kowalstwo

Wszystkie wyroby kute są ręcznie co nadaje im unikatowy wygląd i kształt., bramy ogrodzenia furtki oraz meble z metalu.,Kowalstwo artystyczne:oferujemy balustrady


Meble drewniane, meble z litego drewna na zamówienie

Gabrielloart - tworzę meble drewniane, z litego drewna. Oferuję również meble drewniane na indywidualne zamówienie, np: komody na wymiar, stoliki na wymiar. Meble drewniane mogę ozdobić rzeźbą. Do wykończenia używam wosku, oleju bądź lakieru. Tworzę też drewniane meble stylizowane, np: w stylu rustykalnym, postarzane, ozdabiane własnoręczną rzeźbą. Meble drewniane, które produkuję są eleganckie, solidne i trwałe. Są robione z litego drewna dlatego są synonimem piękna. Drewniane meble wytrzymują przez długie lata a nawet pokolenia. Dlatego zachęcam do zamawiania właśnie mebli z litego drewna.
Wyrabiam również inne przedmioty drewniane, ozdobne, bądź do użytku praktycznego. Na zamówienie wytwarzam ozdoby ścienne takie jak kwiaty ażurowe. Zapraszam też do galerii na stronie internetowej, gdzie znajdą Państwo dotychczasowe realizacje i rzeźby wykonane przeze mnie.
Wytwarzanie przedmiotów z drewna jest dla mnie pasją od dziecka. Teraz realizuję moje marzenia tworząc meble drewniane i inne przedmioty, które zawsze traktuję indywidualnie i podchodzę z dbałością o jakość wykonania. Gabriel Bryłkowski.

meble biurowe, biurka komputerowe, lada recepcyjna

MDD to czołowy producent mebli biurowych w Polsce. Profesjonalizm i wysoka jakość produktów powodują, że wyposażamy biura na najwyższym poziomie. Nasze biurka (biurka komputerowe, biurka narożne) zapewniają komfortowe warunki pracy. Wykonujemy również takie meble biurowe jak: stoły konferencyjne, szafy biurowe, regały biurowe i wiele innych. Potwierdzeniem długoletniego doświadczenia w zakresie produkcji mebli biurowych jest lista referencyjna firm i instytucji, które doceniły naszą sprawność funkcjonowania i kompleksową obsługę.

Biurowe meble produkowane przez firmę MDD świetnie nadają się do różnego rodzaju gabinetów. Zaufało nam wiele instytucji i firm chwalących sobie jakość takich produktów jak: biurka biurowe, szafy biurowe, regały biurowe, lady recepcyjne. MDD z pewnością należy do tych przedsiębiorstw, które dbają o wysoką jakość oferowanych mebli gabinetowych, co owocuje ciągle przyznawanymi naszej firmie nagrodami. Realizujemy również nietypowe, skomplikowane projekty – takie jak choćby największy polski stół konferencyjny, przy którym zasiedli w Warszawie przedstawiciele Rady Europy.

Sztukateria

Wszystkie elementy wykonywane są z polistyrenu ekspandowanego, popularnie zwanego styropianem. Materiał ten powstaje w wyniku obróbki termicznej i ciśnieniowej granulek polistyrenu. Styropian typu ESP dzięki swoim zaletom jest od kilkudziesięciu lat niezastąpionym materiałem w budownictwie.
W skład oferty wchodzą między innymi,: listwy (gzymsowe, podparapetowe, dekoracyjne) , zworniki , pilastry , bonie , kolumny oraz pozostałe elementy zdobienia elewacji.
Każdy wyrób naszej sztukaterii elewacyjnej cechuje precyzyjne wykonanie, atrakcyjna cena i różnorodność.

Nie ograniczamy się jedynie do oferty katalogowej. Wykonujemy każdy wzór pod specjalne zamówienie Klienta. Wszelkiego rodzaju modyfikacje zostaną przez nas odpowiednio zaprojektowane tak aby sprostać wymaganiom zamawiającego. Obecnie dzięki barwionym granulką kwarcu w naszej ofercie posiadamy również 5 kolorów masy.
W dziedzinie budownictwa ludzie od zawsze kierowali się poszukiwaniem piękna i trwałych rozwiązań. O ile kiedyś estetyka łączyła się często i niezależnie od kosztów z przepychem, o tyle dzisiaj wymogi gospodarcze zmuszają nas do wyboru standardowych rozwiązań. Na naszą kreatywność wpływ mają również czynniki takie, jak ochrona środowiska, oszczędność energii, a zatem izolacja budynków.
Z tych właśnie przyczyn, NMC proponuje Państwu materiały inteligentne, zarazem estetyczne i trwałe, przyjazne środowisku. Od ponad pięćdziesięciu lat zapewniają nam popularność przemyślane produkty i nowoczesna technologia. Wiele z tych produktów znajduje zastosowanie w budownictwie do celów dekoracyjnych, izolacji , ochrony, jak również elewacji. Dostosowując się do najróżniejszych wymagań w zakresie zdobnictwa i formy elewacji, proponujemy Państwu dwa rodzaje produktów:
1. DOMOSTYL®, - standardowe produkty poliuretanowe, odznaczające się niską ceną i ogromną różnorodnością zastosowania oraz
2. DOMOSTYL®CUSTOMIZED, pomysłowy produkt, oferujący solidne i „na miarę” rozwiązania dla wszystkich tych, którzy pragną nadać swojemu budynkowi bardziej osobisty charakter.

ANTEK - schody drewniane, balustrady, kompleksowe remonty

Firma ANTEK posiada duże doświadczenie w dziedzinie wykończeń wnętrz, łącznie z ich projektowaniem. Naszym priorytetem jest jakość i estetyka wykonanych prac. W kompleksowej ofercie, znajdziecie Państwo szeroką gamę schodów i balustrad na indywidualne zamówienie. Usługa obejmuje: wykonanie pomiaru, doradztwo w zakresie technologii, projekt schodów, wykonawstwo oraz montaż. Wykonane przez nas prace są precyzyjne i estetyczne.
oferujemy Państwu:
szeroką gamę schodów i balustrad na indywidualne zamówienie,
drewniane, metalowe, proste, zabiegowe, okrągłe;
balustrady i poręcze: drewniane, metalowe, kute, kombinowane;
oraz stopnice na konstrukcjach żelbetowych;
kompleksową aranżację wnętrz wraz z projektem i wizualizacją,
układanie glazury, terakoty, paneli podłogowych,
adaptacja poddaszy,
wszelkie prace konserwatorskie,
renowacje elementów drewnianych, gipsowych oraz metalowych,
renowacje drzwi, okien i okiennic.
Realizujemy nawet najbardziej nietypowe i oryginalne pomysły. Nie znaczy to , oczywiście, że nie wykonujemy typowych zleceń. Przeciwnie, każde zlecenie jest dla nas ważne i wykonywane z należytą starannością.
zapraszamy!

Jawor S.C Produkcja mebli, Izbica Kujawska

"Jawor" S.C. Produkcja Mebli

Od 1951r. solidne rzemiosło łączące tradycje z nowoczesnością gwarantują zadowolenie z naszych mebli.

Produkty i usługi: meble kuchenne, szafy, zabudowy wnętrz, meble biurowe, meble apteczne, meble pokojowe.

Szczegółowa oferta firmy. Firma z tradycjami - założona w 1951 r. Pod obecną nazwą działa na rynku od 1998r. Cieszy się dobrą opinią klientów. Produkowane w niej meble są wysokiej jakości, a o umiarkowanej cenie. Do mebli kuchennych oferujemy sprzęt AGD do zabudowy z różnych firm.

Nasz pracownik:
- przyjedzie na miejsce
- zaprojektuje i doradzi najlepsze rozwiązanie
- dokona wyceny zamówienia

Montaż mebli gratis!

Grupa Bramy

Bramy segmentowe przemysłowe charakteryzują się tym że:


pracują stabilnie i bezawaryjnie,
poprzez zastosowanie przeszklenia prawie całej bramy naświetlamy wnętrze budynku – ważne w przypadku np. myjni, salonów samochodowych itp
zapewniają dobrą izolację cieplną i termiczną,
używa się trwałych materiałów : stal lub aluminium,
jest możliwość łączenia ze sobą profili stalowych i aluminiowych,
montaż wykonuje się za otworem : nieograniczone światło przejazdu,
występuje wiele rodzajów prowadzeń : łatwość dopasowania do każdego pomieszczenia,
mogą być do „specjalnego przeznaczenia”: do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności lub do obiektów o wysokiej częstotliwości pracy bramy,
zapewniają bezpieczeństwo pracowników wykonujących codzienną prace: zastosowane zabezpieczenia gwarantują , że brama nie opadnie gwałtownie w przypadku pęknięcia sprężyny lub zerwania się linki nawojowej,
są wygodne w eksploatacji: zastosowanie automatycznego sterowania z możliwością prawie nieograniczonej rozbudowy, drzwi serwisowe umożliwiające wchodzenie i wychodzenie bez konieczności podnoszenia bramy,
dostępne we wszystkich kolorach palety RAL,
produkowane na indywidualne zamówienie klienta prawie pod każdy wymiar w zakresie: szerokość 8000 mm i wysokość 6000 mm co pozwala na realizacje nietypowych projektów architektonicznych, spełniają wymogi bezpieczeństwa UE zgodnie z normami stosowanymi przy oznaczeniu znakiem CE.
utomatyka do bram garażowych

Automatyka do bram garażowych charakteryzuje się tym że:

bez dotykowo otwieramy i zamykamy bramy garażowe
zapewniają dodatkowe zabezpieczenie garażu
Automatyka firmy FAAC

Firma FAAC rocznie produkuje ponad 300 tysięcy napędów, a wszystkie są zgodne z normami europejskimi gwarantowanymi przez powszechnie uznane instytucje. Faac jest niekwestionowanym liderem w sektorze automatyki w całej Europie i od ponad 40 lat oferuje swoim klientom najlepszy produkt zaznaczając, iż jest to „automatyka na całe życie”
Priorytetem Firmy FAAC jest także bezpieczeństwo i zapobieganie ewentualnym wypadkom związanym z automatycznym działaniem bram, drzwi i zapór. Bezpieczeństwo gwarantuje technika hydrauliczna- uznana w świecie za najbezpieczniejszą, jak również dostosowanie wyrobów FAAC do standardu UNI 8612, oraz najnowszych europejskich wymagań dla uzyskania znaku CE.Automat do bram garażowych D600 i D1000


Automatyka firmy SOMFY


Somfy, światowy lider w produkcji napędów i systemów sterowania do zewnętrznych i wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych, żaluzji, rolet i bram, zatrudnia ogółem ponad 4 700 pracowników, z których ponad 200 pracuje w dziale badawczo-rozwojowym. Ich wysiłki koncentrują się na ustawicznym doskonaleniu komfortu i bezpieczeństwa produktów przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych najwyższej klasy.
Początki firmy Somfy to produkcja urządzeń mechaniki precyzyjnej (części do produkcji zegarków). Firma została założona w roku 1960 w Cluses we Francji. Obecnie Somfy ma 60 przedstawicielstw w ponad 40 krajach świata.

Produkcja roczna napędów wynosi ok. 7 milionów sztuk. Dziennie produkuje się 4 miliony elementów i
32 000 napędów. Na świecie co 5 sekund instaluje się 1 napęd Somfy.Systemy sterowania Somfy
Systemy sterowania Somfy są synonimem komfortu, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia w domu i w pracy. Komfortu, ponieważ są łatwe i wygodne w obsłudze. Bezpieczeństwa, ponieważ napędy i systemy sterowania zabezpieczają min. przed kradzieżą, chronią również meble i dywany przed zniszczeniem (na skutek działania promieni słonecznych). Dobrego samopoczucia, gdyż produkty zapewniają wiele korzyści, jak np. oszczędność energii.


Somfy standardy:Oszczędność czasu: brama garażowa otwiera się w czasie krótszym niż 15 sekund
Większa wygoda: Otwórz bramę garażową nie wysiadając z samochodu. Wystarczy przycisnąć przycisk na pilocie. Jak sobie dawniej bez niego radziłeś?
Już nigdy nie będziesz musiał parkować w ciemnościach: wbudowane w napęd oświetlenie uruchamia się automatycznie przy otwieraniu bramy i gaśnie po dwóch minutach.
Wygodny pilot czterokanalowy: to samo urządzenie steruje bramą i oświetleniem podjazdu.
Zwiększone bezpieczeństwo: Drzwi automatycznie zamykają się po zatrzaśnięciu.
Jeśli ktoś spróbuje otworzyć drzwi, napęd automatycznie wytworzy przeciwciśnienie, aby drzwi pozostały zamknięte.
Chroń dzieci i zwierzęta : Czujnik przeszkód zatrzymuje ruch i podnosi bramę.
Bramę garażową można otworzyć nawet przy awarii prądu, ręcznie przy pomocy klamki lub dzięki zapasowemu akumulatorowi.
Zwiększona trwałość: Napęd Somfy sprawia, że brama garażowa otwiera się łatwo i równo: gładkim, jednostajnym ruchem, który zwalnia na kilka centymetrów przed osiągnięciem celu, aby uniknąć uderzenia.
Automat do bram garażowych Dexxo Optimo RTS, Dexxo Pro 800 RTS, Dexxo Pro 1000 RTS &io


Automatyka firmy MARANTEC

Marantec posiada kompleksową ofertę w zakresie układów napędowych i sterowań, zarówno do użytku prywatnego, jak i przemysłowego. Wszystkie produkty są wyłącznie „made by Marantec“.


Marantec standardy:wysoka wytrzymałość dla stałego użytkowania
wysoka niezawodność dla spełnienia najróżniejszych wymagań
długa żywotność dzięki konsekwentnemu stosowaniu materiałów
wysokiej jakości zadowolenie klienta dzięki bardzo niskiemu odsetkowi reklamacji
bezpieczeństwo użytkowania na bazie najnowocześniejszych rozwiązań
w zakresie bezpieczeństwa niski pobór energii dla najoszczędniejszych układów napędowych
kompletne wyposażenie w odniesieniu do komfortu i bezpieczeństwa
szlachetny wygląd dla doskonałej integracji
nowoczesne wzornictwo z duchem czasu.

Twardowski - Bramy

Misja

Firma "Twardowski" realizuje nowoczesne rozwiązania dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. W zależności od potrzeb Klientów, dostarczamy koncepcję i nowoczesne rozwiązanie technologiczne oraz sprzęt i materiały eksploatacyjne stworzone wg najlepszych technologii światowych. Oferujemy szeroki zakres usług, które obejmują doradztwo, pomiar, konsultacje, wdrożenia i szkolenia, integrację systemów elektronicznych oraz serwis i wsparcie techniczne. Swoim pracownikom zapewniamy stabilną,interesującą pracę i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różnorakie szkolenia.


Wizja

Kompetencja oparta na wiedzy, specjalizacja, kompleksowość i jakość usług oraz sprzętu stawia nas w czołówce firm produkujących bramy garażowe i przemysłowe w Polsce . Poprzez ciągłe przestrzeganie najwyższych standardów nasze produkty są synonimem komfortu, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia w domu i w pracy.


Gdzie działamy

Dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży nasze wyroby znajdziecie Państwo w każdym zakątku naszego kraju. Eksport naszych wyrobów obejmuje kraje takie jak: Słowacja, Czechy, Austria, Ukraina, Francja, Niemcy.

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów dla domu jak i dla przemysłu.
Chcemy aby nasze produkty kojarzyły się na rynku z wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

Nitus Twardowski

Firma NITUS, Tomasz Twardowski – powstała z połączenia dwóch firm: produkcyjnej i handlowej. Dzięki tej symbiozie powstała firma, która połączyła lata doświadczenia firmy produkcyjnej (fachowość, dokładność wykonania, terminowość, serwis) i handlowej (szybkość, dostosowalność, elastyczność). Produkcję bram opieramy na najlepszych komponentach dostępnych na rynku europejskim. Panele bramowe to produkt największego producenta stali w Europie - ThyssenKrupp Hoesch, stal (prowadnice, system prowadzeń) to FlexiForce lub Doco Internacional.
Produkty nasze są jednymi z najlepszych wyrobów na polskim rynku a może i na rynku europejskim. Dostawcami komponentów do bram są renomowane i największe koncerny europejskie. Dzięki tej współpracy na naszej liście referencyjne znajdują się znane marki jak choćby: OPEL zakład produkcji samochodów,ŚNIEŻKA zakład produkcji farb i wiele innych firm.
Produkujemy wysokiej jakości bramy segmentowe dla domu jak i dla przemysłu, bramy rolowane dla domu i przemysłu, rolety antywłamaniowe, bramy przeciwpożarowe i stolarkę aluminiową także przeciwpożarową.
Dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży nasze wyroby znajdziecie Państwo w każdym zakątku naszego kraju. Eksport naszych wyrobów obejmuje kraje takie jak: Słowacja, Czechy, Austria, Ukraina, Francja, Niemcy.

SALON-GLAZUR SZCZYRK- kompleksowe wyposażenie łazienek, kuchni ,aranżacja wnętrz

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem działającą w branży budowlanej. Zajmujemy się aranżacją i kompleksowym wyposażeniem wnętrz-od projektu po wybór , dostarczenie materiałów i wykonanie.Każdego klienta jak i każdy projekt pomieszczenia jaki wykonujemy traktujemy indywidualnie. Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i inwestycje.

Produkty i usługi jakie posiadamy w swojej ofercie:

Projekt pomieszczenia w programie CAD DECOR z wyceną ilościową materiałów i wizualizacją.
Projekty on-line.
Projekty i wykonanie:
kabin, blatów, drzwi szklanych - szkło transparentne, kolorowe, piaskowane, fusing
mebli

Płytki ceramiczne polskie, włoskie ,hiszpańskie, brazylijskie.
Baterie łazienkowe i kuchenne- polskie, niemieckie, włoskie
Kabiny, wanny
Wanny i kabiny SPA - kabiny SPA na wymiar firmy WEDI
Profesjonalne baseny
SAUNY FIŃSKIE, SAUNY NA PODCZERWIEŃ
Ceramika,meble
Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne
Instalacje solarne
Chemia budowlana

Próbkę naszych możliwości znajdziecie Państwo na naszej stronie
link na którą serdecznie zapraszamy.

kamień elewacyjny i dekoracyjny na elewacje i ogrodzenia

Produkujemy link dla Państwa od 1989 r. sztuczny kamień na: elewacje, ogrodzenia, ściany, cokoły, kominki, kominy, grille, ścieżki ogrodowe, obrzeża basenów. Oferujemy link największą na rynku ilość wzorów: piaskowiec dłutowany, valenzia, cartagena, otoczak, wiejski, angielski, melanż, pustynny, cascata, colorado, arkanzas, rafowy i grecki, w przygotowaniu siedem nowych wzorów kamienia. W każdym wzorze kamienia otrzymujecie Państwo kilkadziesiąt różnych elementów dzięki czemu po ułożeniu kamienia na powierzchni trudno znaleźć taki sam element. Do produkcji kamienia stosujemy najwyższej klasy materiały i barwniki, nawet po wielu latach nasz kamień nie zmienia koloru, zachowuje świeżość i ładny wygląd. Kamień produkujemy w dowolnej kolorystyce na życzenie klienta. Stosujemy wyjątkową technologię barwienia, która sprawia, że nasz kamień do złudzenia wygląda jak kamień naturalny. Nasz personel pomoże Państwu wybrać odpowiedni rodzaj kamienia, doradzi jaki kolor kamienia wybrać, pomoże zorganizować jego transport oraz poleci firmę, która ten kamień ułoży dla Państwa. Udzielamy gwarancji na nasze wyroby. Kupujecie Państwo u nas niezwykły kamień, którego jakość przewyższa jego cenę. link

Fotografia ślubna Kraków | Zdjęcia ślubne

Specjalizujemy się w pięknej fotografii ślubnej - reportażowej i plenerowej. Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy członkami kilku międzynarodowych organizacji skupiających najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Daje to naszym klientom gwarancje wykonania usługi na najwyższym, światowym poziomie. A nasza propozycja to fotografia ślubna pełna emocji... niezapomnianych wrażeń i chwil, których nie da się zapomnieć. Zdjęcia ślubne, w których najważniejsi jesteście Wy sami i Wasze uczucia. Najlepsza fotografia ślubna to taka, która pokazuje emocje i momenty, których już nigdy nie da się powtórzyć. Sesja ślubna, sesja plenerowa, to radość, miłość, wzruszenie i przede wszystkim Państwo Młodzi. Nasze główne miejsce pracy to Kraków, ale podejmiemy się każdego nowego wyzwania. Zdjęcia ślubne za granicą? Czemu nie! Sesja ślubna w Lizbonie? Już to robiliśmy. Londyn, Berlin, Praga, Budapeszt, Barcelona, Rzym, cała Europa - chętnie pojedziemy z Wami wszędzie, żeby zrealizować nasz wspólny cel, którym jest piękna fotografia ślubna. Dla nas nie ma miejsc zbyt dalekich. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Sesja rodzinna, portret, akt, fotografia korporacyjna, fotosy z filmu - to również znajduje się w naszej ofercie. Zobaczcie koniecznie nasze portfolio i blog. Agnieszka Cynarska-Taran i Jacek Taran. Jesteśmy członkami Forum Fotografów Ślubnych, które zrzesza najlepszych fotografów ślubnych w Polsce oraz WPJA - to amerykańskie stowarzyszenie skupiające najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Fotografowaliśmy też w takich miejscach jak Dwór w Tomaszowicach, Oranżeria, Zamek w Korzkwi, Hotel Stary, Hotel Sheraton, Hawełka, Pałac Pod Baranami, Zamek w Niepołomicach, Pałac w Śmiłowicach, Pałac Radziwiłłów, Folwark Zalesie - to tylko nieliczne ze wszystkich pięknych miejsc na przyjęcie weselne w Krakowie. Kraków, Katowice, Tarnów, Rzeszów, Mielec, Kielce, Warszawa, Małopolska, Śląsk, Podkarpacie, Świętokrzyskie - wszędzie tam możemy być razem z Wam Zapraszamy!

NatusDESIGN - architektura wnętrz

Projektowanie to nasza praca ale także zabawa i pasja. Dzięki temu nie popadamy w rutynę. Naszym klientom oferujemy projekt wnętrz współczesnych i stylizowanych. Zajmujemy się kreacją przestrzeni wnętrza a nie wyłącznie dekorowaniem. Dbamy o szczegóły na wszystkich etapach projektowania. Nie zostawiamy naszych klientów samych sobie w czasie realizacji naszego projektu.
Natus design – rodzenie się projektu wnętrza domu, mieszkania. Jest to fascynujący moment w życiu każdego człowieka, każdej rodziny. Od tego miejsca, które stworzymy zależy nasze zadowolenie z życia, dobry odpoczynek, warunki do ewentualnej pracy w domu, wreszcie satysfakcja, że nie tylko mamy własne miejsce do życia, ale jest ono dla nas wygodne i piękne. O ile zwykle docenia się funkcjonalność, to piękno wnętrza uważa się za rodzaj luksusu, który łatwo można uzupełnić kolorowa serwetką, obrazkiem czy bukietem w wazonie. Często spotykamy na ścianach kolory niedobrane do kształtu pomieszczeń, nieodpowiednie do rodzaju oświetlenia wewnętrznego i światła wpadającego przez okna. Podobnie jest ze zbiorem mebli. Są kupowane każdy osobno, nie pasują do wnętrza ani do siebie, bo różnią się stylem, kolorem itp. Przestajemy na nie zwracać uwagę, bo nasza psychika izoluje się od tego, co tworzy dysharmonię i brzydotę. W naszym instynkcie mamy zakodowaną tęsknotę za pięknem i harmonią. O ileż przyjemniej przebywać w pięknym otoczeniu. Postrzeganie piękna odbija się na naszej psychice, poczuciu dobrostanu, relaksu, a więc sprzyja wypoczynkowi po pracy.

Automatic Control - Bramy garażowe, napędy do bram

Automatic Control reprezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu w dziedzinie automatyki do bram, bram garażowych i ogrodzeniowych oraz napędów do bram konsumenckich oraz przemysłowych. Świadczymy usługi doradztwa i wsparcia w procesie wyboru i zakupu bram, napędów do bram oraz pełnego osprzętu automatyki do bram i szlabanów. Zajmujemy się dziedziną automatyki bramowej - bramy garażowe, bramy ogrodzeniowe (składane, skrzydłowe, przesuwne, rolowane, segmentowe), bramy przemysłowe oraz napędy i piloty do wszystkich rodzajów bram i osprzętu do bramy.

Pakulski Henryk Usługi budowlane Gostynin

Wykonujemy kompleksowe usługi budowlano remontowe na teranie województwa mazowieckiego.

Posiadamy 16-letnie doświadczenie w zakresie realizacji prac budowlanych o różnym charakterze począwszy od stanów surowych poprzez remonty i adaptacje, do zaawansowanych prac wykończeniowych.

Przyjmujemy zlecenia budowy mieszkań pod klucz jak również malowania pomieszczeń, zakładania instalacji elektrycznych, remontu budynków i lokali.

Firma zajmuje sie kładzeniem paneli, płytek ceramicznych wykonuje remonty pomieszczeń w surowym stanie. Specjalizuje się również w ocieplaniu budynków mieszkalnych, jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych i usługowych.

Świadczy również usługi transportowe.

Wykonujemy następujące usługi:

* fundamenty, roboty murowe, stropy
* elewacje, ocieplanie budynków
* wylewki, posadzki przemysłowe
* roboty wykończeniowe
* usługi brukarskie

Wykonujemy także usługi sprzętem:

* roboty ziemne, niwelacje, równanie terenu koparko-ładowarka
* wywóz ziemi, gruzu

Bramy ogrodzenia

Dinell powstał jako firma zajmująca się automatyką i elektroniką do bram. Ze względu na zapotrzebowanie klientów rozwinęliśmy naszą działalność na szerokie zagadnienie bram wjazdowych i garażowych, a później ślusarstwo i kowalstwo. Świadczymy usługi w zakresie produkcji i montażu bram wjazdowych, garażowych, ogrodzeń, balustrad a także metalowych mebli, lamp ogrodowych czy ozdobnych skrzynek na gaz. Wszystko co możliwe próbujemy zamknąć i otworzyć automatycznie, a także zapalić i zgasić światło w sposób niekoniecznie konwencjonalny. Posiadamy mnóstwo własnych oryginalnych projektów oraz tworzymy nowe w oparciu o pomysły naszych klientów. Olbrzymią radość sprawia nam wykonanie nowych wzorów, jak i zaprojektowanie bardziej funkcjonalnej automatyki która nie musi się ograniczać do otwierania i zamykania bramy z pilota.

Drewniane drzwi wejściowe oraz wewnętrzne schody okna meble Rom-Drew.pl

Firma Rom-Drew producent wiodący prym wśród zakładów ze stolarką otworową oraz wykonywaniu wszelakich robót stolarskich. Produkujemy możliwie tanie artykuły na zasobność każdego portfela. Stawiamy sobie dobro, satysfakcje klienta i jego zadowolenie ponad wszystko. Zakład zlokalizowany jest w miejscowości Rębielice Królewskie jest to powiat kłobucki, gmina Popów, niedaleko takich większych miast jak Częstochowa, Wieluń, Pajęczno, Działoszyn i Olesno. W asortymencie firmy znajduje się głownie: - produkcja drewnianych drzwi wejściowych (zewnętrznych) są one antywłamaniowe oraz wewnętrznych w ościeżnicy lub futrynie, - schodów robionych z drewna klejonego litego krajowego głownie gatunki dąb jesion oraz buk.- wytwarzanie okien na okazjonalne zamówienia klienta, - wszelkiego rodzaju balustrad oraz mebli. Są to wyroby stylowe z nutą klasycyzmu ozdabiane ręcznymi rzeźbami. Nasze wyroby malowane są specjalnymi lakierami ale uprzednio specjalnie do tego przygotowane. to wszystko zapewnia trwałość i że produkt wytrzyma bardzo wiele lat. Wcielimy w życie każdy pomył i wizje klienta. Gdy ktoś odmówi Ci spełnienia marzeń zgłoś się do nas. Konkurencja ??!! Nie dla nas.

Żaluzje Szczecin

Żaluzje Szczecin nasza Firma powstała po to, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania związane z przysłanianiem okien i zabezpieczeniem mieszkań. W ofercie znajdą Państwo rolety, żaluzje i markizy w bogatej gamie kolorystycznej i różnych technikach montażowych.

Nasza Firma powstała po to, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania związane z przysłanianiem okien i zabezpieczeniem mieszkań. W ofercie znajdą Państwo rolety, żaluzje i markizy w bogatej gamie kolorystycznej i różnych technikach montażowych. Współpracujemy z producentami okien, mebli oraz dekoratorami wystroju wnętrz, którzy uzupełniają naszą ofertę poprzez fachowe doradztwo. Nasz zespół tworzą młodzi ludzie z inicjatywą, doskonale znający branżę, a naszym mottem jest: Najlepszą reklamą firmy jest zadowolony klient.

BRAMY GARAŻOWE montowane są bezpośrednio za światłem otworu. W zależności od warunków zabudowy istnieje wiele rodzajów prowadzeń. Sekcje bramy przesuwają się na rolkach po zamontowanych prowadnicach, wjeżdżających pod sufit garażu. W standardzie posiadają uchwyt, rygiel oraz zamek. Zespół sprężyn napędowych jest zabezpieczony przed pęknięciem. Bramy przygotowane są do podłączenia napędu elektrycznego.

LUNAR - najtańsze meble biurowe

Lunar oferuje: ekskluzywne meble gabinetowe w okleinach naturalnych import z Hiszpanii, oraz systemy mebli pracowniczych i gabinetowych w melaminie. Projektujemy meble także od podstaw oraz apartamenty. Cenniki dostępne są na Naszej stronie wraz z opisami technicznymi. Posiadamy stały stan magazynowy z możliwością dostawy w ciągu 5 dni.

Poważnym uzupełnieniem oferty są: stanowiska call center, meble metalowe, szafki kartotekowe metalowe i biurowe, szafy ubraniowe, regały aktowe, szafy aktowe, magazynowe, meble do wyposażenia sal konferencyjnych, krzesła, fotele. Dysponując szerokim wachlarzem specyficznych akcesoriów i zestawów meblowych, gdzie indziej niedostępnych, własnymi pomysłami projektowymi, proponujemy usługi w zakresie wykończenia wnętrz biurowych, restauracji, banków, rezydencji. Charakter projektowanych wnętrz dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i gustów Inwestora. Dbając o zadowolenie Naszych klientów stale podnosimy jakość oferowanych towarów i usług. Wszystkie meble są ergonomiczne i posiadają stosowne atesty higieniczne i wytrzymałościowe. Całość objęta jest 3 letnią gwarancją i w tym czasie zapewniamy natychmiastowy serwis. Firma LUNAR kładzie stale duży nacisk na bardzo szeroki wybór materiałów związanych z wyposażaniem wnętrz użyteczności publicznej czyli biur, banków, hoteli, restauracji, barów i magazynów. Pamiętając o tym, iż nie ma identycznych pomieszczeń biurowych, możemy zmieniać dowolnie kształt mebla lub zaprojektować go od podstaw.

Oferując ekskluzywne klasyczne meble gabinetowe z Hiszpanii chcielibyśmy dać każdemu do zrozumienia, iż znajdzie u Nas najwspanialsze wzornictwo, poszukiwane marki spełniające najwyższe światowe standardy. Poniżej prezentujemy dwie odmienne linie wzornicze: klasyczne oraz nowoczesne. Pełen przegląd proszę zobaczyć na właściwej stronie. Najtańsze meble biurowe, biurka dla pracowników, kontenerki, regały, szafy aktowe, szafy ubraniowe, meble gabinetowe, gabinetowe biurka, ekskluzywne meble biurowe, szafki metalowe, regały metalowe, lady recepcyjne, stoły konferencyjne, hokery, melamina, okleina naturalna, stoliki do kawiarni, krzesła, fotele, krzesła do szkół, projektowanie wnętrz, stanowiska call center.

Największy portal branży dom i wnętrze

Największy portal branży dom i wnętrze - domimedia.pl ukazuje nowe horyzonty w dziedzinie budownictwa i wyposażenia wnętrz. U nas znajdziesz między innymi spis firm, produktów jak i filmy wideo i co najważniejsze porady.

DOMIMEDIA – to Pierwsze, internetowe centrum handlowe, skupiające pod jednym adresem wiele wyspecjalizowanych sklepów należących do różnych branż i dziedzin związanych z najważniejszym miejscem na Ziemi, Twoim domem.

Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić wszelkie domowe potrzeby, od sufitu po podłogi. Od drzwi wejściowych po okna. Wyposażymy w niezbędne sprzęty Twoją kuchnię, łazienkę, czy salon, abyś mógł w nim odpocząć, na przykład oglądając dobry film.

Pamiętamy też o Twoich zwierzętach! Przecież i one są pełnoprawnymi domownikami! Zadowolony kot, czy pies – to także zadowolony klient.

NAJLEPSZE SKLEPY W TWOIM DOMU – tak brzmi nasze hasło przewodnie, dlatego poza naszymi, chętnie zaprosimy do współpracy także inne sklepy internetowe, które naszym zdaniem, prezentują wysoki poziom świadczonych usług, ponieważ wszystko, co robimy, robimy z myślą o naszych klientach.

Jednak zakupy to nie wszystko – postanowiliśmy zaopiekować się naszym klientem bardziej wszechstronnie niż zwykłe sklepy, jakich setki znajdziesz w Internecie.
Stworzyliśmy pod naszym dachem system pomocy i fachowego doradztwa. Nasi eksperci pomogą Ci telefonicznie, bądź w dowolny inny sposób, wybrać pralkę, czy telewizor idealnie odpowiadający Twoim potrzebom i finansowym możliwościom.
Pomogą też w razie problemów z późniejszą eksploatacją zakupionych u nas urządzeń.

Szukasz miejsca dla swojej reklamy? Również nie ma problemu! Udostępnimy miejsce na naszych łamach na Twój banner reklamowy!

Do Twojej dyspozycji oddamy też wkrótce forum internetowe, na którym będziesz mógł dzielić się opiniami i swoimi problemami z innymi klientami centrum DOMIMEDIA.

Staramy się stale udoskonalać nasze centrum, po to, aby poruszanie się po jego sklepach było łatwiejsze i przyjemniejsze niż gdziekolwiek indziej.
Abyś zawsze miał ochotę do nas wrócić.

aranżacje wnętrz - meble na zamówienie

OFERUJEMY PAŃSTWU USŁUGI W ZAKRESIE :

1. MEBLE KUCHENNE
2. MEBLE ŁAZIENKOWE
3. SZAFY WNĘKOWE
4. SZAFY WOLNOSTOJĄCE
5. SZAFY Z DRZWIAMI SPRZESUWANYMI
6. GARDEROBY
7. SYPIALNIE
8. NIETYPOWE ZABUDOWY
9. DRZWI PRZESUWNE
10 ARANŻACJE WNĘTRZ

NASI KLIENCI MOGĄ MIEĆ WPŁYW NA WYMIAR, KOLOR, ORAZ MATERIAŁY Z KTÓRYCH WYKONUJEMY MEBLE.

JESTEŚMY NA RYNKU OD 1991 ROKU
KONTAKT
TEL 0602724449
Tel 22 4083048
e-mail mk@marekkaczynski.pl
www.marekkaczynski.pl

SŁOWA KLUCZOWE


Meble kuchenne
Meble kuchenne fornirowane
Meble kuchenne lakierowane
Meble kuchenne nowoczesne
Meble kuchenne stylowe
Meble kuchenne na wymiar
Meble kuchenne wymiar
Meble kuchenne ekskluzywne
Meble kuchenne tanio
Meble kuchenne na zamówienie
Meble kuchenne do zabudowy
Meble kuchenne z klasą
Meble kuchenne warszawa
Meble kuchenne nasz dom
Meble kuchenne drewniane
Meble kuchenne z forniru
Meble kuchenne firmy
Meble kuchenne projekt
Meble biurowe
Meble biurowe nowoczesne
Meble biurowe tanio
Meble biurowe nasz dom
Meble biurowe projekt
Meble biurowe fornirowane
Meble pokojowe
Meble gabinetowe
Meble dziecięce
Meble do kuchni
Meble do biura
Meble do pokoju
Meble do przedpokoju
Meble do domu
Meble do mieszkania
Meble salonowe
Meble RTV
Meble - szafy
Meble kuchnie
Meble na wymiar
Meble wymiar
Meble na zamówienie
Meble na każdy wymiar
Meble tanio
Meble ekskluzywne
Meble nowoczesne
Meble stylowe
Meble Warszawa
Meble drewniane
Meble dębowe
Meble olchowe
Meble orzechowe
Meble sosnowe
Meble bukowe
Meble w połysku
Meble fornirowane
Meble lakierowane
Meble gięte
Meble z forniru modyfikowanego
Meble kuchenne oferta
Meble na każdą kieszeń
Meble komody
Drzwi
Drzwi przesuwane
Drzwi fornirowane
Drzwi lakierowane
Drzwi nowoczesne
Drzwi na zamówienie
Drzwi na wymiar
Drzwi składane
Szafy
Szafa
Szafy nowoczesne
Szafa nowoczesna
Szafa wnękowa
Szafy wnękowe
Szafy wnętrza
Szafy projektowanie
Szafa narożna
Szafy narożne
Szafy z drzwiami przesuwnymi
Szafy na zamówienie
Szafa na zamówienie
Szafa do przedpokoju
Szafa do pokoju
Szafa w dobrej cenie
Szafy przesuwne
Szafy łazienkowe
Szafy wnęki
Szafy warszawa
Szafa z lustrem
Szafki
Szafka TV
Szafki łazienkowe
Szafki kuchenne
Szafki wiszące
Szafki ubraniowe
Szafka ubraniowa
Szafka na buty
Szafka z szufladami
Szafki podwieszane
Garderoby
Garderoba
Garderoby nowoczesne
Garderoby fornirowane
Garderoby warszawa
Garderoby tanio
Zabudowa garderoby
Zabudowa szafy
Zabudowa mebli kuchennych
Zabudowa wnętrza
Zabudowa wnętrz
Zabudowa nowoczesna
Zabudowa domu
Zabudowa mieszkania
Zabudowa wnęk
Zabudowa
Zabudowy
Zabudowa nasz dom
Zabudowa warszawa
Zabudowa grzejników
Zabudowa agd
Zabudowa pralki
Kuchnia
Kuchnie
Kuchnia warszawa
Kuchnie warszawa
Kuchnie nasz dom
Kuchnia nowoczesna
Kuchnie nowoczesne
Kuchnia z klasą
Kuchnia na wymiar
Kuchnia do zabudowy
Kuchnia fornirowana
Kuchnia lakierowana
Kuchnia na zamówienie
Kuchnie na zamówienie
Kuchnie tanio
Kuchenne
Aranżacja
Aranżacje
Aranżacje kuchni
Aranżacja kuchni
Aranżacje wnętrz
Aranżacja wnętrz
Aranżacja biura
Aranżacje biura
Aranżacja domów
Aranżacja mieszkań
Aranżacja pokoi
Aranżacje pokoi
Aranżacja łazienki
Aranżacja łazienek
Aranżacje warszawa
Wystrój wnętrz
Wystrój wnętrza
Wystrój wnętrz kuchni
Wystrój wnętrz mieszkań
Wystrój wnętrz domów
Wystroje wnętrz
Wystroje wnętrz kuchennych
Wystrój mieszkania
Wystrój domów
Wystrój łazienki
Wystrój biura
Wystrój kuchni
Wystrój łazienki
Nowoczesne wnętrze
Nowoczesne mieszkanie
Nowoczesny dom
Nowoczesne meble
Nowoczesne meble kuchenne
Nowoczesne łazienki
Nowoczesne biuro
Nowoczesne meblościanki
Nowoczesne apartamenty
Nowoczesny apartament
Nowoczesne meble warszawa
Nowoczesne szafy
Nowoczesne garderoby
Nowoczesne sypialnie
Nowoczesne kuchnie
Nowoczesne meble lakierowane
Nowoczesne meble fornirowane
Nowoczesne meble do kuchni
Nowoczesne meble do biura
Nowoczesne meble do łazienki
Nowoczesne meble do mieszkania
Nowoczesne meble do domu
Nowoczesne wyposażenie kuchni
Nowoczesne wyposażenie wnętrz
Nowoczesne wyposażenie łazienki
Nowoczesne wyposażenie mieszkania
Nowoczesne wyposażenie domu
Wyposażenie wnętrz
Wyposażenie wnętrz warszawa
Wyposażenie mieszkań
Wyposażenie domów
Wyposażenie kuchni
Wyposażenie łazienek
Wyposażenie szafy
Usługi wnętrzarskie
Usługi warszawa
Usługi remontowe
Usługi meblarskie
Usługi remontowo meblarskie
Usługi projektowe
Usługi wykończeniowe
Usługi malarskie
Usługi aranżacyjne
Usługi stolarskie
Wykończenia wnętrz
Wykończenia wnętrz warszawa
Wykończenia domów
Wykończenia mieszkań
Wykończenia wnętrz
Wykończenia łazienek
Wykończenia kuchni
Wnętrze
Wnętrza
Wnętrze domu
Wnętrze mieszkania
Wnętrze apartamentu
Dobre wnętrze
Dobre wnętrza
Dobre meble
Dom
Domy
Mieszkanie
Mieszkania
Apartament
Adaptacja wnętrz
Kompleksowe remonty
Kompleksowe remonty mieszkań
Kompleksowe remonty biur
Kompleksowe usługi remontowe
Kompleksowe aranżacje wnętrz
Kompleksowe remonty łazienek
Kompleksowe aranżacje kuchni
Remont
Remonty
Remonty az
Remont warszawa
Remonty warszawa
Remonty domów
Remonty mieszkań
Remonty wykończenia
Remont projekt
Remonty wnętrz
Oferty remontowe
Oferty aranżacyjne
Oferty meblarskie
Łazienka
Łazienki
Łazienka meble
Łazienka aranżacje
Łazienka wnętrze
Łazienka nowoczesna
Stolarstwo
Stolarstwo warszawa
Stolarstwo kuchenne
Stolarstwo meblowe
Firmy
Firmy remontowe
Firmy meblarskie
Firmy wnętrzarskie
Firma
Firma meblarska
Firmy warszawa
Katalog firm
Modne wnętrza
Modernizacja kuchni
Modernizacja wnętrz
Modernizacja łazienki
Projekty
Projekty wnętrz
Projekty mieszkań
Projekty kuchni
Projekty łazienek
Projekty mebli
Projekty szaf
Ekskluzywne meble
Ekskluzywne meble kuchenne
Ekskluzywne szafy
Ekskluzywne wnętrza
Ekskluzywne meble warszawa
Ekskluzywne meble na zamówienie
Ekskluzywne meble na wymiar
Układanie
Układanie paneli podłogowych
Układanie podłogi
Układanie parkietu
Systemy drzwi przesuwnych
Systemy drzwi przesuwanych
Montaż mebli kuchennych
Montaż szaf
Montaż mebli
Montaż drzwi
Montaż warszawa
Producent szaf

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Skórzane meble wypoczynkowe

Meble Wajnert - skórzane, tapicerowane. Odwiedź Miasto Wajnert i wybierz swoje meble do salonu, meble do sypialni, czy meble do jadalni. W ofercie meble wypoczynkowe, meble skórzane, meble tapicerowane. Mieszkaj z Pomysłem = wysoka jakość, nowatorskie rozwiązania techniczne i funkcjonalność.

Balustrady ze stali nierdzewnej. Madia Konstrukcje

Nasza specjalizacja - balustrady ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, węglowej, zwykłej. Często łączymy je z drewnem, szkłem czy kamieniem. Wykorzystujemy drewno bukowe, dębowe i inne trwałe, szlachetne gatunki.

W naszej ofercie znajdą Państwo balustrady na balkony, schody, barierki, podjazdy dla niepełnosprawnych, pochwyty, poręcze itp. Realizujemy projekty dla małych, średnich i dużych obiektów, stosowanych zarówno w budynkach mieszkalnych, biurowych, jak i w budowlach rozrywkowych i przemysłowych.

Proponujemy własne, nowoczesne rozwiązania oparte na wieloletnim doświadczeniu wykonawczym i wspólpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz. Z dużą przyjemnością i starannością realizujemy projekty dostarczone przez naszych klientów.

Balustrady z polerowanej stali nierdzewnej znakomicie wkomponowują się we wszelkiego rodzaju wnętrza. Od dziesiątek lat są ozdobą ważnych urzędów, domów weselnych, budynków biurowych i mieszkalnych. Decydują o ich klasie.

Wykonujemy wszystkie rodzaje balustrad stalowych, w dowolnych kształtach i rozmiarach.

KONDAK - krzesła i stoły, ławy, stoliki, wersalki, stoły, krzesła, meble Kalwaria Zebrzydowska

Stoły i krzesła - to kategorie mebli którymi się zajmujemy w ofercie posiadamy m.in.: witryny, wersalki, kredensy, stoliki, komody czy ławy . Polecamy nasze krzesła i stoły. Posiadamy szeroki wachlarz modeli są to wyłącznie krzesła i stoły drewniane. Wykonamy je dla Państwa w wybranym kolorze i obiciu. Krzesła i stoły - to główne meble którymi się zajmujemy w ofercie posiadamy również: wersalki, stoliki, ławy, komody, kredensy, witryny. Polecamy stoły i krzesła. Posiadamy szeroką gamę modeli są to wyłącznie stoły i krzesła drewniane. Wykonamy je dla Państwa w dowolnym kolorze i obiciu. Główną linie naszych produktów stanowią stoły i krzesła drewniane. W ofercie posiadamy również m.in.: stoliki, ławy, komody, kredensy, witryny, wersalki, stoły, krzesła. Krzesła i stoły wykonujemy w dowolnym kolorze i obiciu. Sprawdź nas. Meble kalwaryjskie z miasta Kalwaria Zebrzydowska zobowiązują. Kondak jako producent poleca: krzesła, stoły, wersalki, stoliki, ławy, komplety stołowe. Tworzone przez nas krzesła i stoły mają nie powtarzalny charakter. Zapraszamy po stoły i krzesła do miasta Kalwaria Zebrzydowska. Gdzie produkowane są uznane meble kalwaryjskie.

Meble tapicerowane - narożniki, sofy, komplety wypoczynkowe

Produkujemy meble tapicerowane. Nasze wyroby wykonujemy zarówno dla indywidualnych klientów jak i na sklepy. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz mebli tapicerowanych m.in.: narożniki, sofy, komplety wypoczynkowe, rogówki, kanapy oraz zestawy wypoczynkowe. Stworzone przez nas meble tapicerowane posiadają swój niepowtarzalny styl. Charakteryzują się wykonaniem z dowolnej tkaniny(materiał, skóra naturalna, eko-skóra), dowolnym kolorem drewna jak również zestawem i wymiarem. Polecamy: narożniki, sofy, komplety wypoczynkowe, rogówki, kanapy. Jako producent mebli dokładamy wszelkich starań aby nasze meble tapicerowane były jak najlepsze. Zapraszamy na stronę mebles.pl. Wytwarzamy meble wypoczynkowe, które charakteryzują się nie powtarzalną formą będącą w stanie zadowoli najbardziej wymagających klientów.  W ofercie posiadamy również wersalki  oraz tapczany. Firma nasza czerpie swój kunszt z zagłębia meblarskiego miasta Kalwaria Zebrzydowska. Nasze produkty stworzone są dla Ciebie. Musisz je zobaczyć i mieć. Wyroby naszego regionu często są ukryte pod hasłem: meble kalwaria. Zapraszamy do zakupu u nas.

Fotografia Koszalin - Fotograf Tomasz Grundkowski

Fotograf do wynajęcia Koszalin, Słupsk, Piła. Oferuję Państwu w pełni profesjonalne usługi w zakresie fotografii - portfolio modelek, akt, portrety, reklama, fotoreportaże, fotografia ślubna, zdjęcia architektury i wnętrz, sesje plenerowe i studyjne, fotografia użytkowa na zlecenie.

Najważniejsza jest dla mnie pozytywna relacja z Klientem - Zleceniodawcą. Nawiązując ją szybko, tworzę fotografie niepozbawione naturalności i charakteru osób fotografowanych.

Zakres mojej działalności obejmuje w szczególności województwo zachodniopomorskie (Koszalin, Kołobrzeg, Darłowo, Szczecinek, Połczyn Zdrój, Białogard, Świdwin), chociaż jestem otwarty na propozycje z innych regionów Polski (Piła, Złotów, Jastrowie, Wałcz, Człuchów, Chojnice, Słupsk, Lębork, Sławno i inne miasta z województw pomorskiego i wielkopolskiego), a także z krajów UE.

Swoją ofertę kieruję do osób wymagających, otwartych na nowoczesne spojrzenie oraz tych, którzy doceniają profesjonalną jakość zdjęć (kadr, kompozycja, kolor, B&W - skala szarości, warsztat techniczny).

Meble do biura Szczecin

Meble nowoczesne, Art Top oferują meble najwyższej jakości Doradzamy i aranżujemy wnętrza - bezpłatnie. Wynikiem naszej pracy są niepowtarzalne i funkcjonalne wnętrza, dzięki temu mamy zadowolonych i darzących nas zaufaniem Klientów. ART TOP piękne meble zajmuje się od 1991 roku kompleksowym wyposażaniem wnętrz domowych, biurowych i hotelowych - począwszy od doradztwa, poprzez projektowanie, dostawę poszczególnych elementów wyposażenia, montaż oraz dekoratorstwo.

Śledzimy najnowsze tendencje we wzornictwie światowym i polskim. Wyszukujemy najciekawsze wzory, w rozsądnych cenach i dobrej jakości.

Doradzamy i aranżujemy wnętrza - bezpłatnie. Wynikiem naszej pracy są niepowtarzalne i funkcjonalne wnętrza, dzięki temu mamy zadowolonych i darzących nas zaufaniem Klientów.

W naszej ofercie znajdują się meble i lampy zaliczane do czołowych marek polskich, włoskich, belgijskich, niemieckich i hiszpańskich (najczęściej dostępne tylko w naszych salonach):

* Biurowe i hotelowe - MDD (pl), SVENBOX (pl), PROFIm (pl), MIKOMAX (pl), TVILUM (dk), BEJOT (pl), SITAG (pl), NOWY STYL (pl), LITPOL (pl), NEWFORM (it), CAIMI (it), Office&Co. (it) i inne.
* Fotele i sofy - ROM (be), POCO (de), ALBRERTA (it), FLAIR (pl), DANVEX (pl), IKER (pl), DOMO FABER (pl), NIERI (it), KOINOR (de) i inne.
* Jadalnie i sypialnie - PAGED (pl), MODERN LIVING (pl), ALF (it), LC (it), PROFAP (pl), SIGNAL (pl), FABRIZIO (pl), COMPAS (it), DANFORM (dk), LUNA (pl), IMS (it), TOMASELLA (it), TEMPOR (it), MARONESE (it), MOLTENI&C (it), TONON (it), JUVENTA (be) i inne.
* Lampy - FALKO (pl), GROK (es), SATURN (de), MASSIVE (pl).

Nagrobki - Cała Polska

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Transport i montaż nagrobka gratis. Do każdego zamówienia bezpłatnie wykonujemy wizualizację - trójwymiarowy projekt w programie Auto CAD z dokładnymi wymiarami według Państwa wytycznych. Wystarczy zadzwonić do nas i umówić termin spotkania. Handlowiec przyjedzie do Państwa i dokona wstępnych pomiarów mogiły aby móc potem wykorzystać dane w projekcie trójwymiarowym. Będzie dysponował także setkami zdjęć gotowych nagrobków niepublikowanych w sieci z których na pewno coś Państwo wybierzecie. Łączenie różnych elementów nagrobków w nową jedną całość daje możliwość wspólnego zaprojektowania pięknego i oryginalnego nagrobka dla Państwa bliskich. Programy CADowe odwzorowują wszystkie wymiary nagrobka co do centymetra. Projekt można będzie modyfikować aż do uzyskania satysfakcjonującego Państwa rezultatu a raz uchwycone poprawne proporcje zostaną zachowane i odwzorowane w rzeczywistym nagrobku . Ostateczny wygląd projektu nagrobka można będzie zobaczyć w trójwymiarowej prezentacji 360o . Najważniejsze jest to, że dzięki projektowi 3D macie Państwo pewność, że nagrobek będzie wyglądał dokładnie tak jak tego chcieliście.

www.nagrobki-dodatki.pl
www.zdjecia-porcelanowe.pl

Ciechomscy kowalstwo artystyczne

Osobom poszukującym unikalnych elementów wystroju wnętrz proponujemy przedmioty nowoczesne w formie wykonane tradycyjnymi metodami kowalskimi. Proste kształty dzięki zastosowaniu przekuć, czopów, łączeń na nity czy też opasek zaciskanych na gorąco przykuwają wzrok i zyskują ekskluzywny wygląd.

Kowalstwo jest naszą pasją. Wszystkie wyroby dopasowujemy do charakteru miejsca, w którym będą zamontowane, tak by współgrały z otoczeniem. Zawsze chętnie realizujemy pomysły klientów. Oferujemy również dużą ilość gotowych wzorów do wyboru.

Kowal to znaczy wynalazca. Dlatego nie boimy się nietypowych zleceń i rozwiązań. Ograniczeniem może być jedynie wyobraźnia.

Każdy przedmiot malujemy wysokiej jakości farbą alkidową lub na specjalne życzenie oksydujemy. Elementy ozdobne możemy dodatkowo podkreślić patyną w wybranym kolorze.

Projektujemy i wykonujemy:

meble, drzwi, bramy, ogrodzenia, schody, balustrady, poręcze, ozdobne elementy kute, kraty, balkony, przybory kominkowe i inne wyroby kowalstwa artystycznego.

Zapraszamy do współpracy. Ciechomscy kowalstwo artystyczne.

Bramy Katowice

Bramy garażowe, rolety okienne, żaluzje, markizy, bramy garażowe segmentowe,bramy garażowe rolowane, bramy garażowe uchylne,bramy przemysłowe, automatyka do bram

Bramy

Firma JAREN oferuje: bramy wjazdowe i garażowe, ogrodzenia, konstrukcje stalowe, balustrady, balustrady - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Domy

rnOkna mogą zostać uzupełnione o dodatkowe wyposażenie. rn

bramy segmentowe

Nasze bramy segmentowe posiadają opatentowaną, galwanizowaną powłokę, wytrzymałe stalowe zawiasy dzięki którym zakleszczanie się poszczególnych segmentów jest bardzo bezpieczne. Każdy panel bramowy jest bardzo mocny i wytrzymały. Panele są powlekane sztywną warstwą stali oraz są wypełnione ekologicz

Przegrody PCV

MEDIUX - producent przegród i kurtyn foliowych, wstęgowych oraz zasłon z folii PCV. Posiadamy w swojej ofercie pełen asortyment pozwalający wykonać w pełni profesjonalne bramy wstęgowe.

Przegrody PCV

MEDIUX - producent przegród i kurtyn foliowych, wstęgowych oraz zasłon z folii PCV. Posiadamy w swojej ofercie pełen asortyment pozwalający wykonać w pełni profesjonalne bramy wstęgowe.

ogrodzenia

TLC jstes międzynarodową firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem tymczasowych (mobilnych) systemów ogrodzeniowych. W naszym kraju jesteśmy liderem w ilości wynajętych ogrodzeń tymczasowych-ponad 30 000 mb.rn

Metaloplastyka AMINAR, Sułkowice - rękodzieło i kowalstwo

Firma Aminar w Sułkowicach oferuje wyroby rzemieślnicze wykonane techniką metaloplastyki. Między innymi lampy ozdobne i naftowe, balustrady, elementy ozdobne.

Witraże Latos | Witraże i wnętrza

Odwiedź koniecznie stronę Studio witraży Latos. Obejrzyj film zrealizowany przez TVN24, oraz witraże realizowane na indywidualne zamówienia. Zobacz również przykłady nietypowego zastosowania witraży w aranżacji wnętrz, także bardzo nowoczesnych. Na stronie również Darmowy Kurs Witrażu do pobrania.

Okna pcv Rybnik

OKMAR-PLASTIK producent bezołowiowych okien PCV i aluminium.

Szukasz taniej kostki granitowej? Dobrze trafiłeś ! Kostka granitowa, układanie kostki, transport cały kraj!

Szukasz taniej kostki granitowej ? Dobrze trafiłeś ! Kostka granitowa, układanie kostki, transport cały kraj!

Od roku 2003 poszerzyliśmy swoją działalność o całkowitą nowość na rynku polskim, a mianowicie BIOKOMINKI. Od dziś każdy może przeżyć piękne chwile przy kominku z prawdziwym ogniem w każdym mieszkaniu

występują również kraty rolowane oraz rolety przezroczyste witrynowe lub pasażowe. Wszystkie produkty posiadają aprobaty techniczne ITB oraz spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Na swoim koncie posiadamy przeszło 500 zamontowanych bram przemysłowych i garażowych oraz znaczną ilość napędów i

Elementy kute SOBOLEWSKI, hurt i detal!

Kowalstwo Artystyczne Sobolewski - oferujemy elementy kute do bram i ogrodzeń, balustrad. Detal i hurt. Ręczne wykonanie i tradycyjne metody. Na nasze elementy kute - długoletnia gwarancja! Promocje! Zobacz ofertę

Elementy kute SOBOLEWSKI, hurt i detal!

Kowalstwo Artystyczne Sobolewski - oferujemy elementy kute do bram i ogrodzeń, balustrad. Detal i hurt. Ręczne wykonanie i tradycyjne metody. Na nasze elementy kute - długoletnia gwarancja! Promocje! Zobacz ofertę

Okna

Produkty najwyższej jakości od najlepszych producentów takich jak Oknoplast kraków , Wiśniowski , Pozbud , Fakro , Cal ,Velux

Okna Szczecin M&S, okna PCV, Drewno, Alu, parapety, drzwi, bramy,

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się sprzedażą i profesjonalnym montażem stolarki otworowej: okien, drzwi, bram wraz z elementami dodatkowymi (parapety, żaluzje, rolety, itp). Od 1999r. sprzedajemy wyroby czołowego polskiego producenta w tej branży:M&S Pomorskiej Fabryki Okien ze Słupsk

ogrodzenia fasadowe

Firma Siat-pol oferuje ogrodzenia siatkowe bramy i furtki ogrodzenia panelowe podmurówki ogrodzenia fasadowe siatpol systemy ogrodzeniowe

AL-Inox :: usługi spawalnicze, toczenie, frezowanie, spawanie i montaż konstrukcji, indywidualne pro

Al-Inox, spawanie metali, usługi spawalnicze, prace remontowe, indywidualne projekty

Kowalstwo Bramy Siatka Ogrodzeniowa Ogrodzenia

Kowalstwo produkuje bramy, ogrodzenia, kraty, balustrady schodowe, kwietniki, przesla, swieczniki, kute lozka, lampy, a takze siatka ogrodzeniowa

Info-Ogrody.pl - Urzšdzamy i uprawiamy ogród

Praktyczne porady dotyczšce urzšdzenia i uprawiania ogrodu. Informacje o ro?linach i elementach, które stworzš Twój ogród i nadadzš mu indywidualny charakter oraz o urzšdzeniach, które pomogš Ci utrzyma? go w znakomitym stanie.

Omega Plus - bramy garażowe, wjazdowe, przemysłowe NORMSTAHL i POLTAU szlabany i automaty kontrola

Omega Plus - bramy garażowe, wjazdowe, przemysłowe NORMSTAHL i POLTAU/ szlabany i automaty / kontrola czasu pracy

Reda Bramy

Trwałe bramy i ogrodzenia, oferujemy także: siatki i słupki ogrodzeniowe. Najtańsze siatki, bramy i ogrodzenia w trójmieście.

Kufle

Mataloplastyka artystyczna JAAR - wykonujemy odlewy z cyny: kufle, pokrywy, podstawy, herby, logo firmy oraz ozdoby z motywami: myśliwskimi, wędkarskimi, górniczymi itp.

Inoxspaw.pl - konstrukcje ze stali nierdzewnej

Profile metalowe ze stali nierdzewnej, łączone z drewnem, szkłem. Balustrady, poręcze, barierki to tylko część z naszej oferty. Sprawdz naszą oferte

Inoxspaw.pl - konstrukcje ze stali nierdzewnej

Profile metalowe ze stali nierdzewnej, łączone z drewnem, szkłem. Balustrady, poręcze, barierki to tylko część z naszej oferty. Sprawdz naszą oferte

Meble z litego drewna MebleNatura.pl

Ponadczasowe i ekologiczne. Z litego drewna(...) Piękne w detalu, funkcjonalne i z pewnością wysokiej jakości. Meble dla wymagających indywidualistów...

Iskra-balustrady,bramy,ogrodzenia,meble

Jesteśmy firmą z głębokimi tradycjami oraz wieloletnim doświadczeniem. Mimo iż lokalizujemy się w małym miasteczku realizujemy zamówienia z całego kraju oraz z zagranicy. Nasza specjalność to: balustrady, poręcze, schody, ogrodzenia, bramy, kraty ozdobne, meble, konstrukcje stalowe oraz wiele innych

meble

Wszystkie wyroby kute są ręcznie co nadaje im unikatowy wygląd i kształt.,Kowalstwo artystyczne:oferujemy balustrady, bramy ogrodzenia furtki oraz meble z metalu.

sala doswiadczania swiata

Sala doświadczania świata tworzy świat przeżyć, w którym niepełnosprawny czuje się dobrze, i w którym może być sam ze sobą.

Ogrodzenia

Bramy, ogrodzenia, siatka - firma Konsport oferuje: ogrodzenia, ogrodzenia panelowe, ogrodzenia siatkowe, ogrodzenia palisadowe, ogrodzenia ze sztachet, bramy, siatka, słupki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

kosze na śmieci

Promocja zimowa na ławki.,PMO - Park Miasto Osiedle (mała architektura), produkukcja: ławki żeliwne, ławki miejskie. Firma dostarcza także i montuje kosze miejskie oraz kosze parkowe, słupki parkingowe, stojaki rowerowe, ławki drewniane oraz ławki do parków i na place zabaw.

Meble metalowe

Meble biurowe i metalowe w ofercie firmy K@M z Gorzowa Wielkopolskiego - meble gotowe oraz meble na wymiar, a także aranżacja wnętrz biurowych.

Łazienka

Elita - meble łazienkowe. Oferta to ponad 500 podstawowych modeli wyrobów, z których można kompletować zestawy łazienkowe według indywidualnych potrzeb. Łazienka - szafki, meble łazienkowe, umywalki.

Regały magazynowe

Nasza główna działalność to przygotowanie wyposażenia marketów. W ofercie znajdziesz: wyposażanie marketów, usługi stolarskie, projektowanie ogrodów, usługi kamieniarskie.

Meble świętokrzyskie

Wszystkie meble wykonujemy zgodnie z najnowszymi trendami i Państwa sugestiami. Nasze meble wykonane na dowolny wymiar pozwolą optymalnie zagospodarować każde pomieszczenie.

Zakład stolarski

Naszą specjalnością jest stolarka budowlana w tym drzwi, okna, schody. Produkujemy również meble drewniane: do pokoi, kuchni, łazienek.

okna PCV, drzwi zewnętrzne,P.P.H.U. Zaplecze - ogrodzenia

Zaplecze - ogrodzenia, drzwi zewnętrzne, okna PCV.Ogrodzenie nażyczenie klienta, drzwi zewnętrzne według potrzeb, okna PCV zapraszamy

meble kuchenne, kuchnie, meble kuchenne na wymiar - Lamix

Firma LAMIX - meble kuchenne,kuchnie. Meble kuchenne dla każdego, kuchnie na wymiar.Studio kuchenne, kuchnie.Meble kuchenne w twoim stylu.

Zakład stolarski

Naszą specjalnością jest stolarka budowlana w tym drzwi, okna, schody. Produkujemy również meble drewniane: do pokoi, kuchni, łazienek.

Meble metalowe

West-Pol - Meble metalowe: szafki kartotekowe,szafy biurowe, szafy bhp, meble socjalne, meble warsztatowe, meble medyczne, szafy nato mon.Transport i montaż.

Meble wypoczynkowe - kanapy, fotele, stoliki. Meble tapicerowane elano

ACTIVEREST Warszawa oferuje Państwu meble wypoczynkowe oraz biurowe - fotele, kanapy, narożniki, pufy oraz stoliki. Sprzedajemy meble tapicerowane i skórzane. Stylowe i nowoczesne wypoczynki Elano.

Akcesoria meblowe - Katalog firm

Katalog firm meblowych, meble akcesoria i materiały meblowe. Maszyny i narzędzia meblowe oraz usługi meblowe. Znajdziesz tu również meble i sklepy meblowe.

balustrady

OWA-dekor Wrocław wykonuje piękne balustrady i schody drewniane. W szerokiej ofercie sztukateria i profile ozdobne. Ponadto polecamy sufity podwieszane, parapety, ścianki systemowe oraz belki dekoracyjne. Zapraszamy do salonu przy ul. Braniborskiej 70 we Wrocławiu.

Historia i sztuka. Antyki, meble na prze?omie dziejów

Historia meblarstwa na prze?omie wieków. Sztuka tworzenia mebli, antyki, porcelana. Zapraszamy !

Historia i sztuka. Antyki, meble na przełomie dziejów

Historia meblarstwa na przełomie wieków. Sztuka tworzenia mebli, antyki, porcelana. Zapraszamy !

stylowe upominki

Firma A. Stępkowski - ręczny wyrób artykułów orncharakterze artystycznym,rnwzorowanych na oryginalnych starych wyrobach. Szeroki wachlarz artykułówrnplaterowanych srebrem, mosiądzem tj.: tace, patery, szkatułki, cukiernicernmetalowe i okuwane, karafki kryształowe okuwane posrebrzanymi elementami,rnl

sypialnia

Łóżko z litego drewna bukowego wkomponuje się w każdą sypialnie. Odtąd Wasza sypialnia będzie miejscem, do którego wracacie także w ciągu dnia. Łóżka drewniane to trwałe i naturalne meble, które spełnią Wasze oczekiwania.

Meble Kuchenne Rzeszów

Firma MiW Rzeszów - Metal i Wnętrze oferuje: Meble Kuchenne, meble łazienkowe, przedpokoje, meble salonowe, Szafki i Szafeczki i wiele innych, a także elementy architektury wnętrz: Schody i balustrady oraz Ogrodzenia.rnOferujemy wysokiej jakości meble do kuchni, łazienek, biur, jak również do innych

Mebloplast – meble apteczne, meble biurowe, meble HPL

MEBLOPLAST - Oferujemy meble apteczne, sklepowe, kuchenne, biurowe, z HPL, bankowe, hotelowe, łazienkowe, basenowe, metalowe, konferencyjne, szafy, szuflady, balustrady, bezpłatne projekty i aranżacje.

Bramy Rzeszów

W ofercie posiadamy: Segmentowe bramy garażowe, Napędy do bram, Bramy przemysłowe, Doki załadunkowe, Drzwi techniczne (drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, przeciwpożarowe),rnRolety zewnętrzne, Automatyka do bram skrzydłowych, Automatyka do bram przesuwnych, Automatyczne szlabany parkingowe, Okna i drzwi

Kowalstwo Artystyczne Balustrady kute

Pracownia kowalstwa artystycznego i metaloplastyki Krzysztof Janowicz wykonuje balustrady kute, poręcze kute, bramy kute, ogrodzenia kute, płoty kute, kraty, meble kute, elementy kute, bonsai kute, elementy wystroju wnętrz, usługi kowalskie

Bramy garażowe Bramy przemysłowe Bramy ogrodzenia Automatyka bram | Germaplan

Firma Germaplan - autoryzowany partner Ditec. Zajmujemy się sprzedażą i montażem: bramy ogrodzenia, bramy garażowe, automatyka bram, bramy przemysłowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Dawid - Systemy Ogrodzeniowe Siatki Tkane Taśmy Transporterowe

Firma Dawid - systemy ogrodzeniowe, znakomite ogrodzenia, siatki ogrodzeniowe oraz sita techniczne. Nasze siatki tkane i taśmy transporterowe spełnią Państwa oczekiwania.

Ogrodzenia, słupki ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa

Firma ARDMET istnieje na rynku od 1993 roku. Nasza działalność ukierunkowana jest na produkcję wyrobów ogrodzeniowych oraz ich profesjonalny transport i montaż. Oferujemy: ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty, przęsła, siatkę ogrodzeniową, słupki ogrodzeniowe.

!Oaza - meble sklepowe!

!Firma Oaza działa na rynku wyposażenia sklepów od 1993 roku. W cišgu siedmiu lat działalnosci wyspoecjalizowalismy się w aranżacji sklepów , lokali usługowych, biur..Przeistaczamy Państwa pomysły w profesjonalnš zbudowę sklepów ,wnęk, stosujšc przy tym najnowoczesniejsze style i trendy.

Ardmet.pl - ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty, słupki ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa

P.P.H.U.P ARDMET - ogrodzenia, bramy, uchylne, przesuwne, balustrady, słupki, siatka ogrodzeniowa,ogrodzenia metalowe

Z tworzywem PCV

Limex, Przywidz blisko Gdańsk - pomorskie. Siatki PCV - siatka ogrodzeniowa z drutu zabezpieczonego tworzywem PCV; siatki ocynkowane - z drutów Drumetu i Metalurgii; siatki leśne do ogrodzenia upraw leśnych i zwierząt; słupki ogrodzeniowe, druty, akcesoria do montażu.

schody

Oferujemy schody: zabiegowe, proste, spiralne, schody z metalu, stalinierdzewnej i drewna. Ponadto oferujemy poręcze, balustrady, bramy, ogrodzenia, balkony oraz tarasy.

Ogrodzenia bramy

Firma Pema: bramy i ogrodzenia - nowoczesne systemy ogrodzeniowe.

PLAWGO - Pracownie Artystyczne

INTROLIGATORNIA : Karty MENU, wszystko co związane z introligatorstwem, ekskluzywnie wykonanernBIŻUTERIA : kolczyki, naszyjnikirnitp. artystyczna ręczna robota

Kowalstwo artystyczne, meble kute

Manufaktura kowalstwo artystyczne. Projektujemy i wykonujemy: kute ogrodzenia, balustrady, bramy, furtki, poręcze, kute meble, lampy i inne wyroby kowalstwa artystycznego. Unikatowe projekty i ręczne wykonanie każdego detalu.

siatka ogrodzeniowa

Kowalstwo, Bramy, Płoty, Balustrady, Schodowe, Ogrodzenia, Przęsła, ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, kute, kowalskie, świeczniki, kwietniki, kowalstwo ozdobne, kominki, kowalstwo artystyczne, przybory kominkowe, groty, siatka, leśna, siatka ogrodzeniowa, lesna, pleciona, ocynkowana, powlekana, pcw

Metaloplastyka, balustrady, poręcze, meble metalowe, obróbka metalu

NESKO Łódź kowalstwo artystyczne - metalowe meble na zamówienie, kraty, poręcze, balustrady, okucia meblowe. Metaloplastyka, kowalstwo, obróbka metalu

Drzwi antywłamaniowe, sejfy

Drzwi antywłamaniowe, sejfy, zabezpieczenia, bezpieczeństwo, ochrona

BRAMY, garażowe, wjazdowe, segmentowe, uchylne, sekcyjne, suwane, przesuwne, samonośne, wjazdowe, u

BRAMY, segmentowe, uchylne, sekcyjne, wjazdowe, suwane, przesuwne, samonośne, wjazdowe, napędy do bram garażowych, napędy do garaży, drzwi przemysłowe, automatyka do bram, bramy przemysłowe, bramy segmentowe, drzwi, naprawa, automaty do bram, bramy garażowe, automatyka, brama garażowa, brama

Balustrady

Balustrady, poręcze, schody, balustrady gięte, schody stalowe,balustrady schodowe, blakonowe, balkony, daszki ze stali.

Kowalstwo artystyczne

Ogro-met oferuje- Kowalstwo artystyczne, Ogrodzenia kute, Bramy kute, Jelenia Góra, Dolno?lšskie, Karkonosze, Ogro-met

Abakany - ogrodzenia artystyczne, bramy, rzeźba ogrodowa

Nowatorskie ogrodzenia wykonane z arkuszy blach o różnej fakturze imitujących szlachetny brąz. Ogrodzenia, bramy, rzeźba ogrodowa

Witraże Latos

Witraże nowoczesne oraz witraże klasyczne. Renomowana pracownia, projektująca i wykonująca witraże.

Okna dachowe

Budmor, składy budowlane - Władysławowo, Wejherowo, Lębork. Sprzedaż i montaż: pokrycia dachowe, papa, dachówka, blachodachówka, blacha trapezowa (Ruppceramika, SSAB), rynny, parapety, okna PCV (okna Veka, Rehau) drzwi, bramy garażowe i dachy.

Balustrady Allmet karnisze , balustrady mosiężne

Allmet produkuje balustrady, karnisze.W naszej ofercie znajdziecie balustrady mosiężne, miedzi. Bogate wzornictwo balustrady zapewnia niepowtarzalny efekt.

Schody, Balustrady - PPHU KICKA || balustrady i schody ze stali

PPHU KICKA oferuje schody i balustrady. W ofercie: balustrady i schody ze szkła hartowanego, schody drewniane, balustrady stalowe. Produkcja również na zamówienie.