Ekowap - kruszywa, wapno, wapno nawozowe, nawozy wapienne, nawóz, dolomit

Firma EKOWAP sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą nawozów wapniowych, zarówno wapno nawozy jak również nawozy wapniowe, wapienne oraz kruszywa drogowe oraz dolomit. Wapno nawozowe sprzedajemy na miejscu lub dostarczamy naszym transportem samochodowym ( samowyładowcze) w ilościach ok. 28 ton (naczepa) na miejsce wskazane przez odbiorcę, natomiast wapno nawozowe tlenkowe dostarczane jest naczepami po 23 - 27 ton lub w big-bagach. W ofercie posiadamy wapna nawozowe, które mogą być stosowane w gospodarstwach ekologicznych. Jesteśmy również dealerem nawozów grupy LHOIST.Posiadamy w sprzedaży mieszanki na podbudowy dróg i chodników. Typy nawozów wapniowych, występujące w naszej ofercie handlowej, można podzielić na kilka grup, które są uregulowane mocą ustawy z dnia 26 lipca 2000r. o nawozach i nawożeniu; Dz.U. Nr 89. poz. 991 wraz ze zmianami).

1. Nawozy wapniowe
* Z produkcji podstawowej - przerób skał wapiennych
* Z pozysku
* Kreda - wapno pochodzenia naturalnego

2. Nawozy wapniowo- magnezowe
* Tlenkowe
* Węglanowe

Podstawą rolniczej oceny przydatności nawozów wapniowych są:
* skład chemiczny nawozu wapniowego i zawartość w nim metali ciężkich;
* zawartość wapna, wyrażona jako % CaO.


Posadzki polimerowe

Nasza firma zajmuje sie produkcją posadzek z żywic epoksydowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo posadzki bezspoinowe i posadzki polimerowe. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

Artykuły ogrodnicze Rzeszów

TWÓJ OGRÓD Rzeszów - oferuje usługi ogrodnicze: nasadzenia roślin, zakładanie trawników, wykonywanie oczek wodnych. W ofercie posiadamy artykuły ogrodnicze: nasiona, sadzonki, drzewa i krzewy ozdobne, trawniki, nawozy, narzędzia ogrodnicze.

ARCHITEKTURA, KAMIEŃ, MEBLE - INTERRA

Projekty budowlane i architektura wnętrz. Realizacja ścian i posadzek kamiennych. Schody, blaty, parapety, kominki z kamienia:rngranit, marmur, łupek, trawertyn. Projekty i realizacja mebli na indywidualne zamówienie: kuchnie, szafy, garderoby, meble biurowe.rn05 -070 Sulejówek, ul. Dworcowa 90.

Odpady, kruszywa, wyroby hutnicze, złom Mega-Trans

W zakres naszych usług wchodzi przekazywanie odpadów,spedycja kolejowa krajowa i międzynarodowa, obrót złomem, wyroby hutnicze krajowe i importowane,odpady i kruszywa z rozbiórki hałd.