Kolonie i obozy

Oferujemy atrakcyjny wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży. Nasza oferta zawiera kolonie i obozy młodzieżowe. Wspaniałe kolonie i obozy młodzieżowe w Bieszczadach, w Sokolich Górach i nad morzem, wzbogacone o atrakcyjne programy edukacyjne.


OBÓZ LETNI FARRINGTONS I PANGBOURNE

Obóz letni Farringtons organizowany jest w Farringtons School, która zlokalizowana jest na bezpiecznym i dobrze prosperującym przedmieściu Bromley w południowo- wschodnim Londynie (około 12 km od centralnego Londynu). W niewielkiej odległości od szkoły znajduje się malownicza wieś Chislehurstl. Farrington daje możliwość wyboru zakwaterowania pomiędzy zakwaterowaniem w rezydencji a zakwaterowaniem u rodziny w dwuosobowym pokoju.

Farringtons jest reprezentacyjną i przestronną szkołą z pięknymi ogrodami i wspaniałym wyposażeniem. Znajduje się tam basen, hala sportowa, sale do tańca, korty tenisowe, boisko i pomieszczenie, gdzie prowadzone są zajęcia artystyczne. Farringtons oferuje smaczne jedzenie i miejsca zakwaterowania o wysokim standardzie. Pokoje są nowoczesne i przestronne (4-6 łóżek w pokoju).

Obóz letni Kings to połączenie wysokiej jakości kursu języka angielskiego z doskonałym programem zajęć sportowych, artystycznych oraz wycieczek. To gwarancja wypełnionego czasu, która sprawi, że uczniowie będą mieli pełne ręce roboty i będą zachwyceni!!! Bogaty program naszych obozów letnich sprawia, że studenci potrzebują jedynie niewielkiego kieszonkowego by móc zakupić pamiątki...

Pangbourne jest imponującą i prestiżową szkołą usytuowaną niedaleko wioski Pangbourne na brzegu Tamizy. Łatwy dojazd do Reading, Bath oraz Londynu. Uczestnikami obozu letniego, oprócz uczniów ze wszystkich stron świata, są także dzieci angielskie!

Pangbourne jest doskonałym miejscem dla dzieci kochających sport i przygody! Program zajęć pozalekcyjnych obejmuje jazdę quadami, wspinaczkę linową, zajęcia na ściance wspinaczkowej, łucznictwo oraz wiele innych, tradycyjnych sportów, jak np. tenis, piłka nożna, siatkówka, pływanie, itd.

Pangbourne oferuje doskonałe wyposażenie dodatkowe, m.in. ogrzewany zewnętrzny basen, duża, nowoczesna sala gimnastyczna, korty tenisowe, boiska sportowe, pracownia artystyczna, sala multimedialna, duża sala wykładowa, nowocześnie wyposażone sale lekcyjne.

Zakwaterowanie w Pangbourne to 5 oddzielnych domków studenckich. Większość sypialni jest jedno lub dwuosobowa, ale oferujemy także kilka sypialni 4-5 osobowych.

Letni obóz językowy to połączenie wysokiej jakości nauczania języka angielskiego oraz świetnego programu zajęć sportowych, artystycznych i wycieczek, które sprawią, że Państwa dzieci nie będą narzekały na nudę! Wszystkie atrakcje wliczone są w cenę kursu, a Twoje dziecko będzie potrzebowało jedynie minimalnej kwoty kieszonkowego!

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO W NIEMCZECH MUNSTER Niskie ceny

Szkoła językowa Kapito znajduje się w centrum Münster. Ideą szkoły jest połączenie rozrywki z nauką przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod nauczania.

Siedziba szkoły jest doskonale przystosowana do nauki języka niemieckiego, ponieważ, oprócz świetnej lokalizacji, posiada profesjonalnie wyposażone sale, które po zajęciach służą również jako miejsce spotkań studentów i nauczycieli. Dla wszystkich studentów dostępna jest także biblioteka oraz pokoje do samodzielnej nauki z komputerami podłączonymi do Internetu. Ponadto szkoła Kapito przywiązuje dużą wagę do osobistego kontaktu studentów z nauczycielami, dlatego nauczyciele zawsze znajdują czas na rozmowę z uczestnikami kursu i informowanie ich o dostępnych programach kulturalno-wypoczynkowych.

Nauczycielami Kapito są specjalnie przeszkoleni do nauczania obcokrajowców rodowici Niemcy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu niemieckiego jako języka obcego.

Münster jest 270-cio tysięcznym miastem uniwersyteckim, które kojarzy się w całych Niemczech z ogromną ilością rowerów. Prawdą jest zresztą, że wiele osób w tym malowniczym mieście korzysta właśnie z tego środka lokomocji. Ludzie żyją tam spokojnie, bez pośpiechu, spotykają się popołudniami w licznych kafejkach i pubach, spacerują po parku lub wokół malowniczego Starego Miasta. Niektórzy również opalają się nad miejskim jeziorem Aasee. To właśnie otwarty, komunikatywny i przyjacielski styl życia powoduje, że jest to tak dające się lubić, przyjemne miasto. Zarówno samo Münster, jak i najbliższa okolica są pełne rozmaitości. Jest tam kilka naturalnych parków oraz ponad 100 otoczonych fosami zamków, które przyciągają turystów z całej Europy. A dla tych, którzy lubią poznawać nowe miejsca, w odległości kilku godzin jazdy pociągiem od Münsteru leży Kolonia, Hamburg, Berlin, czy Amsterdam.

KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO RZYM

Szkoła Dilit (Divulgazione Lingua Italiana - Rozpowszechnianie Języka Włoskiego) została założona w Rzymie w 1974 roku jako pierwsza szkoła językowa we Włoszech w której naucza się języka włoskiego jako Języka Obcego. Do dnia dzisiejszego szkoła jest jedną z najbardziej prestiżowych Szkół Języka Włoskiego we Włoszech.

Szkoła Dilit jest członkiem International House - organizacji, która skupia 120 szkół językowych. Ponadto jest również centrum egzaminacyjnym CELI (Uniwersytet w Perugii) oraz CILS (Uniwersytet w Sienie).

Dilit International House jest znaną i cenioną placówką, zarówno we Włoszech jak i za granicą, organizującą Kursy dla Nauczycieli Języka Włoskiego oraz publikującą książki i inne materiały dydaktyczne potrzebne do prowadzenia kursów.

W latach 2006 i 2007 szkoła Dilit została uznana za najlepszą szkołę językową we Włoszech.

Szkoła Dilit usytuowana jest w Centrum Rzymu, kilka minut od Głównej Stacji Kolejowej Termini (Stazione Termini) w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (2 linie metra, pętla autobusowa). W budynku głównym znajduje się 10 sal, dodatkowo do dyspozycji kursantów jest również 15 sal w dwóch innych budynkach znajdujących się o kilka kroków od budynku głównego.

Reputacja szkoły językowej zależy głównie od poziomu nauczycieli. Doskonała reputacja szkoły Dilit w Rzymie została głównie osiągnięta dzięki temu, że uczą w niej starannie dobrani, doskonali profesjonaliści z wysokimi kwalifikacjami. Kadrę nauczycielską stanowią native speakerzy, posiadający dyplom uniwersytecki uprawniający ich do nauczania ich języka ojczystego jako języka obcego. Dilit-International House jest również znanym Nauczycielskim Centrum Szkoleniowym (Akredytowanym przez Włoskie Ministerstwo Edukacji). Każdego roku więcej niż 50 nauczycieli kończy szkolenie i otrzymuje dyplom nauczycielski a najlepsi z nich dostają propozycję pracy w naszej szkole.

Obecnie szkoła zatrudnia 24 nauczycieli, wszyscy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę. Każdego miesiąca wszyscy zatrudnieni u nas nauczyciele wysyłani są na seminaria doszkalające, które pozwalają na utrzymanie wysokiego poziomu nauczania i profesjonalizmu gwarantowanego przez naszą szkołę.

Szkoła Dilit-International House jest jedną z pierwszych szkół, która wprowadziła tzw. komunikatywną metodę nauczania języka włoskiego, metoda ta jest wciąż praktykowana. Gramatyka, fonologia, słownictwo i inne aspekty języka nauczane są na podstawie przykładów wziętych z sytuacji życia codziennego, nigdy na podstawie zdań pozbawionych kontekstu. Na zajęciach nauczyciele używają jedynie autentycznych materiałów, dzielą się ze studentami cennymi informacjami dotyczącymi włoskiego życia codziennego, kultury i historii kraju. Dzięki temu studenci nabywają autentycznych umiejętności językowych i komunikacyjnych. Głównymi technikami używanymi i rozwijanymi podczas zajęć to: praca w grupach, sytuacje komunikacyjne, scenki dramatyczne.

ciągu roku szkoła Dilit organizuje kursy języka włoskiego na różnych poziomach począwszy od grupy absolutnie początkującej do grupy zaawansowanej. Minimalny wiek studentów to 16 lat. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 14 osobowych lub w mini grupach - 6 osobowych.

Osoby, które posiadają już choć podstawową znajomość języka włoskiego mogą dołączyć do kursu w innych terminach niż daty rozpoczęcia kursów dla osób początkujących.

Po przyjeździe do szkoły Dilit, osoby znające język poddawane są testowi kwalifikacyjnemu i na podstawie wyników przydzielane są do odpowiedniej grupy, zgodnie z poziomem znajomości języka.

KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO FLORENCJA

Szkoła Linguaviva we Florencji została założona w 1990 roku. Mieści się ona w centrum miasta, przy głównej stacji kolejowej, w dwupiętrowym budynku. W szkole jest 13 jasnych, cichych klas, z nowoczesnymi stołami i wygodnymi siedzeniami. Szkoła jest w stanie pomieścić 220 studentów.

Programy wszystkich kursów włoskiego zostały starannie przygotowane, tak aby nauczyć studentów języka włoskiego w stopniu dającym pewność siebie potrzebną w różnych sytuacjach: na uczelni, w interesach, czy w kontaktach z przyjaciółmi. Wstępny test i dokładna ocena początkowych umiejętności uczestników pozwalają umieścić każdego na kursie, który najbardziej odpowiada jego poziomowi. Na kursach włoskiego, przy użyciu najnowocześniejszych metod i materiałów dydaktycznych, nauczyciele wprowadzają podstawowe konstrukcje gramatyczne oraz proste słownictwo na poziomie najniższym, oraz skomplikowane konstrukcje językowe, pozwalające na aktywne uczestniczenie w debatach, jak i swobodne rozumienie tekstów pisanych i ze słuchu, na poziomie najbardziej zaawansowanym. Na kursach włoskiego wykorzystywane są najbardziej zaawansowane techniki nauczania oraz najnowsze podręczniki i materiały dydaktyczne w połączeniu z pomocami audio-wizualnymi.


Reputacja szkoły językowej zależy głównie od poziomu nauczycieli. Doskonała reputacja szkoły Linguaviva we Florencji została głównie osiągnięta dzięki temu, że uczą w niej starannie dobrani, doskonali profesjonaliści z wysokimi kwalifikacjami oraz różnym pochodzeniem i doświadczeniami. Wszyscy nauczyciele, a jest ich zatrudnionych na stałe w szkole 20, w lecie 25, to specjaliści od nauczania włoskiego jako języka obcego, ze specjalnością w literaturze, językoznawstwie, pedagogice, filozofii, historii, historii sztuki, lub kierunku Literatura i Języki Obce, ze specjalnością w angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim lub japońskim. Poza tym ludzie ci odznaczają się doświadczeniem, entuzjazmem oraz wrażliwością na potrzeby studentów.

Kiedy studenci przyjeżdżają do Linguaviva, zostają przywitani przez członka personelu, który sprawdza rezerwację. Następnie odbywa się oprowadzenie po szkole oraz udzielenie dodatkowych informacji o kursach i samym pobycie studentów we Florencji. Wszyscy poza osobami dopiero zaczynającymi uczyć się języka włoskiego zostaną poddani testowi kwalifikacyjnemu składającemu się z serii pytań mających na celu ocenienie znajomości gramatyki, słownictwa, umiejętności rozumienia ze słuchu oraz tekstów czytanych, jak i sprawdzenie ich zdolności pisania i komunikowania się ustnie. Test ten pozwoli przydzielić każdego do odpowiedniej dla niego grupy.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W USA FLORYDA

Floryda nazywana jest Stanem Słońca i jeśli Państwo tam pojadą, przekonają się dlaczego: 1400 km plaż, ponad 30 000 jezior, Florida Keys - długi łańcuch wysp ciągnący się od południowego krańca po Park Narodowy Everglades.
W okolicach Orlando można odwiedzić Disney World oraz Kennedy Space Center, gdzie można poznać dzieje programów kosmicznych NASA.
Dla entuzjastów sportu dostępne są pola golfowe, tenis, sporty wodne (surfing, windsurfing, narty wodne, nurkowanie).
Ft. Lauderdale, z setkami mil dróg wodnych, nazywany jest "Wenecją Ameryki". Miasto to leży w samym sercu złotego wybrzeża Florydy. Jest ono także sławne z egzotycznych restauracji, nocnych klubów, dyskotek, teatrów oraz przyjaznych, żyjących "na luzie" ludzi.
Centrum Językowe na Florydzie ( The Florida Language Center - FLC ) jest dynamiczną, średniej wielkości szkołą otwartą w 1992 roku położoną w Imperial Mall przy autostradzie stanowej nr 1. Przystanek autobusowy znajduje się tuż przed szkołą, co umożliwia łatwy dojazd do różnych miejsc zakwaterowania oraz plaży ( około 10 minut ). W Imperial Mall znajduje się szereg sklepów i kawiarenek oraz innych udogodnień, jak biblioteka, czy centrum fitness. Wszystkie sale są jasne i klimatyzowane oraz specjalnie przystosowane do prowadzenia zajęć w małych grupach. W recepcji można zasięgnąć informacji na temat miejsc, gdzie można pograć w golfa czy tenisa. do recepcji należy się też zgłosić w przypadku jakiś problemów czy pytań związanych z pobytem oraz gdyby zapragnęli Państwo wypożyczyć samochód lub rower.
Centrum Językowe na Florydzie otwarte jest przez cały rok.

Centrum Językowe na Florydzie organizuje zajęcia i wycieczki, które zaspokoją każde indywidualne potrzeby. Program ten jest tak zróżnicowany jak sama Floryda. Szkoła może zarezerwować miejsca na wycieczki w takie miejsca jak Disney World, Universal Studios, Key West, Kennedy Space Center, wyspy Bahama, Everglades i wiele innych.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ANGLII LONDYN OKSFORD BOURNEMOUTH niskie ceny

Szkoła KING'S ENGLISH LANGUAGE SCHOOL powstała w 1957 roku. Szkoła KING'S jest rekomendowana przez British Council i jest członkiem ARELS. Szkoła oferuje naukę języka angielskiego dla dzieci od lat 9 i dla dorosłych. Kursy mogą być prowadzone w trzech miastach w Anglii: Londynie, Oxfordzie i Bournemouth. W 1998 r. został utworzony nowy oddział w Kanadzie, w miejscowości Victoria. Kursy przewidziane są dla wszystkich stopni zaawansowania i oferują poznanie języka ogólnego oraz specjalistycznego (z zakresu prawa, marketingu, medycyny, dziennikarstwa, kultury, itp.). Szkoła oferuje kursy standardowe, intensywne, super-intensywne oraz wakacyjne (w programie znajdują się wycieczki, zajęcia sportowe, zwiedzanie i odpoczynek połączony z nauką). Istnieje również możliwość uczestnictwa w kursach Business English. Szkoła oferuje zakwaterowanie u rodzin lub w akademiku.

LONDYN
Szkoła położona jest w Beckenham, miłej dzielnicy w południowo-wschodnim Londynie, zaledwie 20 minut jazdy pociągiem (kolejką) od centrum Londynu. W pobliżu szkoły znajdują się wspaniałe ośrodki sportowe, restauracje i wiele atrakcji londyńskich.

OXFORD
Oxford jest jednym z najbardziej znanych miast uniwersyteckich w Europie. Może się ono pochwalić bogatą tradycją oraz wyjątkowo piękną architekturą. Studenci mogą tam korzystać z ogromnej liczby kin, teatrów, muzeów, dyskotek i pubów oraz centrów handlowych. Dotarcie do Londynu zajmuje około godziny (pociągiem bądź samochodem). Szkoła organizuje wycieczki po okolicy i do Londynu oraz zapewnia program rekreacyjno - sportowy.

Ośroedk Wypoczynkowy, domki letniskowe nad jeziorem.

W malowniczej dolinie, gdzie słychać szmer przepływającej rzeki Gąsawki, wśród nietkniętej natury Pałuk mamy przyjemność witać gości w naszych progach.
Aura Piastowska, bo taką nazwę nosi nasza samotnia, znajduje się w samym środku szlaku Piastów.

Okoliczne jeziora, a jest ich aż 130 są wymarzonym miejscem dla wędkarzy i miłośników wody. W okolicznych lasach jesienią wspólnie z gośćmi organizujemy grzybobranie.

Natomiast zimą gdy zakończymy konny kulig, do późnej nocy bawimy się prz ognisku popijając tradycyjnego grzańca.

W okolicy znajduje się wiele atrakcji np.: Gród w Biskupinie czy muzeum kolejki wąskotorowej w Wenecji.

Ośrodek nasz posiada 10 domków apartamentowych Typ Brda 6-8 osobowych 60-80 NOCLEGÓW po kapitalnym remoncie w 2009 r. Na terenie ośrodka działa całoroczna restauracja serwująca pyszną tradycyjną kuchnię oraz nowinki światowe. Organizujemy wesela, biesiady, stypy, jubileusze, szkolenia, konferencje, andrzejki, sylwester, połowinki, imprezy integracyjne i wiele innych. Na Państwa życzenie zorganizujemy również biwaki, plenery, zielone szkoły, obozy tematyczne, kolonie czy tez wczasy rodzinne. Serdecznie zapraszamy.

Wycieczki szkolne góry - DWDZ

Dom Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej jest publiczną placówką oświatową, zapewniającą opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania. Realizuje zadania określone w ustawie o systemie oświaty. DWDz działa w oparciu o statut, program wychowawczy, program profilaktyczny. Organem prowadzącym jest Starostwo Powiatu Limanowskiego, a organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Małopolski Kurator Oświaty.

Działamy przez cały rok organizując turnusy dla dzieci i młodzieży. Posiadamy kartę kwalifikacyjną obiektu.

Dysponujemy wysoko kwalifikowaną kadrą pedagogiczną.
W ramach prowadzonych zajęć dydaktycznych realizujemy tematykę następujących ścieżek edukacyjnych : turystyczno-krajoznawczą, przyrodniczo-ekologiczną, rekreacyjno-sportową, regionalną i patriotyczną oraz kulturalno-oświatową.

Organizacja i przebieg turnusu.

Każdy turnus ma swój program zajęć dostosowany do pory roku, wieku, zainteresowań dzieci i młodzieży.
Po przyjeździe do placówki dzieci i młodzież dzielimy na grupy wychowawcze (około 20 osób w grupie). Każda grupa ma swojego stałego wychowawcę oraz wychowawców zmieniających się. Zajęcia dydaktyczne odbywają się w zespołach klasowych.
Dla nauczycieli przyjeżdżających z klasą przewidujemy pracę z dziećmi w wymiarze 2,5 godziny zajęć dydaktycznych dziennie oraz udział w wycieczkach. Nauczyciel przyjeżdżający z klasą – 1 osoba do klasy – 50% ceny opłaty za turnus.
Istnieje możliwość przyjazdu klasy bez nauczyciela ze szkoły macierzystej.

Zapewniamy 4 posiłki dziennie przygotowane zgodnie ze standardami żywienia dzieci: śniadanie, obiad, kolacja oraz drugie śniadanie lub podwieczorek w zależności od charakteru turnusu.

Wypożyczalnia rowerów warszawa

Wypożyczalnia rowerowa mieszcząca się w Warszawie. Udostępniamy rozmaite rowery w sam raz na zwiedzanie Warszawy na dwóch kółkach.

Prowadzona przez biuro Eagle wypożyczalnia rowerów. Proponujemy rowery zarówno na wycieczki po Warszawie jak i na nasze wyprawy.

Wypożyczamy rowery wyposażone w dostosowane do potrzeb klienta akcesoria (lampy, bidony…). Umożliwiamy wspaniałą rowerową podróż po Warszawie. Niskie ceny.

Udostępniamy rowery w różnych rozmiarach i wyposażone w różne akcesoria. Jednoślady wypożyczamy zarówno dla zwiedzających Warszawa jak i na wyprawy rowerowe prowadzone przez nasze biuro podróży.

Aktywne zwiedzanie Warszawy, poprzez wynajęcie roweru w naszej wypożyczalni. Wynajmujemy także rowery na wyprawy rowerowe. Umożliwiamy wspaniałe zwiedzanie na dwóch kółkach.

Galerie rowerowe, fotografie z wypraw

Galeria fotografii pochodzących z całego świata. Prezentowane zdjęcia przedstawiają najpiękniejsze miejsca które odwiedziliśmy podczas wypraw rowerowych.

Album zdjęć ukazujący przepiękne krajobrazy. Zdjęcia przedstawiają różne regiony świata. Pochodzą one ze zbiorów powstałych podczas aktywnie prowadzonej turystyki rowerowej.

Kolekcja zdjęć zawierająca kadry z całego świata. Obejmuje ona zdjęcia pochodzące z wielokilometrowych wypraw na rowerze.

Zbiór kadrów prezentujący rozmaite regiony świata. Zdjęcia pochodzą z podróży podczas których naszym środkiem lokomocji był rower. Przepiękne krajobrazy ukazują piękno tych regionów.

Fotografie przedstawiające ciekawe regiony świata. Powstały one podczas szeroko prowadzonej turystyki. Tereny to miejsca w które odwiedziliśmy na rowerze.

Wyciagi narciarskie w Polsce

Internetowy przewodnik po wyciągach narciarskich w Polsce. Znajdziesz tu dokładne opisy większości wyciągów w naszym kraju, mapki dojazdu, mapki tras zjazdowych, kamerki z wyciągów, galerie zdjęć, informacje o pogodzie i aktualnych warunkach narciarskich.

Planując wyjazd na deskę lub narty warto wcześniej sprawdzić jakie warunki narciarskie panują na stoku. Chyba nikt z nas nie chciałby zastać nieprzygotowanego stoku albo co gorsza niedziałającego wyciągu. Jeżeli zamierzamy pojechać w nowe miejsce to należy sprawdzić czy wyciągi narciarskie będą odpowiadały naszym umiejętnością. Nie ma nic gorszego niż jazda po „oślej łączce” w sytuacji kiedy jesteśmy doświadczonymi narciarzami/snowboardzistami. Głupotą jest również pojechać do ośrodka narciarskiego gdzie dostępne są trudne trasy a my dopiero się uczymy.

Warto również sprawdzić takie elementy jak dojazd do wyciągu, czy jest parking, gastronomia itd. Wszystko to po to aby nasz wyjazd był taki jak sobie wymarzyliśmy. W takiej sytuacji dobrze jest skorzystać z internetowego informatora narciarskiego gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat wyciągów, tras, cen karnetów, aktualnych warunków.

Rzym

Mediterraneum Tour Operator jest biurem które zajmuje się organizacją wyjazdów do wszystkich krajów europejskich. Polecamy sprawdzone i popularne od wielu lat propozycje programów objazdowych i objazdowo-pobytowych do Włoch. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także propozycje wyjazdów pielgrzymkowych, między innymi do Rzymu. Dla firm i zakładów pracy organizujemy konferencje, wyjazdy szkoleniowe i integracyjne. W ofercie Mediterraneum znajdą Państwo również wycieczki dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także kolonie, obozy i zimowiska, krajowe i zagraniczne.

Noclegi

Setki precyzyjne opisanych obiektów noclegowych, zdjęcia, cenniki, rezerwacje bezpośredni kontakt z obiektami. Porównanie cen.

Noclegi

Setki precyzyjne opisanych obiektów noclegowych, zdjęcia, cenniki, rezerwacje bezpośredni kontakt z obiektami. Porównanie cen.

wycieczki szkolne

Biuro podróży Glob Travel tworzą energiczni, doświadczeni w turystyce młodzi ludzie, których jedną z pasji jest podróżowanie. Nasz zapał, poszukiwanie oraz zdobywanie niezwykłych i nieznanych miejsc, a także rozwój w kierunku innowacji i nowych rozwiązań pozwalają na spełnianie marzeń naszych klient

NETA.PL Biuro podróży

Wakacje dla Ciebie - Twoje biuro podróży Sosnowiec NETA.PL. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą wczasów krajowych jaki i zagranicznych.

Angielski Rzeszów

Kursy języków Germanitas oferuje duży wybór języków: niemiecki, angielski, hiszpański, włoski, francuski o raz rosyjski. Wszystkie poziomy nauczania dla każdej grupy wiekowej. Terminy zajęć dostosowane do możliwości czasowych kursantów.

kolonie

Angielski, Niemiecki, Anglia, obozy językowe, kursy, obozy, kolonie!!! ZAPRASZAMY!!!

Angielski

Angielski, Niemiecki, Anglia, obozy językowe, kursy, obozy, kolonie!!! ZAPRASZAMY!!!

Imprezy integracyjne

Homohibernatus - by państwo mogli zająć sie tylko szkoleniem i zabawą-proponujemy organizację imprez od podstaw, tzn począwszy od transportu poprzez rnorganizację zakwaterowania wraz z zabawami, wykładami , szkoleniem, cateringiem, na ubezpieczeniu kończywszy

zielone szkoły, wycieczki szkolne

Zielone szkoły i wycieczki szkolne organizuje Biuro Usług Turystycznych - specjalista w turystyce dla dzieci i młodzieży

Obozy młodzieżowe

Specjalizujemy się w organizacji obozów, narciarskich i snowboardowych, kolonii.rn, sportów wodnych, windsurfingowych, żeglarskich, płetwonurkowych, surwiwalowych

Obozy młodzieżowe

surwiwalowych, windsurfingowych, płetwonurkowych, sportów wodnych,Specjalizujemy się w organizacji obozów, narciarskich i snowboardowych, kolonii.rn, żeglarskich

Biuro Podróży Bartek

Biuro Podróży BARTEK oferuje wycieczki szkolne

Portal Turystyczny Noclegi EcoTravel - noclegi, agroturystyka, hotele,motele, pensjonaty, kwatery, e

noclegi, hotele, wczasy, wypoczynek, wakacje - to dziedziny jakie znajdziesz na www.noclegi.ecotravel.pl - Noclegowy Serwis Turystyczny NOCLEGI EcoTravel.pl

Ojców i Ojcowski Park Narodowy - informator turystyczny

OJCOW.PL - Ojców i Ojcowski Park Narodowy - - Informator Turystyczny o Ojcowie i Ojcowskim Parku Narodowym czyli wszystko to co turysta powinien wiedzieć - noclegi, wycieczki, szlaki, bilety, atrakcje, zamki, jaskinie, parkingi, przewodnicy...

Obozy Letnie, Kolonie Letnie, Obozy, Kolonie, obozy 2008, kolonie 2008, obozy młodzieżowe - obozy i

Obozy i Kolonie Letnie w kraju i zagranicą - obozy letnie i kolonie nad morzem, obozy letnie w górach, obozy letnie na mazurach, kolonie na jurze, zeglarstwo żeglarstwo kajaki kolonie kolonie i obozy językowe kolonie i obozy językowe konie kursy last minute mazury morze noclegi nurkowanie obozy zegl

Obozy Letnie, Kolonie Letnie, Obozy, Kolonie, obozy 2008, kolonie 2008, obozy młodzieżowe - obozy i

Obozy i Kolonie Letnie w kraju i zagranicą - obozy letnie i kolonie nad morzem, obozy letnie w górach, obozy letnie na mazurach, kolonie na jurze, zeglarstwo żeglarstwo kajaki kolonie kolonie i obozy językowe kolonie i obozy językowe konie kursy last minute mazury morze noclegi nurkowanie obozy zegl

Obozy Letnie, Kolonie Letnie, Obozy, Kolonie, obozy 2008, kolonie 2008, obozy młodzieżowe - obozy i

Obozy i Kolonie Letnie w kraju i zagranicą - obozy letnie i kolonie nad morzem, obozy letnie w górach, obozy letnie na mazurach, kolonie na jurze, zeglarstwo żeglarstwo kajaki kolonie kolonie i obozy językowe kolonie i obozy językowe konie kursy last minute mazury morze noclegi nurkowanie obozy zegl

Portal Turystyczny EcoTravel.pl - wakacje, wczasy, obozy, lato, zimowiska, kolonie, oferty turystycz

Katalog Ofert Turystycznych - przewodnik po ofertach turystycznych biur podróży z możliwością rezerwacji – wczasy, oferty, wycieczki, last minute, lastminute, wypoczynek, rezerwacje, bilety, wakacje, biura podróży, kolonie, obozy, zimowiska

Wycieczki szkole, obozy młodzieżowe, ferie, ferie zimowe, kolonie, obozy językowe, w kraju, za granicę

wycieczkiszkolne - wycieczki szkolne, ferie, ferie zimowe, obozy młodzieżowe, kolonie w polsce, kolonie za granicą, kolonie nad morzem, kolonie w górach, obozy językowe, w kraju, za granicą, wakacje, wakacje dla dzieci

Jazda konna świętokrzyskie

Gospodarstwo agroturystyczne Stajnia Ostoja zaprasza na wypoczynek w siodle. Oferujemy naukę jazdy konnej, obozy jeździeckie oraz wiele innych atrakcji. Posiadamy bazę noclegową oraz pensjonat dla koni.

Agroturystyka świętokrzyskie

Gospodarstwo agroturystyczne Stajnia Ostoja zaprasza na wypoczynek w siodle. Oferujemy naukę jazdy konnej, obozy jeździeckie oraz wiele innych atrakcji. Posiadamy bazę noclegową oraz pensjonat dla koni.

Sylwester Kraków

Wyjątkowe sylwestrowe show, pełne największych przebojów musicalowych znanych ze światowej sławy produkcji oraz hitów z repertuaru niezapomnianych gwiazd estrady.

fryzury męskie

Dobre fryzury są coraz bardziej modne - sprawdz jakie sa aktualnie na topie w serwisie fryzury.naczasie.info.

Bratniak - wakacje dla młodzieży i studentó

aktywne wakacje w Grecji, Chorwacji, obozy dla studentów, Włoszech, Hiszpanii i Czarnogórze,Obozy młodzieżowe

zespół na sylwestra

Profesjonalna oprawa muzyczna wesel, sylwestra, balu, i innych imprez okolicznościowo- rozrywkowych. Zespół muzyczny KENION - trzech muzyków śpiewających / wodzirej / i wokalistka. Wszechstronny repertuar, przystępne ceny, wieloletnie doświadczenie estradowe. Warszawa i okolice, cała Polska. Wide

Zakopane, noclegi

Zakopane zaprasza. Baza noclegowa, galeria fotografii, aktualności i imprezy w Zakopanem i okolicy. Serwis turystyczny zakopianski.pl zaprasza na wypoczynek w Tatry

Kursy TEE - kursy językowe za granicą, wycieczki szkolne, obozy językowe za granicą, dla dzieci, dla młodzieży, kursy językowe, szkoły językowe za granicą, tłumaczenia

wycieczki szkolne, obozy wakacyjne, dla dzieci, kursy, obozy językowe, dla, dzieci, młodzieży, kursy ogólne, specjalistyczne, stacjonarne, za granicą, język, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, kursy językowe, szkoły językowe, tłumaczenia

Łeba, kwatery

Łeba - informator turystyczny www.e-leba.pl. Baza noclegowa, galeria fotografii, atrakcje, aktualności. Zapraszamy na wypoczynek w Łebie

Karkonosze, noclegi

Karkonosze - informator turystyczny Karkonosze.pl - noclegi, atrakcje turystyczne, zabytki, opis miejscowości. Zapraszamy w karkonosze

sylwester 2007

NESTO oferty na sylwester 2007 Infolinia (022) 371 87 21 oraz 0801 00 33 48

aktywny wypoczynek - obozy młodzieżowe, paintballowe, wycieczki szkolne

Lata pracy przy organizacji aktywnego wypoczynku dla młodzieży. Prowadzimy obozy młodzieżowe paintballowe, rowerowe, kajakowe, nurkowe, wycieczki szkolne, zielone szkoły, narciarskie, snowboardowe

Dziwnówek - Noclegi- Wczasy nad morzem

Serwis turystyczny miejscowości Dziwnówek i okolic. Wakacje, wczasy, noclegi nad morzem - dobrze trafiłeś. Wybierz Dziwnówek. Jest to niewielka nadmorska miejscowość uzdrowiskowa i kąpielisko morskie położone w lesie sosnowym między Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim.

Biuro podróży - Margo Travel - Wrocław - wczasy, wycieczki, wyjazdy, wynajem autokaru ...

Biuro Podróży Margo Travel- profesjonalna obsługa, oferty Last Minute, wczasy, wycieczki, wyjazdy narciarskie, sylwester, expres narty, Wyjazdy integracyjne dla firm, zielone szkoły, wycieczki dla szkół. Wynajem autokarów. Sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych, ubezpieczenia. Możliwość rezerwac

Sylwester, oferty imprez, zabawy sylwestrowe, zabawa sylwestrowa, bal sylwestrowy, bale sylwestrowe

Sylwester - oferty zabaw, imprez i balów sylwestrowych. Oferty na bale, zabawy i imprezy sylwestrowe. Oferty imprez, zabawy sylwestrowe, zabawa sylwestrowa, bal sylwestrowy, bale sylwestrowe

Sylwester, oferty imprez, zabawy sylwestrowe, zabawa sylwestrowa, bal sylwestrowy, bale sylwestrowe

Sylwester - oferty zabaw, imprez i balów sylwestrowych. Oferty na bale, zabawy i imprezy sylwestrowe. Oferty imprez, zabawy sylwestrowe, zabawa sylwestrowa, bal sylwestrowy, bale sylwestrowe

sylwester

NESTO oferty na sylwester 2007 Infolinia (022) 371 87 21 oraz 0801 00 33 48

KOLONIE LETNIE nad morzem

Organizujemy Kolonie Letnie nad morzem, Kolonie letnie w górach, Obozy, Namioty, Wczasy. KOLONIE LETNIE NAJTANIEJ. Zapraszamy do Mielna na Kolonie Letnie

OBOZY MŁODZIEŻOWE, KOLONIE LETNIE, ZIELONE SZKOŁY - NAJTANIEJ - ZAPRASZAMY

Organizujemy Obozy Młodzieżowe, Kolonie letnie, zielone szkoły, Namioty. OBOZY MŁODZIEŻOWE NAJTANIEJ. Zapraszamy na tanie Obozy Młodzieżowe

Góry Sowie, Agroturystyka Góry,

komfortowy, ale niedrogi ośrodek agroturystyczny czynny przez cały rokwygodne pokoje 2-4 osobowe z łazienką w środku i na korytarzu malownicze położenie w dolinie Młynówki w Górach Sowich, nad samym strumieniem, wśród lasów

Aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży | Organizacja obozów sportowo-rekreacyjnych

Firma SUN-SPORT specjalizuje się w organizacji aktywnego wypoczynku przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy organizatorem obozów sportowo - rekreacyjnych letnich i zimowych.

OŚWIATA: zielone szkoły, kolonie dla dzieci, obozy letnie i zimowe, zimowiska,

Organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży szkolnej w Polsce i za granicą: kolonie dla dzieci, aktywne obozy młodzieżowe letnie i zimowe, zimowiska, zielone szkoły, szkolne wycieczki integracyjne. Posiadamy własny Ośrodek Kolonijno Wczasowy SŁONECZKO w Łebie. Organizujemy wczasy dla seniora

Sylwester i Nowy Rok nad morzem

Zapraszamy na zabawę sylwestrową nad morze.Strona zawiera rninteresujące oferty imprez sylwestrowych w miejscowosciachrn nadmorskich.Serdecznie zapraszamy.

WISŁA NOCLEGI - KONTAKT - WISŁA - Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy TURNIA,NOCLEGI W WIŚLE,HOTEL W

WISŁA NOCLEGI, noclegi w Wiśle, Wisła - Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy TURNIA, Wisła,wisła,góry,nocleg,wypoczynek,hotel w wiśle,relaks,wczasy,wypoczynek w górach,dyskoteka,konferencje,ogniska,hotel w górach, hotel w beskidach, wypoczynek w górach, nocleg w Wiśle, noclegi w górach, nocleg w górac

Pensjonat ZA BOREM - Zubrzyca Górna - noclegi

Oferta wypoczynku w Beskidzie Wysokim pod Babią Górą na Orawie z opisem i fotografiami. Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami+RTV, tarasami lub balkonami. Tanie noclegi.

Zespół muzyczny KENION - zespół na wesela, sylwestra, bale

Profesjonalna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych: wesela, sylwestra, bale , imprezy integracyjne itp. Trzech muzyków śpiewających w tym wodzirej i wokalistka. Bardzo bogaty repertuar, wieloletnie doświadczenie estradowe. Warszawa , cała Polska. Wideofilmowanie

Góry w Polsce

Góry w Polsce - opis najważniejszych gór Polski oraz miejscowości turystycznych w polskich górach. Baza noclegowa w Tatrach, Karkonoszach i Beskidach. Zapraszamy w góry

Grzybowo kwatery

Grzybowo koło Kołobrzegu. Serwis turystyczny www.grzybowo.info.pl zaprasza na wypoczynek nad morzem. Baza noclegowa, galeria fotografii, atrakcje Grzybowa

Wczasy nad morzem

Wczasy w Polsce. Zapraszamy na wczasy w górach, nad morzem i wczasy nad jeziorem. Baza ofert noclegowych - noclegi nad morzem i w górach

Ustka kwatery

Ustka zaprasza - informator turystyczny www.ustka.info.pl. Baza noclegowa, atrakcje turystyczne, galeria fotografii z Ustki i okolicy.

Karpacz

Karpacz - baza noclegowa, galeria, imprezy - Miasto Karpacz zaprasza w Karkonosze. Malownicze widoki, dobra zabawa, atrakcyjne kwatery.

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba - baza noclegowa, galeria, imprezy - Miasto Szklarska Poręba zaprasza w Karkonosze. Atrakcyjna baza kwater, dobra zabawa, malownicze widoki - zapraszamy!

organizujemy imprezy w ka?dym lokalu dla dowolnej publiczno?c

Szanowni Pa?stwo,rnod 17 lat prowadzr imprezy rozrywkowe o róznym charakterze zarówno imprezy klubowe jak i dyskoteki w tym \"old school\",rozmaite imprezy dla dzieci i mlodziezy/polowinki,bale gimnazjalne,studniówki etc/.Równolegle prowadze równiez imprezy typu bankiet firmowy czy tez w

Mazury - Kajaki

Spływy kajakowe - Mazury

Argonaut S.C.

KURSY NURKOWANIA AQUA AEROBIC NAUKA PŁYWANIArnAQUA FITNESS BASEN PŁYWACKI CENTRUM NURKOWE PADI-ARGONAUTrnWWW.ARGONAT.GDA.PLrnrnZapraszamy na zajęcia pływackie dla początkującyhc i zaawansowanych oraz wszystkich ,którzy chcą popływać na pływalni krytej.Prowadzimy naukę pływania dla dzieci od 2 roku ż

Więzniowie PAWIAKA - Lista imienna osób

Więzniowie Pawiaka. Lista imienna więzniów Pawiaka, zatrzymanych i osadzonych, w latach 1939 - 1944....

biura podróży

Biuro podróży Robinson działa od 1996 roku. Zajmujemy się głównie organizacją wczasów, wycieczek, zielonych szkół, kolonii, zimowisk, imprez integracyjnych, motywacyjnych i konferencji. Naszymi klientami są szkoły, firmy i instytucje. Biuro podróży Robinson działa o

Kolonie i obozy edukacyjne

Oferujemy atrakcyjny wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży. Nasza oferta zawiera kolonie i obozy młodzieżowe. Wspaniałe kolonie i obozy młodzieżowe w Bieszczadach, w Sokolich Górach i nad morzem, wzbogacone o atrakcyjne programy edukacyjne.

Wakacje

Borne Sulinowo: wakacje lub weekend w ładnie położonych kwaterach prywatnych, galeria zdjęć, wędkarstwo, plaże, trasy rowerowe, spacerowe, spływy kajakowe.

kolonie

Biuro podróży Robinson działa od 1996 roku. Zajmujemy się głównie organizacją wczasów, wycieczek, zielonych szkół, kolonii, zimowisk, imprez integracyjnych, motywacyjnych i konferencji. Naszymi klientami są szkoły, firmy i instytucje. Biuro podróży Robinson działa

Kro?cienko

Serwis opisujący rejon Pienin. Obszerna galeria zdjęć. Baza noclegowa miejscowo?ci Pienińskich.

zimowiska

Atrakcyjne kolonie i obozy w kraju i za granicą. Doświadczona kadra!

Borne Sulinowo

Gmina Borne Sulinowo położona jest na granicy Pojezierza Szczecineckiego i Drawskiego. Obejmuje swoim obszarem olbrzymie kompleksy leśne oraz przeurocze jeziora i rzeki. Z uwagi na bogatą historię samo miasto stanowi atrakcję turystyczną na skalę europejską.

czarter jachtów

Tylko nowe, bogato wyposażone jachty dla 4-8 osobowej załogi. Stocznia jachtowa, Krakjacht.

Agroturystyka - Katalog gospodarstw

Agroturystyka - oferty wypoczynku z całej Polski

Wyjazdy i ferie zimowe - BTA Gertis

Wyjazdy na ferie zimowe i zimowiska. W naszej ofercie bojery, narty i snowboard. Organizujemy imprezy w górach i na Mazurach!.

Sylwester

Sylwester - oferty sylwestrowe 2006/2007 - bale, imprezy wyjazdy zagraniczne. Sylwester w Polsce i za granicą. Ciekawe oferty na spędzenie sylwestra. Sylwester z nami to udany sylwester. 2006/2007

sylwester oferty

Sylwester 2006 oferty wyjazdowe w Polsce i całym świecie. Zamów tel. +48(22) 4238511

Biura Podróży Rzeszów

BIURA PODRÓŻY [Info-Podkarpackie] - Znajdziecie tu Państwo biura podróży, oferujące m.in. wycieczki, kolonie, obozy, bilety lotnicze, bilety autokarowe czy wynajem autokarów w Rzeszowie, oraz biura w innych miastach, a także zawsze aktualny spis biur podróży świadczących swoje usługi z całego wojewó

Kołobrzeg Grzybowo

Grzybowo koło Kołobrzegu. Serwis turystyczny www.grzybowo.info.pl zaprasza na wypoczynek nad morzem. Baza noclegowa, galeria fotografii, atrakcje Grzybowa

Agencja Żeglarska SKIPPER - żeglarstwo, obozy żeglarskie, kurs, obóz żeglarski, kursy, rejsy żeglars

Żeglarstwo - obozy żeglarskie, kurs, obóz żeglarski, kursy, rejsy żeglarskie, szkolenia żeglarskie, kolonie letnie, młodzieżowe, rejsy morskie, mazury, czarter jachtów

sylwester i narty na słowacji

słowacja sylwester święta i wypad na narty na słowację, na słowacji jest tanio

Start - Boszkowo - Wypoczynek Dla Każdego

Boszkowo - Odpoczynek Dla Każdego

Wynajem autokarów, autokary - Dobrucki

Jesteśmy koncesjonowaną firmą przewozową z 11 letnim doświadczniem.Do Państwa dyspozycji oddajemy dużą i nowoczesną flotę autokarów - 3 Bovy Futura 50 osobowe, 3 Autosany 40 osobowe, Mercedes 25 osobowy, Mercedes Sprinter 18 osobowy oraz VW Transporter 9 osobowy.

Sylwester 20062007 - oferty sylwestrowe, sylwester w górach, bale sylwestrowe

Najlepsze oferty sylwestrowe 2006/2007, sylwester w górach, sylwester nad morzem 2006 - udany sylwester tylko z Urlopia.pl

Władysławowo - Wakacje - nad morzem

Władysławowo Wakacje - to udane wakacje nad morzem, pokoje go?cinne z pełnym węzłem sanitarnym, apartamenciki, studio.

Zyczenia.org - Najlepsze życzenia na każdą okazję

Życzenia okolicznosciowe na każda okazję, urodziny, imieniny, swięta. Smieszne oraz miłosne wiersze. Wyslij życzenia znajomym, a na pewno się uciesza. Zapraszamy do odwiedzenia.

Konne, windsurfingowe, tenisowe

Hamak-tur - Kolonie dla dzieci i aktywny wypoczynek młodzieży. Kolonie i obozy konne, windsurfingowe, tenisowe, survival, extreme, wycieczki i zielone szkoły, obozy rowerowe, samoobrony, koszykarskie i młodzieżowe piłkarskie. Atut to solidność i profesjonalna kadra.

hotele , hotele polskie , HOTELE-POLSKIE.pl. Polskie hotele w Koszyczku dla Ciebie.d Warszawa , krak

HOTELE, HOTELE POLSKIE, HOTELE-POLSKIE.pl. POLSKIE HOTELE W KOSZYCZKU DLA CIEBIE. Hotele, motele, zajazdy, pensjonaty i inne obiekty noclegowe!d Warszawa , kraków , poznań , wrocław , szczecin , gdańsk , gdynia , toruń , katowice , olsztyn , wisła , szczyrk , szklarska poręba , ustka , zakopane , m

Dj na wesele KRIS: wodzirej dj na wesela prezenter krakĂłw katowice

DJ na wesele krakĂłw, katowice: dj na studniĂłwkÄ?, na sylwester, dj na imprezÄ? firmowÄ?, bal, plener, dancing, dj na dyskotekÄ?, na osiemnastkÄ?. Dj wodzirej weselny-studniĂłwka, osiemnastka DJ na wesela, bale, plenery, dj na dyskoteki, dancingi, imprezy firmowe,

zielone szkoły

Zielone szkoły i wycieczki szkolne organizuje Biuro Usług Turystycznych - specjalista w turystyce dla dzieci i młodzieży.

Kursy żeglarskie

Organizujemy obozy żeglarskie, obozy młodzieżowe, kursy i szkolenia żeglarskie, imprezy integracyjne i motywacyjne dla firm. Posiadamy propozycję na każdą porę roku.

Zespól Muzyczny TEX

Zespól muzyczny, oprawa muzyczna wesel, imprez okolicznosciowych, festyny, zabawy sylwestrowe, dancingi

Kolonie.ws::. - kolonie dla dzieci, kolonie letnie, akademia szkrabusiów.

Kolonie dla dzieci, kolonie letnie 2006. W ofercie znajdziecie: kolonie nad morzem w górach, kolonie językowe, plastyczne, jeździeckie, żeglarskie, akademia szkrabusiów, akademia gier i zabaw.

::Mazury - obozy żeglarskie :: obozy młodzieżowe :: kursy żeglarskie :: imprezy integracyjne

Organizujemy: obozy żeglarskie, obozy młodzieżowe, kursy i szkolenia żeglarskie, imprezy integracyjne i motywacyjne dla firm. Posiadamy propozycję na każdą porę roku. Zapraszamy na www.obozy-zeglarskie.pl.

Oferty na snowboard

Hamak-tur. Narty - organizujemy zimowiska, ferie zimowe. Wyjazdy na narty, obozy narciarskie i obozy snowboardowe. Narty Austria, Polska, Czechy. Oferty na snowboard i narty dla początkujących i zaawansowanych, szkolenie narciarskie i snowboardowe.

Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie, rejsy żeglarskie

Obozy młodzieżowe żeglarskie, rejsy żeglarskie, obozy młodzieżowe, szkolenie na patent żeglarski. Mnóstwo sposobów na udane wakacje ;-) ciekawe opisy i mnoostwo fajnych zdjęć. Róża Wiatrów.

Sylwester 20052006. Sylwester nad morzem, nad jeziorem, w górach.

Sylwester w Polsce. Sylwester nad morzem, w górach, nad jeziorem.

Agencja Żeglarska SKIPPER - żeglarstwo > obozy żeglarskie > rejsy żeglarskie > szkolenia że

Żeglarstwo - szkolenia, obozy i rejsy młodzieżowe, rejsy studenckie, kolonie dla dzieci, rejsy morskie, czartery