But-Gaz - Bytom, Slask - Gazy techniczne - Legalizacja, napelnianie, wymiana butli

Gazy techniczne - Legalizacja, napelnianie, wymiana butli


copywriting | redakcja | korekta | pisanie tekstów | naming

www.copygrafia.pl to przede wszystkim kreatywne podejście do pisania. Naszym priorytetem jest tworzenie tekstów unikatowych, oryginalnych w treści i formie oraz - to szczególnie - odpowiadających oczekiwaniom klienta. Uważamy, że słowo powinno bronić się samo, wystarczy jedynie wyposażyć je w odpowiedni ładunek.


Oferujemy tworzenie haseł reklamowych, spotów radiowych i telewizyjnych, nazw firm, pisanie przemówień, tekstów na strony internetowe, recenzji, treści ulotek, mailingów, opisów produktów, namingu itp.

Ponadto chętnie podejmiemy się wszelkich zleceń wymagających inwencji i pomysłowości. Kreatywne myślenie to dla nas frajda.


Posiadamy doświadczenie w redakcji tekstów o różnym ciężarze gatunkowym i treściowym. Oferujemy fachową pracę na tekście. I zawsze na czas.

Stylistyczna poprawność, rzeczowość i logiczność informacji, tekstu czy artykułu mogą być Twoją wizytówką. Prezentuj się profesjonalnie.


Współpracowaliśmy już m.in. z: Festiwalem Era Nowe Horyzonty, Brave Festiwalem, Agencją Reklamową Pigeon, Biurem Literackim we Wrocławiu.

Niebanalni, werbalnie nonszalanccy, profesjonalni.

www.copygrafia.pl

Kotły CO Lublin

Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę Salonu Firmowego Buderus w Lublinie.
Na tej witrynie można się zapoznać z rozmaitymi kotłami grzewczymi marki Buderus. W ofercie kotły gazowe Lublin wiszące oraz stojące, kotły olejowe oraz kotły na paliwa stałe (tj węgiel, eko-groszek, miał, drewno, holzgas, pellet lub biomasa). Wśród samych kotłów gazowych jest ogromny wybór modeli: na stronie znajdą Państwo kotły z zamkniętą lub otwartą komorą spalania oraz te, które zyskują w Polsce coraz większą popularność - kotły kondensacyjne.
Kotły centralnego ogrzewania firmy Buderus mają także ogromne możliwości rozbudowywania o dodatkowe moduły. Możliwe jest na przykład zdalne sterowanie kotłem albo uzależnienie jego pracy od temperatury panującej na zewnątrz budynku.
Kotły produkowane przez koncern Buderus występują wielu wersjach. Znajdą Państwo w ofercie zarówno kotły do domów jednorodzinnych jak i urządzenia do ogrzewania budynków produkcyjnych lub handlowych o ogromnych powierzchniach.
Ponadto witryna zawiera ofertę usług instalatorskich firmy Inserw.

Sławomir Deptuła biuro nieruchomosci czestochowa

Sławomir Deptuła , biuro nieruchomosci czestochowa , domy sprzedaż częstochowa , działki , lokale , mieszkania , sprzedaż , wynajem

Agencja Handlu Nieruchomościami DID prowadzona przez Sławomira Deptułę istnieje od 1991 roku i zajmuje się pośrednictwem w zakupie, sprzedaży domów, mieszkań, działek, obiektów komercyjnych głównie w regionie częstochowskim. Jesteśmy członkiem i założycielem (od 1997 r) działającego stowarzyszenia pod nazwą "Częstochowska Giełda Nieruchomości" zrzeszającego 13 biur nieruchomości ściśle ze sobą współpracujących oraz "Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości"

Licencja numer 699 wydana przez Urząd Mieszkalnictwa Rozwoju Miast.

Nieruchomości DID to miejsce, gdzie bezpiecznie i szybko przeprowadzicie Państwo proces transakcji interesującej Państwa nieruchomości. Państwa potrzeby są naszym KAPITAŁEM, co gwarantuje Państwu rzetelną i kompleksową obsługę na wszystkich etapach kupna-sprzedaży, wynajmu-najmu nieruchomości. Posiadamy ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo klientów korzystających z naszych usług.
Oferujemy usługi w zakresie:
sprzedaż mieszkań Częstochowa, okolice
sprzedaż domy Częstochowa, okolice
sprzedaż działki Częstochowa, okolice
sprzedaż obiekty komercyjne Częstochowa, okolice
pośrednictwo w zakresie kredytów hipotecznych
Gwarancją wysokiej jakości usług jest wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz współpraca z firmami posiadającymi długoletni staż.

Serwis, legalizacja i wzorcowanie wag taśmociągowych

Serwis, legalizacja i wzorcowanie wag taśmociągowych, samochodowych, kolejowych, zbiornikowych i pomostowych renomowanych producentów. Jako firma zajmujemy się także montażem wszystkich typów wag elektronicznych i mechanicznych bez względu na producenta, nośność i rodzaj wagi. Stosujemy doskonałą i sprawdzoną elektronikę firm: PRECIA-MOLEN, ZMPiUT Nysa, Zemic, Flintec, HBM.
link


Nasza firma działając na rynku wag przemysłowych wykonuje prace w zakresie:

* legalizacji wag taśmociągowych, samochodowych i zbiornikowych,
* wzorcowania wag taśmociągowych, samochodowych i zbiornikowych,
* sprzedaży, montażu i serwisu wag taśmociągowych,
* sprzedaży elektronicznych wag przemysłowych dowolnego producenta,
* montażu i instalacji nowych jak i eksploatowanych wag przemysłowych,
* modernizacji wag i systemów ważących,
* montażu i uruchomienia automatycznych systemów wagowych,
* przeglądów okresowych i konserwacji,
* remontów bieżących i kapitalnych.

Oferta dotyczy wag wszelkiego rodzaju ze szczególnym uwzględnieniem:

* wag taśmociągowych ( ZMPiUT Nysa, Precia Molen ROL 400)
* wag samochodowych i kolejowych,
* wag pomostowych,
* wag zbiornikowych,
* wag hakowych.

Współpracujemy z czołowymi producentami wag elektronicznych w Europie, dzięki czemu oferowane wyroby posiadają certyfikaty europejskie oraz zatwierdzenia typu GUM, co gwarantuje najwyższy standard jakości wyrobów i przystosowanie do wymogów prawnych Unii Europejskiej.
Gwarantujemy przy tym pełny serwis na sprzedane produkty oraz wykonane usługi w możliwie szybkim i dogodnym dla Państwa terminie.
Szczegółowa oferta dotycząca pełnego zakresu rzeczowego wymienionych produktów oraz usług zostanie przedstawiona natychmiast po otrzymaniu zapytania ofertowego.

Akcesoria i części:

Proponujemy Państwu najwyższej jakości czujniki tensometryczne firmy Zemic.

O wysokiej jakości świadczy fakt, iż na wybrane modele producent udziela 3 letniej gwarancji.

Dobra jakość wykonania i niewiarygodnie niska cena powodują, że produkty firmy Zemic są dobrą alternatywą przy budowie i serwisie wag przemysłowych.

Adwans Nieruchomości - mieszkania Poznań

mieszkanie Poznań, nieruchomości z Poznania, powierzchnie biurowe, kupno domu, sprzedaż i wynajem mieszkania, kredyty i audyty energetyczne - to przykłady naszej szerokiej oferty na rynku nieruchomości. Specjalność Adwans.pl to wycena oraz zarządzanie nieruchomościami, a także powierzchnie biurowe w Poznaniu. Jesteśmy w MLS, członkiem ZSPON,
Północnej Izby Gospodarczej. Dysponujemy tysiącami ofert, owocem pracy setek maklerów w ramach ZSWO. Sprzedajemy mieszkania w Międzyzdrojach i Świnoujściu.
Infolinia: 801-000-507, e-mail: info@adwans.pl.
Dodaj swoją ofertę bezpłatnie za pomocą strony: Dodaj ofertę. Możesz dodać swoje zdjęcia - po sprawdzeniu zgloszenia przez maklera Adwans oferta znajdzie się na naszej stronie!
Posiadamy dwa oddziały - Adwans w Poznaniu i Szczecinie. W Szczecinie oferujemy wielkie powierzchnie biurowe do wynajęcia w centrum Szczecina - okolice Pasażu Bogusława. Biura do wynajęcia znajduja się w odrestaurowanej kamienicy.
W Poznaniu jesteśmy w centralnym punkcie śródmieścia - przy skrzyżowaniu Hetmańskiej i Głogowskiej. Adres: Głogowska 104/3.
W Szczecinie - nasze biuro znajduje się w samym centrum, ul. Rayskiego 18/1, telefon: 091-433-55-50.

Tłumaczenia język francuski - Justyna Hołosyniuk

W ofercie tłumaczenia pisemne z języka francuskiego na język polski i z języka polskiego na język francuski : tłumaczenia ogólne (korespondencja prywatna, artykuły, CV...), tłumaczenia stron www, tłumaczenia handlowe (korespondencja handlowa, materiały reklamowe...), tłumaczenia techniczne (karty techniczne, instrukcje obsługi...), tłumaczenia audiowizualne, redagowanie słowników i glosariuszy. Inne usługi w języku francuskim : redagowanie słowników i glosariuszy, obsługa korespondencji handlowej, wypełnianie formularzy, prospekcja rynku, kontaktowanie firm lub osób prywatnych drogą telefoniczną lub mailową, przepisywanie dokumentów, redagowanie tekstów na bazie dostarczonych materiałów, wyszukiwanie informacji w Internecie, etc.
Gwarancja poprawności gramatycznej i leksykalnej. Profesjonalizm, terminowość, zachowanie pełnej poufności powierzanych dokumentów, zachowanie układu graficznego tłumaczonego dokumentu, możliwość skontaktowania się z native speakerem języka francuskiego.
www.dobre-tlumaczenia.pl

Nieruchomości Bydgoszcz

Działalność i specjalizacja
Staramy się by nasze działania miały wyjątkowy charakter. Opierają się one na doświadczeniu, zamiłowaniu do perfekcji i opracowanych przez nas rygorystycznych procedurach wykonywania usług oraz wielu innowacyjnych rozwiązaniach. (np: usługa klient pod szczególną opieką). Posiadamy wymagane prawem uprawnienia i obowiązkowe ubezpieczenia. (np: właściciel firmy posiada licencje zawodową nr 2941).

Specjalizujemy się w:
1. pośredniczeniu w kupnie i sprzedaży wszelkiego rodzaju lokalami mieszkalnymi,
2. pośredniczeniu w udzielaniu kredytów mieszkaniowych i pożyczek hipotecznych.

Baza ofert nieruchomości obejmuje w znacznej części oferty z polecenia i przyjęte na wyłączność, czyli takie które znajdują się tylko w naszym zasobie, natomiast baza ofert kredytów i pożyczek obejmuje oferty wiarygodnych banków, których produkty skierowane są do klientów mających różne potrzeby.

Świadczymy usługi dla osób fizycznych i prawnych. I tak :

Klientowi kupującemu przez nas nieruchomość oferujemy min:
- poszukanie i przedstawienie, oraz zaprezentowanie nieruchomości odpowiadającej zamówieniu; - stworzenie sposobności do kupna nieruchomości zgodnej z zamówieniem; - poprowadzenie procesu transakcyjnego.

Klientowi sprzedającemu przez nas nieruchomość oferujemy min:
- przeprowadzenie promocji oferty nieruchomości w mediach; - przedstawienie i zaprezentowanie nieruchomości potencjalnym kupcom oraz stworzenie sposobności do jej sprzedaży; - poprowadzenie procesu transakcyjnego.

Klientowi korzystającemu przez nas z kredytu mieszkaniowego lub pożyczki hipotecznej oferujemy min:
- przedstawienie ofert kilkunastu banków; - wskazanie najkorzystniejszej oferty z pośród przedstawionych.

Kociaki Norweskie Leśne

Hodowla Kotonland*Pl zaprasza do odwiedzenia strony. Koty norweskie leśne - zdjęcia, informacje o naszych kotach, kocięta szukające nowych domów, opis rasy kotów norweskich leśnych.

Jeśli interesują Państwa koty norweskie leśne i sprawy z nimi związane prosimy o skontaktowanie się z nami, chętnie odpowiemy na pytania i podzielimy się doświadczeniami.

Na naszej stronie znajdują się informacje o rasie, pielęgnacji i żywieniu kotów. Norwegi są idealnymi kotami domowymi. Doskonale dostosowują się do życia zarówno w domach, jak i niewielkich mieszkaniach, pod warunkiem zapewnienia im różnorodnych bodźców i możliwości zabawy. Ponieważ dorastają bardzo wolno, długo zachowują chęć do zabawy, nawet kiedy teoretycznie wyrastają już ze swoich "kocięcych" lat.

Koty Norweskie charakteryzują się przepięknym wyglądem oraz wspaniałym, towarzyskim i łagodnym charakterem. Są bardzo inteligentne, energiczne i ciekawskie. Na stronie znajdą Państwo opisy kotów i kociąt z naszej hodowli oraz obszerne galerie fotek naszych kotów.

SalonRolet.pl

Lata doświadczeń, bogata oferta, fachowa obsługa, pełen asortyment to wszystko w jednym miejscu!
Salon Rolet powstał 11 lat temu jako firma rodzinna, od tego czasu nieustannie powiększamy naszą ofertę o nowości rynkowe, jednocześnie zapewniając naszym klientom dostęp do produktów trudno dostępnych oraz akcesoriów do rolet i części zamiennych. To, co pozostaje w naszej firmie niezmienne to nasza troska i dbałość o to, aby nasi pracownicy obsługiwali Państwa z jak największym profesjonalizmem i starannością. Dzięki temu grono naszych zadowolonych klientów powiększa się każdego dnia.
Długoletnie doświadczenie powoduje, że o roletach, bramach i systemach osłonowych wiemy wszystko. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną, hurtową oraz montażem. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań ale z pełnym zaangażowaniem obsłużymy każdego klienta. Bądź nim TY !
W naszej ofercie znajdą Państwo: rolety, rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne, rolety elektryczne, żaluzje, żaluzje poziome, żaluzje pionowe, bramy rolowane, moskitiery, roletki, markizy, rolety materiałowe, plisy, refleksole, napęd do rolet, napęd do bramy, siłownik do rolet, silnik do rolety, siłownik do bram, sterowanie radiowe, pilot, centrala sterująca, odbiornik radiowy, zwijacz.
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznania się z naszą ofertą.
SalonRolet.pl to profesjonalny internetowy sklep z roletami, żaluzjami, bramami i akcesoriami. Ekspresowa wysyłka, kompleksowa oferta, super ceny. To wszystko w jednym miejscu.

Dr Barzyk Cosulting - elektrownie wiatrowe

Dr Barzyk Consulting działa na podstawie wpisu do rejestru działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Dobra.
Właściciel i założyciel Firmy dr inż. Grzegorz Barzyk jest:

- absolwentem Technikum Mechaniczno-Energetycznego w Szczecinie, kierunek: elektromechanika ogólna (1986-1991)
- absolwentem Politechniki Szczecińskiej, Wydział Elektryczny, specjalność: Automatyka i Metrologia (1991-1996)
- absolwentem studiów doktoranckich na Wydziale Elektrycznym P.S., kierunek: elektrotechnika (2000-2004)

W branży energetyki wiatrowej dr inż. Grzegorz Barzyk prowadzi wszechstronną działalność już od 1996 r. W 2004 roku obronił rozprawę doktorską p.t. Modelowanie i badania symulacyjne systemu sterowania pracą siłowni wiatrowej, wykorzystującego metody sztucznej inteligencji. W pracy tej wykonał układ sterowania elektrownią wiatrową wykorzystujący struktury sieci neuronowej oraz zasady logiki rozmytej (fuzzy logic).

Na przestrzeni lat, w oparciu o swoje doświadczenia zbierane w Kraju i Zagranicą (głównie Niemcy), dr inż. Grzegorz Barzyk zgromadził wiedzę wykorzystywaną potem w wielu publikacjach naukowo-technicznych oraz prowadzonej działalności gospodarczej.

W ramach dr Barzyk Consulting prowadzone są usługi doradcze, projekty branży energetyki wiatrowej od tzw. „green field" do tzw.„turn key" i inne, w tym w szczegolności ekspertyzy energetyczne (patrz: Usługi).

Dr Barzyk Consulting współpracuje z szeregiem podmiotów prywatnych oraz koncernami energetycznymi np. Energa, Enea, EnergiaPro, ZEORK, PGE. Opiniuje i stara się wpływać na ksztalt aktów prawnych, w tym redagowanych w Ministerstwie Gospodarki.

Ważniejsze uprawnienia i doświadczenia:
- Dozór i eksploatacja systemów energetycznych bez ograniczeń napięcia
- Rzeczoznawca SEP nr 208/11
- Ekspert zewnętrzny Narodowego Programu Foresight Polska 2020
- Ekspert Programu Foresight Mazovia
- Certyfikat Auditora wewnętrznego systemu ISO 9001:2001
- Certyfikat dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne"

Giełda Nieruchomości.pl (Poznań, Leszno, Konin)

GieldaNieruchomosci.pl Poznań, Leszno, Konin Mieszkania, Domy Działki Lokale Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości mieszkania Poznań mieszkania Leszno mieszkania Konin. Ogłoszenia biur nieruchomości, bezpłatne ogłoszenia indywidualne. Największa baza ogłoszeń.

Prezentowany serwis Giełda Nieruchomości.pl jest internetową platformą, która zajmuje się ogłaszaniem i wyszukiwaniem ofert sprzedaży oraz doradztwem na rynku nieruchomości.

Celem serwisu Giełda Nieruchomości.pl jest zgromadzenie wszystkich ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Pragniemy ułatwić mieszkańcom miast Poznań, Konin, Leszno oraz okolic znalezienie własnego domu, mieszkania i innych nieruchomości.

W serwisie Giełda Nieruchomości.pl użytkownicy mogą zapoznać się z poradami prawnymi, procesem zakupu oraz dostępnymi kredytami mieszkaniowymi. Nasza platforma prezentuje firmy budowlane oraz wykańczające i aranżujące wnętrza.

GiełdaNieruchomosci.pl działa tylko w internecie, ponieważ tylko tutaj możemy stworzyć miejsce, będące pierwszym i zarazem ostatnim miejscem poszukiwania i oferowania nieruchomości. Słowem, chcemy żeby każdy mógł znaleźć w serwisie Giełda Nieruchomości.pl to, czego poszukuje.

Giełda Nieruchomości (Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Kępno)

GieldaNieruchomosci.pl – Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Mieszkania, Domy Działki Lokale Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości, mieszkania Kalisz mieszkania Pleszew, mieszkania Ostrów Wielkopolski, mieszkania Ostrów Wlkp. Ogłoszenia biur nieruchomości, bezpłatne ogłoszenia indywidualne. Największa baza ogłoszeń

Prezentowany serwis Giełda Nieruchomości.pl jest internetową platformą, która zajmuje się ogłaszaniem i wyszukiwaniem ofert sprzedaży oraz doradztwem na rynku nieruchomości.

Celem serwisu Giełda Nieruchomości.pl jest zgromadzenie wszystkich ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Pragniemy ułatwić mieszkańcom miast Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Kępno oraz okolic znalezienie własnego domu, mieszkania i innych nieruchomości.

W serwisie Giełda Nieruchomości.pl użytkownicy mogą zapoznać się z poradami prawnymi, procesem zakupu oraz dostępnymi kredytami mieszkaniowymi. Nasza platforma prezentuje firmy budowlane oraz wykańczające i aranżujące wnętrza.

GiełdaNieruchomosci.pl działa tylko w internecie, ponieważ tylko tutaj możemy stworzyć miejsce, będące pierwszym i zarazem ostatnim miejscem poszukiwania i oferowania nieruchomości. Słowem, chcemy żeby każdy mógł znaleźć w serwisie Giełda Nieruchomości.pl to, czego poszukuje.

Horeca Strategies

Działania w obszarze out-of-home: Brand Activation, Sales and Distribution, B2B, Horeca Research, Horeca Training, Specjal Projects. Obszerne informacje o naszych bieżących i przeszłych projektach, case studies, szczegółowa oferta, lista klientów na naszej stronie internetowej.

Rozwijamy też własne wewnętrzne projekty: www.barman.pl, www.openbar.pl, www.duchpuszczy.pl.

Brand Activation to m.in:
>Brand Horeca Planning - strategia działania marki w horeca
>Segmentacja sektora gastronomicznego
>Komunikacja Marki
>Promocje i eventy (animacje aktywne/pasywne, degustacje, sampling)

Sales and Distribution to m.in:
>bazy danych
>outsourcing procesów sprzedaży i promocji
>audyt lokali
>programy lojalnościowe
>merchandising
>Mystery Shopper

Realizujemy projekty specjalne takie jak wydawnictwo sponsorowane (Książka Kucharska, Album znanego fotografika), konferencje, filmy z akcji promocyjnych sprzedażowych i wizerunkowych, casting hostess do projektów.

Sprzęt rehabilitacyjny

Oferujemy sprzęt medyczny, sportowy i sprzęt rehabilitacyjny: rowery treningowe, bieżnie, steppery, atlasy, sprzęt fitness, wiosła, pasy wibracyjne. Najbogatsza oferta wyposażenia szpitali obejmująca: Łóżka rehabilitacyjne, łóżka szpitalne, łóżka ortopedyczne, materace szpitalne, osprzęt do łóżek. krzesło schodowe - winda przyschodowa pozwala niepełnosprawnym i starszym osobom na swobodne poruszanie się po każdego rodzaju schodach. Internetowy Sklep Medyczny oferujemy sprzęt medyczny, sprzęt sportowy i rehabilitacyjny. Posiadamy produkty dla zdrowia i urody, przyrządy do masażu. Bransoletki Magnetyczne. Internetowy Sklep Medyczny oferujemy sprzęt medyczny, sprzęt sportowy i rehabilitacyjny. Posiadamy produkty dla zdrowia i urody.
Rotory do ćwiczeń kończyn dolnych i górnych, wirówki do stóp i podudzi i kończyn górnych, drabinki gimnastyczne, ławki gimnastyczne, rotory elektryczne do ćwiczeń, materace gimnastyczne, masażery, maty do hydromasażu, wanny do masażu, stoły do masażu, kabiny ugul do rehabilitacji.

Okna pcv - sprzedaż, montaż wymiana Warszawa

Okna w systemie Aluplast 4000 z szybą k=1.1.Białe i w kolorach.Typowe i nietypowe, w dowolnym kształcie.Dostawa na terenie całego kraju.Montaż i wymiana w Warszawie i okolicach.Pomiar i transport gratis.W ofercie równiez stolarka drewniana i ślusarka aluminiowa. Witryny sklepowe, ogrody zimowe.

Naszą specjalnością są okna produkowane w dowolnych kształtach i wymiarach PCV, ALUMINIUM oraz DREWNIANE. Produkcja oparta jest na nowoczesnej technologii zgodnie z Aprobatą Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej.

Z firmą związani są ludzie z wieloletnim doświadczeniem produkcji stolarki otworowej. Konsekwentnie prowadzona polityka zarządzania przedsiębiorstwem na pierwszym miejscu stawia dwa najważniejsze założenia firmy: jakość produktu oraz terminowość dostaw.

Posiadamy szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji na terenie całego kraju. Współpracujemy zarówno z firmami budowlanymi, biurami architektonicznymi jak i indywidualnymi inwestorami.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty nasze odpowiadały europejskim standardom, czego świadectwem jest rosnąca liczba klientów zarówno w kraju, jak również zagranicą.

FIRMA TAJS - SWETRY

Proponujemy Państwu wyroby dziewiarskie wysokiej jakości i bogatej kolorystyce.
W sprzedawanych wyrobach wyróżniamy dwie grupy wiekowe:
- wyroby młodzieżowe: bluzki, swetry, kamizelki, żakiety
modne wzornictwo, żywe, awangardowe kolory
Rozmiary: S, M, L.
- wyroby dla pań: żakiety, tuniki, sukienki, spódnice
spokojne, stonowane kolory
Rozmiary: M, L, XL, XXL
Do produkcji wyrobów używane są przędze: akryl, akryl w mieszance z bawełną, bawełna, lycra.
Wyroby produkowane są na nowoczesnych, wielosystemowych maszynach:
- Stoll- Universal
o uigleniu nr 3,5,7,8.
Posiadamy w sprzedaży również wyroby konfekcyjne - bluzki i sukienki z wiskozy i mieszanek.
Wszystko to sprawia, że sprzedawane przez nas wyroby cieszą się dużym powodzeniem.
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko które moesci się na Bazarze Stary Głuchów rząd 37 stanowiska 55 i 56 . Zapraszamy w poniedziałki i piątki do godziny 6 rano. przekonacie się Państwo że warto do nas przyjechać bo ceny są konkurencyjne.

Książki

Akademicka księgarnia internetowa Aktyka.pl oferuje w sprzedaży wysyłkowej dobre i tanie książki oraz podręczniki. Nasza specjalność to literatura fachowa i naukowa z dziedzin takich jak nauki humanistyczne, techniczne, przyrodnicze, medycyna, matematyka. W naszej ofercie znajdują się również słowniki, przewodniki, poradniki. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

darmowe gg

Najlepsze opisy gg w Internecie.

Skup i sprzedaż biletów lotniczych

Wakacje dla Ciebie i twojej rodziny - last minute, super oferty, niskie ceny

darmowe opisy gg

Najlepsze opisy gg w Internecie.

Ekskluzywne osiedla domów

Domy na sprzedaż. Fort Wilanów to kameralne osiedle ekskluzywnych rezydencji. Lokalizacja w Warszawie w najbardziej prestiżowej dzielnicy - w Wilanowie.Rezydencje.

Ekskluzywne osiedla domów

Domy na sprzedaż. Fort Wilanów to kameralne osiedle ekskluzywnych rezydencji i domów. Lokalizacja w Warszawie w najbardziej prestiżowej dzielnicy - w Wilanowie. Rezydencje.

Naprawa klimatyzacji

MIRTOR Toruń - klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, osuszacze, nagrzewnice, energetyka, elektryka, elektrotechnika, pomiary, sprzedaż, montaż, instalacja oraz serwis. cctv, monitoring oraz telewizja przemysłowa.

zagęszczarki

Firma zajmuje się świadczeniem usług koparkowych. Dysponuje również rnzagęszczarką i wywrotką.

wywrotki

Firma zajmuje się świadczeniem usług koparkowych. Dysponuje również rnzagęszczarką i wywrotką.

Kursy BHP

Firma BHP Projekt zajmuje się propagowaniem zasad i reguł BHP, w zakładach pracy. Główną działalnością naszej firmy jest wprowadzanie systemów Bezpieczeństwa i higieny pracy w firmach zewnętrznych na podstawie norm: OHSAS: 18001 i PN/18001. Świadczymy również poszczególne usługi związane z BHP i Ppo

KATALOG STRON ZAGIEL

WWW.ZAGIEL.BIZ - katalog stron, darmowa baza firm, darmowy katalog stron

Alarmy Bydgoszcz - Systemy Zabezpiecze´n - ul. Fordo´nska 2 Bydgoszcz - witamy!

Alarmy Bydgoszcz, zabezpieczenia pojazdów, autoalarmy, zestawy glo´snomówiace bluetooth, centralne zamki, blokady na skrzynie biegów, piloty, montaz, sprzedaz, serwis, naprawa, wspólpracujemy z firma EuroCarAudio - pioniera w dziedzinie nagla´sniania pojazdów...

Kartony

Producent opakowań tekturowych: kartony zbiorcze i jednostkowe, kartony klapowe na wymiar, kartony gotowe, tekturowe pudełka fasonowe, pudełka tekturowe z nadrukiem. Wysyłka opakowań tekturowych na terenie całej Polski.

Wózki widłowe magazynowe techma wózki magazynowe paletowe paleciaki wynajem

Wózki widłowe techma wynajem sprzedaż wynajem wózki paletowernWózki widłowe sprzedaż serwis wynajem

Mieszkania Gratka Łódź M2 M3. Widzew, Bałuty, Dąbrowa, Chojny.

Biuro Nieruchomości ACRICOM.Gratka.pl Łódź. W ofercie: mieszkania na sprzedaż, do sprzedania, m2, m3, widzew, retkinia, teofilów, bałuty, doły, chojny, górna, dąbrowa.

opony używane

Opony nowe i używane w dobrej cenie - F.H.U. Jowal,serwis,skanowanie kół,wyważanie

Domy Kraków Mieszkania w Krakowie developer zaprasza

Domy i mieszkania w Krakowie Developer prezentuje szeroką ofertę domów, mieszkań i apartamentów w Krakowie. Zapraszamy

CAMP-RENT: Campery - Samochody kempingowe i przyczepy kempingowe (campingowe)

Camp-Rent - wypożyczalnia samochodów kempingowych. Twoja przygoda z Camperem. Wynajem, sprzedaż oraz wyprzedaż: samochody kempingowe, campery Rimor, przyczepy campingowe Caravelair.

Galeria Art Decorum

Art Decorum - portal rynku sztuki - antyki, dzieła sztuki, rzemiosło, obiekty kolekcjonerskie, sztuka współczesna

TERMOMETRY

REMIX - IMPORTER I DYSTRYBUTOR SPRZĘTU MEDYCZNEGO CIŚNIENIOMIERZE, TERMOMETRY, INHALATORY, GLUKOMETRY OMRON, ACCUMED, ALPHAMED, TENSO MED

Gabinet psychologiczny

Gabinet psychologiczny ARPIO Zielona Góra. W placówce zatrudniony jest zespół doświadczonych specjalistów: psychologów, pedagogów i logopedów służących pomocą dzieciom i młodzieży poprzez dokonywanie diagnozy oraz stosowanie specjalistycznych form pomocy.

Kulki paintballowe

Action Sports - bezpośredni dystrybutor kulek paintballowych marki RPS. Kulki paintballowe rps oraz pełna gama sprzętu, stroje i akcesoria do paintballa to nasza zasadnicza działalność.

Sky Tower, powierzchnie biurowe

Sky Tower Wrocław &

Oferty nieruchomości

Internetowa baza sprzedaży i kupna nieruchomości. Tysiące aktualnych ofert. Darmowe zamieszczanie ogłoszeń

Magazyny Warszawa

Firma Tower s.c. jest firmą szczególnie wyspecjalizowaną w zakresie obrotu nieruchomościami o przeznaczeniu użytkowym. Jeżeli interesuje Państwa nieruchomość lub nieruchomości w Warszawie, które można wynająć lub kupić na biuro, magazyn, sklep, nieruchomości takie jak budynek biurowy, inne budynki,

Bilety promowe - sprzedaż biletów promowych i na Eurotunel - Promy, Eurotunel - rejsy promami, przep

Bilety promowe - sprzedaż biletów promowych i na Eurotunel - Promy, Eurotunel - rejsy promami, przeprawy promowe - bilety promowe - www.ecotravel.pl - www.biletypromowe.pl

Wyceny nieruchomości

MARSTA Nieruchomości. Wyceny nieruchomości, doradztwo. Operaty szacunkowe do celów kredytowych, kupna sprzedaży nieruchomości itp. Rzeczoznawcy majątkowi województwa pomorskiego zapraszają. Fachowa obsługa, szybka realizacja, znajomość rynku.

ogrodzenia

TLC jstes międzynarodową firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem tymczasowych (mobilnych) systemów ogrodzeniowych. W naszym kraju jesteśmy liderem w ilości wynajętych ogrodzeń tymczasowych-ponad 30 000 mb.rn

Raw-Pol Łódź. Przeglądy, diagnostyka, mechanika, elektromechanika, klimatyzacja, wulkanizacja

Raw-Pol w Łodzi w ofercie przeglądy rejestracyjne, dignostyka, mechanika, elektromechanika, elektronika, klimatyzacja, wulkanizacja

Biuro Tłumaczeń ARTEXT - profesjonalnie, perfekcyjnie, terminowo.

Tłumaczenia pisemne - zwykłe i przysięgłe, ustne, obsługa konferencji.rnWspółpraca tylko z najlepszymi tłumaczami, najwyższa jakość usług, atrakcyjne ceny, terminowość, pełna poufność.

Tanie opony

najtaniej na rynku , osobowe,szeroki asortyment,Sprzedaż opon, Niskie ceny, terenowe, dostawcze

opony osobowe,terenowe,dostawcze

dostawcze,Sprzedaż opon, terenowe,szeroki asortyment, osobowe, Niskie ceny,najtaniej na rynku

kontener magazynowy

Posiadamy do sprzedania kontenery morskie używane, Kontenery morskie nowe, magazynowe i Kontenery chłodnicze.

Historia Anglii i Londynu - najciekawsze zabytki, wydarzenia kulturalne, imprezy

Forum turystyka: najświeższe informacje kulturalne, miejsca godne zwiedzenia, zabytki, porady, sprzęt turystyczny, wyprawy, warto zobaczyć

Autogaz. SAMOCHODOWE INSTALACJE GAZOWE. Auto gaz. instalacje, gazowe, auto, gaz, autogaz, nomar, wtr

Firma NOMAR od 5 lat zajmuje się dystrybucją samochodowych instalacji gazowych. Firma kompleksowo obsługuje warsztaty montujące gaz w samochodach. Sprawdź ceny - naprawdę warto. Zaufało nam już tysiące osób.Autogaz. SAMOCHODOWE INSTALACJE GAZOWE. Auto gaz.

HITPOL - Importer i Hurtownia zapalniczek i zapalarek gazowych

HITPOL - importer - hurtownia zapalniczek i zapalarek - sprzedaż hurtowa: zapalniczki krzesiwowe, zapalniczki piezoelektryczne, zapalarki i gaz do zapalniczek MAX.rnDuży wybór modeli zapalniczek i zapalarek, w bogatej kolorystyce i bardzo atrakcyjnych cenach.

Nurkowanie, Nauka Nurkowania, Kursy, Szkolenia

Nurkowanie, Egipt, SSI, Sklep Nurkowy, Warszawa i Polska. Turystyka Nurkowa, Wyjazdy Polska i za granica, Sprzęt, Płetwonurek, OWD, Scuba. Pływanie, lekcje, szkolenia, nurkowania. Jastarnia bałtyk polskie morze a nurkowanie. Zapraszamy

sprzet gastronomiczny

Komis sprzetu gastronomicznego - komis sprzetu gastronomicznego

OPISY-GG.NET.PL - Opisy na gg, Opisy gg, Gadu-Gadu, gg, Statusy gg, Komunikatory, Opisy do GG

OPISY-GG.NET.PL - Opisy na gg, Opisy gg, Gadu-Gadu, gg, Statusy gg, Komunikatory, Opisy do GG

OPISY-GG.NET.PL - Opisy na gg, Opisy gg, Gadu-Gadu, gg, Statusy gg, Komunikatory, Opisy do GG

OPISY-GG.NET.PL - Opisy na gg, Opisy gg, Gadu-Gadu, gg, Statusy gg, Komunikatory, Opisy do GG

Drzwi antywłamaniowe Gerda, Dierre, Porta, Polskone. Sprzedaż Warszawa

Drzwi antywłamaniowe Gerda, Dierre. Drzwi wewnętrzne Porta, Polskone, Dre. Okna drewniane i plastikowe. Akcesoria okienne parapety, żaluzje, rolety. Sprzedaż, montaż, naprawa, serwis Warszawa.

Drzwi antywłamaniowe Gerda, Dierre, Porta, Polskone. Sprzedaż Warszawa

Drzwi antywłamaniowe Gerda, Dierre. Drzwi wewnętrzne Porta, Polskone, Dre. Okna drewniane i plastikowe. Akcesoria okienne parapety, żaluzje, rolety. Sprzedaż, montaż, naprawa, serwis Warszawa.

Chłodnice Seat

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży elementów układu chłodzenia pozwoli w sposób szybki i fachowy dobrać chłodnice do Państwa pojazdu. Oferujemy chłodnice wody, chłodnice powietrza (intercooler), chłodnice oleju, nagrzewnice, wentylatory samochodowe oraz skraplacze klimatyzacji do samochodów

Wymiana Przedmiotów - Wymianki.pl

Wymiana Ubrań, Perfum, Kosmetyków, Sprzętu... Wymień sie i TY !!

Wymiana Przedmiotów - Wymianki.pl

Wymiana Ubrań, Perfum, Kosmetyków, Sprzętu... Wymień sie i TY !!

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Habilitas - jest firmą istniejącą od 2002r. Zajmuje się m.in. pośrednictwem w zawieraniu ubezpieczeń zdrowotnych, OC zawodów medycznych, kosztów leczenia za granicą, ubezpieczeniach mieszkań i prowadzonej działalności gospodarczej.

Ubezpieczenia zdrowotne

Habilitas - jest firmą istniejącą od 2002r. Zajmuje się m.in. pośrednictwem w zawieraniu ubezpieczeń zdrowotnych, OC zawodów medycznych, kosztów leczenia za granicą, ubezpieczeniach mieszkań i prowadzonej działalności gospodarczej.

SKLEP MEDYCZNY

SKLEP MEDYCZNY - oferujemy apraturę i sprzęt medyczny oraz wyposażenie gabinetów lekarskich. Zaopatrujemy w sprzęt medyczny szpitale państwowe, prywatne kliniki i gabinety lekarskie oraz klientów indywidualnych.

:: ekogaz.com :: ekspert w dziedzinie bezpiecznego korzystania z gazu

Jak bezpiecznie korzystać z gazu płynnego? Zapisz się na darmowy kurs e-mailowy o gazie płynnym. Dowiesz się między innymi jak bezpiecznie i ekonomicznie obsługiwać urządzenia gazowe. Uzyskasz praktyczne informacje o zastosowaniu i właściwościach gazu płynnego z punktu widzenia użytkownika.

Dzieciak.com.pl - Ubranka dla dzieci Bellvit, Playshoes.

Dzieciak.com.pl - Ubranka dla dzieci Bellvit, Playshoes.

Namioty Historyczne

Szyjemy namioty historyczne na zamówienie: anglo-saxony tzw. "Geteld", trójkaciki wikińskie'stożki, soldier tent'y, pawilony tzw. namioty rycerskie, namioty kramowe. Proponujemy namioty historyczne w dwóch wersjach:';rnpodstawowa - namiot szyty maszynowo z bardzo grubego lnu.'rnpeł

PHU KRIS Warszawa - nawadnianie, artykuły techniczne i gumowe

Strona firmy PHU KRIS oferującej:rn- systemy nawadniające &

czarter jachtów

Tylko nowe, bogato wyposażone jachty dla 4-8 osobowej załogi. Stocznia jachtowa, Krakjacht.

NZOZ Pasternik Kraków - Rehabilitacja i sprawowanie stacjonarnych świadczeń zdrowotnych

Rehabilitacja i sprawowanie stacjonarnych świadczeń zdrowotnych obejmujących pielęgnację, opiekę i rehabilitację osób wymagających opieki pielęgniarskiej, rehabilitacji i opieki lekarskiej

Sklep z antykami Lublin

Lubisz starocie? U nas znajdziesz ogromny wybór antyków. Sklep z antykami &

Ubezpieczenia Kraków

Najlepszy agent ubezpieczeniowy w Krakowie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NW, majątkowe, zdrowotne, na życie. Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych. Kalkulator OC - oblicz wysokość składki ubezpieczeniowej.

Europejsckie Biuro Pracy

EUROPEJSKIE BIURO PRACY. Zgłoś się do nas! Szukasz Pracownika? Oszczędź czas i pieniądze! My pomożemy Ci go znaleźćrnSzukasz pracy? Masz doświadczenie? Chcesz pracować w Polsce lub za granicą? Zarejestruj się w naszej bazie danych , prześlij swoje CV.

UP

Biuro Tłumaczeń Koszalin UP

Agencja nieruchomości - Marsta - Kaszuby

Nieruchomości Kaszuby. Tysiące aktualnych ofert z całej polski. Największa baza ofert kupna, sprzedaży, wynajmu, mieszkania, działek, garaży, nieruchomości. Wejdz znajdziesz cos dla siebie i Twojej rodziny.

Pośrednictwo Nieruchomości - MARSTA - Wejherowo

WEJHEROWO NIERUCHOMOŚCI Świadczy usługi w zakresie pośrednictwa, jak i zarządzania nieruchomościami. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z obsługi nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, doradztwem dla wspólnot mieszkaniowych oraz usługami finansowymi. Wejdź i sprawdz co przyszykowaliśmy dl

Biuro Nieruchomości - MARSTA - Pomorze

POMORZE NIERUCHOMOŚCI Oferuje szeroki zakres usług związanych z obsługą nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, doradztwem dla wspólnot mieszkaniowych oraz usługami finansowymi. Jeśli chcesz wiedzieć więcej...Zapraszamy!

Agencje Nieruchomości.Nieruchomosci. Nieruchomośi. Biura Nieruchomości.

Ogłoszenia agencji nieruchomości. Nieruchomości wynajem sprzedaż i kupno.

Nagrzewnice Powietrza

MAKO - siedziba firmy to Poznań Przeźmierowo.rnNasza specjalność to nagrzewnice powietrza master, kurtyny powietrzne, klimatyzacja desa, osuszacze powietrza, rnrnpromiennik podczerwieni i agregaty prądotwórcze.rnRealizujemy zamówienia z całej Polski

Wozki podnośnikowe i wozki Widlowe sprzedaz

Sprzedaż wózków widłowych tylko u nas z wysokim rabatem z gwarancją na 12-24 miesięcy

Wierzytelności - sprzedaż, czarna lista

Oferty sprzedaży długów; lista dłużników z całej Polski. Firmy i osoby prywatne.

PRODUKCJA MEBLI PPHU DARMEB - meble wypoczynkowe, fotele, wersalki, kanapy

Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych, funkcjonalnych, trwałych i wygodnych mebli wypoczynkowych. Większość naszych propozycji pozwala na dobór tkanin, wybarwień drewna, dopasowanie wymiarów, czy też możliwość wyboru opcji narożnikowej.

MAKO - nagrzewnice powietrza kurtyny klimatyzacja osuszacze agregaty prądotwórcze promienniki (sprze

MAKO - siedziba firmy to Poznań Przeźmierowo.rnNasza specjalność to nagrzewnice powietrza master, kurtyny powietrzne, klimatyzacja desa, osuszacze powietrza, promiennik podczerwieni i agregaty prądotwórcze.rnRealizujemy zamówienia z całej Polski - transport gratis.rnNagrzewnica master...

Nieruchomości Rzeszów

Nieruchomości IANGROUP (Rzeszów). Zawsze aktualne oferty biur nieruchomości w Podkarpackiem z opisami i zdjęciami, wykaz Agencji Nieruchomości, Biur Nieruchomości, lista Pośredników Nieruchomości na terenie woj. podkarpackiego. Nieruchomości, Agencja Nieruchomości, Biura Nieruchomości, Aktualne Ofer

Skup, sprzedaż i przetwórstwo runa leśnego : grzyby i owoce leśne

Mazurskie grzybki – oferujemy skup, sprzedaż i przetwórstwo runa leśnego, w tym grzyby i owoce leśne. Naszym kontrahentom zapewniamy pełną obsługę exportową oraz przygotowanie produktów wg. indywidualnych wymagań i receptur.

Tamapol Nieruchomości Rzeszów

Biuro Obrotu Nieruchomościami TAMAPOL z siedzibą w Rzeszowie zajmuje się szeroko pojętą działalnością w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami już od 1996 roku. Obsługujemy profesjonalnie i kompleksowo w całym obszarze gospodarki nieruchomościami zarówno klientów indywidualnych jak również

zarządzanie szkolenia

Europejski Instytut Rozwoju Kadr, zarządzanie szkolenia. Szkolimy w zakresie: rozwój osobisty, zarządzanie i motywacja.

Obuwie Rzeszów

Hurtownia obuwia HENAN Rzeszów to jedna z większych hurtownia obuwia w Polsce płd-wsch.rnHenan Rzeszów współpracuje z najlepszymi importerami obuwia. Oferujemy obuwie męskie i Obuwie damskie, młodzieżowe i obuwie dziecięce, a także akcesoria obuwnicze.rnSklepy obuwnicze i hurtownia HENAN RZESZÓW zap

Sprzęt medyczny, rehabilitacyjny i sportowy

Dystrybutor sprzętu medycznego, urządzeń rehabilitacyjnych i sportowych oraz aparatów do fizykoterapii.

Chłodnica Polonez

Chłodnice samochodowe - sprzedaż, naprawa oraz regeneracja. Oferujemy chłodnice wody, chłodnice powietrza (intercooler), chłodnice oleju, nagrzewnice, wentylatory samochodowe oraz skraplacze klimatyzacji do samochodów osobowych i ciężarowych.

Algaz S.C. - materiały i urzadzenia spawalnicze, gazy techniczne

Algaz S.C. - materiały i urzadzenia spawalnicze, gazy techniczne

GLOB tłumaczenia ¦ tłumaczenie ¦ biuro tłumaczeń.

Usługi biura tłumaczeń: tłumaczenia,tłumaczenie ustne i pisemne.

TLEN

TLEN.info - Komunikator Tlen

TIK-TAK Usługi Zegarmistrzowskie

Artysta Mistrz od zegarków !!!

Biuro Tłumaczeń Lenczewski

Biuro Tłumaczeń Lenczewski - tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, techniczne.

Modelarstwo - Moje Hobby - Sklep Modelarski, modele do sklejania, modele plastikowe

Modelarstwo - Moje Hobby - Internetowy Sklep Modelarski Artykuły modelarskie, modele do sklejania, modele plastikowe, narzędzia i chemia modelarska, literatura. Bogaty asortyment firm Tamiya, Academy, Airfix, Dragon, Hasegawa, Heller, Humbrol, Italeri, MagPol, Pactra, Revell, WaMod, Zvezda. Atrakcyj

Słownik polsko-angielski wyrazów i wyrażeń sportowych

Strona na której znajdziesz podstawowe słówka i wyrażenia rnnajpopularniejszych w Polsce dyscyplin sportowych, przetłumaczonych na język angielski.

Narzędzia XL-TOOLS

Narzędzia XL-TOOLS - wyłączny dystrybutor i importer marek: ABC,MATUS, eXtremeCut, TORNADO, BALING,XL,GloboCut, Majster Staszek. Wiertła, tarcze diamentowe, wkładki i zamki drzwiowe, kłódki, art. ścierne: papier ścierny, płótno ścierne, miary zwijane,wiadra, pędzle, łańcuchy, narzędzia STANLEY i inn

Tłumaczenia - angielski, tłumaczenia ustne i tłumaczenia przysięgłe

Agencja Tłumaczeń z Warszawy. Tłumaczymy wszystkie języki świata, pełny zakres (tłumaczenia: pisemne, ustne, symultaniczne, kabinowe, zwykłe i przysięgłe). Obsługa również przez internet.