką gamę tłumaczeń z języka francuskiego i rosyjskiego. Proponujemy tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego. Pełen profesjonalizm. Proponujemy tłumaczenia dokumentów, aktów prawnych i innych dokumentów. Gwarantujemy szybką realizacje. Tłumaczymy zarówno dokumenty jak i publikacje. Szeroka oferta i terminowa realizacja. Siedziba w Warszawie. Zapraszamy!

Biuro tłumaczeń Madimax oferuje szeroką gamę tłumaczeń z Tłumacz przysięgły języka francuskiego. Tłumacz języka rosyjskiego.
Tłumaczenia pisemne zwykłe

* ogólne (korespondencja prywatna, listy motywacyjne i in..)
* ekonomiczne
* handlowe
* reklamowe, marketingowe
* prawnicze
* medyczne
* techniczne

Tłumaczenia pisemne uwierzytelnione (tzw. „przysięgłe")

* akty stanu cywilnego (akty urodzenia, ślubu i in.)
* świadectwa i zaświadczenia (świadectwa szkolne, dyplomy)
* dokumenty samochodowe
* akty notarialne (umowy, pełnomocnictwa)
* postanowienia sądowe
* raporty finansowe
* inne, wymagające poświadczenia przez tłumacza przysięgłego

Tłumaczenia ustne zwykłe

* rozmowy handlowe, szkolenia, prezentacje
* rozmowy telefoniczne

Tłumaczenia ustne uwierzytelnione (tzw. „przysięgłe”)

* śluby, egzaminy, podpisywanie umów i aktów notarialnych, w sądach, na policji

Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c.

Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Świadczymy usługi z zakresu:

* podatkowej księgi przychodów i rozchodów
* ksiąg rachunkowych
* ryczałtu ewidencjonowanego
* rejestru zakupu i sprzedaży VAT
* ewidencji środków trwałych i wyposażenia
* deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
* sprawozdań finansowych
* dokumentacji i rozliczeń z ZUS
* obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
* reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
* wyprowadzania zaległości podatkowych
* sprawozdań statystycznych do GUS
* rocznych zeznań podatkowych
* pomocy przy rozpoczęciu działalności
* innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.

Zajmujemy się także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz oferujemy wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali.

www.kaweccygroup.pl

Kaweccy s.c.
ul. Podwale 2
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97

Biznes plan

Serdecznie zapraszam na mój blog o firmie. Znajdziecie tutaj informacje w jaki sposób napisać biznesplan oraz jak otrzymać dotacje z urzędu, znajdziecie tutaj także wiele bardzo ciekawych artykułów, które pomogą wam stworzyć dobry biznesplan, który pozwoli odnieść sukces naszej dzialalności. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem własnej firmy to powinieneś zajrzeć na mój blog. Serdecznie zapraszam na mój blog o firmie. Znajdziecie tutaj informacje w jaki sposób napisać biznesplan oraz jak otrzymać dotacje z urzędu, znajdziecie tutaj także wiele bardzo ciekawych artykułów, które pomogą wam stworzyć dobry biznesplan, który pozwoli odnieść sukces naszej dzialalności. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem własnej firmy to powinieneś zajrzeć na mój blog.Serdecznie zapraszam na mój blog o firmie. Znajdziecie tutaj informacje w jaki sposób napisać biznesplan oraz jak otrzymać dotacje z urzędu, znajdziecie tutaj także wiele bardzo ciekawych artykułów, które pomogą wam stworzyć dobry biznesplan, który pozwoli odnieść sukces naszej dzialalności. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem własnej firmy to powinieneś zajrzeć na mój blog.

Katalog Stron Internetowych PR-media

Katalog Stron Internetowych PR-media to internetowa baza firm gdzie znajdziecie Państwo firmy przedstawiające swoje internetowe wizytówki. Nasz katalog jest katalogiem moderowanym dlatego każdy wpis jest dokładnie sprawdzamy przed dodaniem, a to sprawia, że katalog stron internetowych PR-media jest rzetelną bazą firm. Oferujemy Państwu dwa rodzaje wpisów. Darmowe wpisy dodawane są w kolejności zgłoszenia, trwa to zazwyczaj ok. 3-30 dni, natomiast wpisy premium są wpisami wyróżnionymi. Wpis pemium jest dodawany do naszego katalogu w przeciągu 24h, ponadto wpisy te posiadają podwyższony priorytet dzięki czemu są wyświetlane zawsze najwyżej w swojej kategorii tematycznej. Katalog PR-media przyjmuje tylko wpisy zgodne z polskim prawem. Serdecznie zapraszamy do naszego katalogu.

NewPlay.pl - hosting serwerów gier Multiplayer - Polska

Przygotowaliśmy dla państwa dwa rodzaje serwerów do wyboru: prywatny, publiczny.

Serwer prywatny jest znakomitym rozwiązaniem dla klanów, zwłaszcza tych z górnej półki odnoszących sukcesy w cybersporcie. Posiada on ograniczenie w postaci nałożonego hasła, jest jednak najczęściej wybierany z racji jego niższej ceny. Serwer publiczny w przeciwieństwie do prywatnego nie wymaga hasła i jest dostępny dla wszystkich graczy. Może posłużyć promocji klanu lub firmy. Jest to doskonały środek reklamowy.

Katalog Firm Powiatu Malborskiego - firmy, instytucje, informacje.

Katalog Firm Powiatu Malborskiego link to regionalny katalog biznesowy pod patronatem Urzędu Miasta Malborka oraz MWC promujący firmy i instytucje. W Katalogu oprócz wizytówek firm znajdują się również przydatne informacje np. oferty pracy, informacje o unijnych dotacjach itp. Każda firma z Katalogu Firm Powiatu Malborskiego ma szansę zaistnieć w świadomości wielu osób i zdobyć nowych kontrahentów. Katalog Firm Powiatu Malborskiego to baza regionalnych firm i katalog przydatnych informacji. W katalogu znajdują się: wizytówki firm, oferty przetargowe, informacje o współpracy, oferty nieruchomościowe, oferty pracy.

Katalog Firm Powiatu Malborskiego sprawia, że firma jest rozpoznawalna, a co za tym idzie, zdobywa większy prestiż w oczach potencjalnych kontrahentów. Każdy przedsiębiorca z powiatu malborskiego może popularyzować w Internecie swoje produkty, usługi oraz swoją witrynę internetową rozszerzając grono swoich lojalnych klientów. Katalog Firm Powiatu Malborskiego jest obszerną bazą firm, ale również bazą najświeższych biznesowych informacji.

24portal - internetowy spis firm

Katalog tematyczny firm wg. branż

Kompleksowa promocja Twojej firmy, dzięki której dotrzesz bezpośrednio do klientów!

24portal to biznesowy [url=http://www.24portal.pl/]katalog polskich firm[/url], w którym w prosty sposób zamieścisz profesjonalną prezentację Twojej firmy.

Bezpłatny wpis pakiet 24FREE
Wysoka pozycja w wyszukiwarkach
Czytelna prezentacja firmy
Szybkie wyszukiwanie
Szeroki zakres kategorii
Reklama widoczna 365 dni w roku
Wysoka odwiedzalność serwisu
Portal trafia do 13 milionów polskich internautów!
Bez zbędnych formalności
Dodanie ogłoszenia to zaledwie 5 minut

Katalog stron - Katalog Ciekawych Stron - promocja ciekawych stron. Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Katalog stron - Katalog Ciekawych Stron - promocja ciekawych stron. Dodaj stronę do naszego katalogu stron. Bądź zauważalny w Internecie. Bezpłatny katalog stron internetowych.

Partner - Piotr Głowacki

Firma remontowo budowlana Partner - najwyższa jakoś usług remontowo budowlanych w okolicach Jasła. Podkarpacie. rn

Artykuły seo Blog kat.Kara

Zajmujesz się pozycjonowaniem witryny internetowej. Pragniesz wznieść się na sam szczyt w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Z tego wniosek, że nadszedł czas dodania oryginalnego, ciekawego artykułu na naszym blogu. Zarejestruj się i z wrodzona finezją napisz artykuł promujący witrynę, nie za

Wyszukiwarki internetowe

Strona ta ma za zadanie udostępnić Ci w jednym miejscu większość aktualnie działających wyszukiwarek abyś mógł sam ocenić trafność prezentowanych przez nie wyników. Aktualnie znajdziesz tu wyszukiwarki z największych polskich serwisów oraz wyszukiwarki samodzielne.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest zabiegiem, mającym pomóc uzyskać jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce dla wyselekcjonowanych zwrotów lub słów, które wpisywane są przez użytkowników Internetu.

Dom

Często zastanawiamy się jakie elementy w mieszkaniu nadają mu charakter, niepowtarzalny wygląd, urok. rnrn

Budwit & Kubacki - wykładziny wełniane

Wysokiej jakości {wykładziny wełniane Axminster 80/20|dywany}, wysokie gramatury, bogate wzornictwo i kolorystyka, duży wybór {wzorów|wzorów angielskich}. Profesjonalne doradztwo oraz {instalacja|montaż} i napinanie wszelkiego typu {wykładzin podłogowych|dywanów} oraz dystrybucja wykładzin dywanowyc

Internet

Serwis aktualności motoryzacyjnych - prototypy, premiery, technika motoryzacyjna, sporty motorowe, ciekawostki ze świata motoryzacji, a prawie przy każdym temacie zdjęcia.

i Rozwój Osobisty Motywacja

Sukces to motywacja i rozwój osobisty.rn

erp

ERP, CRM, BI, PLM, BPM. Badanie on-line systemów IT. Najnowsze aktualności oraz wydarzenia z branży IT, artykuły, Katalog Dostawców, prezentacje oprogramowania i wdrożeń. Skorzystaj bezpłatnie z Narzędzia TEC do oceny systemów IT.

O Szczecinie

Biznes w Szczecinie. Zajrzyj na nasze strony, na pewno znajdziesz coś dla siebie.Możesz tutaj też zareklamować za darmo swój produkt, usługę. Inwestycje w Szczecinie

Wyszukaj sobie co chcesz

Spokojna wyszukiwarka, oparta na kanałach RSS. Przeszukuj informacje szybko i sprawnie.

Wyszukaj sobie co chcesz

Ja szukam i Ty też sobie poszukaj. Szukaj co chcesz, ta wyszukiwareczka znajdzie to dla Ciebie.

pomoc prawna poszkodowanym,wypadki.org.pl - odzyskiwanie odszkodowań po wypadku

nw, poszkodowani, obrażenia ciała, urazem, prawnik, oferty pracy, umorzeniu, ac, pozwanego, zlamanie, ofiary, adwokaci, kraksa,wypadki.org.pl Europejskie Centrum Odszkodowań pomaga uzyskać od Ubezpieczalni odszkodowania za wypadki komunikacyjne z oc sprawcy wypadku. Działamy na terenie całego kraju

Rejestracja stron www

Serwis internetowy oferuje rejestrację stron i serwisów internetowych w katalogu www. Oferujemy możliwość założenia własnej wizytówki strony www. Jeśli chciałbyś zaprojektować swoją stronę jako wizytówka w internecie - zaprasza serwis RejestracjaStron.eu

optronics telewizja nowej generacji.porady.artykuły

telewizory LCD w nowej technlogi,opisy,porady,nowinki,artykuły,co lepsze plazma czy lcd.zanim kupisz tv zapoznaj się z naszym poradnikiem.Często decydując się na zakup telewizora LCD niewiele wiemy o cechach i parametrach wg których powinniśmy dokonywać zakupu

meble biurowe Warszawa

Meble biurowe są jednym z podstawowych elementów wyposażenia nowoczesnego, funkcjonalnego biura. Dzięki odpowiedniemu doborowi krzeseł, foteli, szaf i regałów biurowych zwiększacie Państwo komfort Waszej pracy.

GRID Systemy Informatyczne, Bielsko-Biała, CRM, ERP, DMS

GRID Systemy Informatyczne , Bielsko-Biała. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe rozwiązania wykorzystujące pełną moc sieci komputerowej, scalające każdy aspekt bieżącego funkcjonowania firmy.Potrafimy zaprojektować i dostosowac sieć komputerową tak by spełnic specyficzne oczekiwania nas

korepetycje - rosyjski - Warszawa

nauka rosyjskiego. tanio i skutecznie. u korepetytora lub ucznia

Biznewser - aktualności biznesowe, ekonomiczne i motoryzacyjne

Biznewser to codzienna dawka informacji ze świata biznesu, ekonomii i motoryzacji. Wszystko skondensowane i przystępnie przedstawione. Twoje aktualności w pigułce.

Biznewser - aktualności biznesowe, ekonomiczne i motoryzacyjne

Biznewser to codzienna dawka informacji ze świata biznesu, ekonomii i motoryzacji. Wszystko skondensowane i przystępnie przedstawione. Twoje aktualności w pigułce.

Reklama w internecie

Zapraszamy na stronę zawierającą ciekawe teksty na temat różnych firm w formie ciekawych artykułów

Przemysław Samociak

Przemysław W. Samociak jest zawodowym COACHEM, certyfikowanym w ICC (International Coaching Community - International Coach ICC), IMCF (International MultiCoaching Federation - Executive & Business Coach), Neuro-Linguistic Institute (Life-Coach), aktualnie rozpoczął akredytację ICF (International Co

agencja reklamowa poznań

Sposób w jaki jest przedstawiana reklama powinien przyciągać klientów, dlatego w poznaniu jest agencja reklamowa, która wie jak się prezentowań na rynku, poprzez swoje pomysły i rozwiązania.

Marschall Polska-realizujemy programy doradcze, szkoleniowe i badawcze. Proponujemy rozwój kompetencji menedżerskich, wsparcie sprzedaży, rozwój kompetencji osobistych oraz projekty zarządzania kadram

Marschall Polska jest pierwszą firmą doradczo

morzebaltyckie.INFO - Twoja informacja turystyczna

Serwis MorzeBaltyckie.INFO powstał z myślą o osobach poszukujących odpowiedniego dla siebie i swoich bliskich miejsca na wypoczynek nad Morzem Bałtyckim. Serwis umożliwia przeszukiwanie bazy danych z uwzględnieniem najbardziej porządanych kryteriów wyboru, dzięki czemu u nas, to Państwo wybieracie o

KRS - rejestr

Katalog firm oparty na Krajowym Rejestrze SÄ?dowym. Blisko 300 tysiÄ?cy wpis??w.

Solidne Firmy Motoryzacyjne, Firmy Motoryzacyjne i oferty

Katalog Solidne Firmy Motoryzacyjne i Solidne Firmy Motoryzacyjne Regionu to katalog, w której znajdziesz Solidne Firmy Motoryzacyjne, oferty Solidnych Firm Motoryzacyjnych. Katalog Solidne Firmy Motoryzacyjne to Informator Motoryzacyjny i Partner Twojego Samochodu.

incentive travel

Katalog incentive travel, rejsów morskich i czarterów.

Pośrednictwo Finansowe | Praca z MP GROUP | Dobra Praca w Polsce

Kreatywny Biznes | Pośrednictwo Finansowe. Dobra praca - Wysokie zarobki. Oferujemy nowoczesne rozwiązania finansowe. Pośrednictwo Finansowe | Praca z MP GROUP | Dobra praca - Zapraszamy !

Doradztwo Finansowe | MP GROUP | Praca i Kariera w Polsce

Kreatywny Biznes | Doradztwo Finansowe. Praca w Polsce - Zarobki jak za granicą. Oferujemy atrakcyjne rozwiązania finansowe. Doradztwo Finansowe | Praca i Kariera z MP GROUP - Zapraszamy !

Biznes reklamowy

Nasze biuro zajmuje się kompleksową reklamą wielu firm. Oferujemy przeróżne formy reklamy - reklama w prasie, telewizji, internecie, gadżety reklamowe, imprezy integracyjne itp.

polecenie przelewu / wpłata gotówkowa, przelew online

Za pomocą naszego serwisu możesz wystawić polecenie przelewu / wpłatę gotówkową

polecenie przelewu / wpłata gotówkowa, przelew online

Za pomocą naszego serwisu możesz wystawić polecenie przelewu / wpłatę gotówkową

dodaj stronę

Katalog Stron internetowych związanych z biznesem w Warszawie. Tylko u nas znajdziesz najciekawsze oferty biznesowe. Jeśli chcesz możesz zamieścić swoją reklamę.

Prabuty Katalog stron

Katalog stron Prabuty - Katalog Ciekawych Stron - promocja ciekawych stron. Dodaj stronę do naszego katalogu stron. Bądź zauważalny w Internecie. Bezpłatny katalog stron internetowych.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Habilitas - jest firmą istniejącą od 2002r. Zajmuje się m.in. pośrednictwem w zawieraniu ubezpieczeń zdrowotnych, OC zawodów medycznych, kosztów leczenia za granicą, ubezpieczeniach mieszkań i prowadzonej działalności gospodarczej.

Ubezpieczenia zdrowotne

Habilitas - jest firmą istniejącą od 2002r. Zajmuje się m.in. pośrednictwem w zawieraniu ubezpieczeń zdrowotnych, OC zawodów medycznych, kosztów leczenia za granicą, ubezpieczeniach mieszkań i prowadzonej działalności gospodarczej.

Ubezpieczenia turystyczne, pracownicze, NNW i OC

Elvia - ubezpieczenia i pomoc assistance w czasie podróży. Oferujemy ubezpieczenia dla turystów, ubezpieczenia pracownicze, ubezpieczenia dla firm (wyjazdy pracownicze, delegacje), polisy ubezpieczeniowe, NNW i OC. rn

zaproszenia

Zaproszenia ślubne od projektu do dostarczenia na biurko. Zaproszenia, zaproszenia ślubne, kartki świąteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą personalizowanych kartek świątecznych dla firm oraz indywidualnych zaproszeń ślubnych.

Badanie sprawozdań finansowych

finansowych sprawozdań Badanie

Katalog firm

Spis firm - Dodaj swoją firmę całkiem gratis. Adresy firm, Baza firm, Panorama firm, Książka telefoniczna każdej firmy

HM Consulting - obsługa i doradztwo w biznesie

Zajmujemy się obsługą i doradztwem w biznesie. Swoje usługi kierujemy do klientów z Warszawy i okolic, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze.

UsĹ?ugi prawne na Wschodzie. Rejestracja firmy. Rosja

UsĹ?ugi prawne na Wschodzie. Rejestracja firmy. Rosja, Ukraina, BiaĹ?oruĹ?, Kazachstan

Systemy CRM, aplikacje bazodanowe dla firm, VISMA CRM

Systemy CRM oraz aplikacje bazodanowe usprawniają procesy biznesowe dla firm. VISMA CRM umożliwia zarządzanie relacjami z klientami.

Nieruchomości Komercyjne

Doradztwo i pośrednictwo w obrocie nieruchomości komercyjnych: sprzedaż, wynajem, najem, dzierżawa, leasing - nieruchomości komercyjne, magazyny, hale, powierzchnie magazynowe, przemysłowe, produkcyjne, powierzchnie biurowe, działki / tereny inwestycyjne i przemysłowe.

HM Consulting - obsługa i doradztwo w biznesie

Zajmujemy się obsługą i doradztwem w biznesie. Swoje usługi kierujemy do klientów z Warszawy i okolic, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Firm24 - Katalog Firm

Internetowy katalog firm. Dokładny podział na kategorie główne i podkategorie odpowiada odpowiednim branżom. Wzmocnij swoją pozycje przez odpowiednią promocję!

Plan, mapa, plany miast.

Mapa polski, plany miast, lokalizacja celu na mapie. Dokładnie zaplanuj trasę.

> PANORAMA FIRM - MDM.PL <

Internetowa Panorama Firm MDM.pl

NLP

Szkolenia biznesowe NLP dla firm, samorządów, urzędów publicznych, organizacji pozarządowych i innych jednostek; Coaching NLP indywidualny (grupowy) za pomocą profesjonalnych narzędzi wspomagamy rozwój umiejętności kadry kierowniczej oraz zespołów pracowniczych; rnKonsulting NLP, doradztwo w rozwoju

Kwartet Smyczkowy JALOUSIE - zespół na każdą okazję

Oprawa muzyczna przyjęć, bankietów, rautów, ślubów i wszelkich innych uroczystości.