Blachodachówka Wrocław

Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.
Blachodachówka profilowana jest z blachy dwustronnie ocynkowanej i powlekanej kilkoma warstwami lakieru, co gwarantuje jej długowieczność. Jest jednym z najlżejszych materiałów dekarskich, co jest jej ogromnym plusem, ponieważ nie wymaga zastosowania ciężkiej konstrukcji więźby. Waga materiałów ma istotne znaczenie w przypadku renowacji starych dachów, gdyż przy wymianie na lekkie blachodachówki więźba nie wymaga wzmacniania. Jeden metr kwadratowy pokryć blaszanych waży około 4,7 kg, co oznacza, że jest blisko 10-krotnie lżejsza od tradycyjnych dachówek ceramicznych. (dla przykładu waga: płyt włóknocementowych wynosi 20 kg/1m2, pokryć ceramicznych 50 kg/1m2, a dachówki karpiówki może dojść nawet do 70 kg/1m2). Szeroka gama kolorów i możliwość dopasowania blachodachówki do różnych płaszczyzn pozwala na dostosowanie dachu do elewacji i otoczenia. Dzięki produkowaniu arkuszy na konkretną długość odpady ograniczone są do minimum.
Ułożenie pokryć blaszanych należy do jednych z najtańszych i najszybszych. Wyroby blaszane produkcji firmy Blachy Pruszyński mają 10-15 lat gwarancji, a ich żywotność wynosi od 25 lat (blachy ocynkowane) do 40-50 lat (blachy wielowarstwowe, mające powłokę typu pural).
Firma Blachy Pruszyński oferuje do wszystkich blachodachówek niezbędne akcesoria: wkręty, gąsiory i inne obróbki blacharskie, taśmy uszczelniające, farby zaprawkowe oraz blachy płaskie do wykonania nietypowych obróbek dekarskich.


Kasety ścienne

Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.
Firma Blachy Pruszyński produkuje stalowe pokrycia dachowe i płyty warstwowe. Wykonuje także perforacje blach i rynny wysokiej jakości. W ofercie posiada także materiały do budowy ścian: kasetony elewacyjne. Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów. Firma Blachy Pruszyński produkuje stalowe pokrycia dachowe i płyty warstwowe. Wykonuje także perforacje blach i rynny wysokiej jakości. W ofercie posiada także materiały do budowy ścian: kasetony elewacyjne. Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów. Firma Blachy Pruszyński produkuje stalowe pokrycia dachowe i płyty warstwowe. Wykonuje także perforacje blach i rynny wysokiej jakości. W ofercie posiada także materiały do budowy ścian: kasetony elewacyjne.

Naprawa maszyn budowlanych

Naprawa i serwis podno´sników, podestów roboczych i maszyn budowlanych. Kompleksowe i tanie uslugi. Zapraszamy do naszego informatora branzowego - tutaj znajda Pa´nstwo wiele informacji. Umozliwiamy równiez wspóltworzenie naszego serwisu poprzez dodanie informacji o swojej firmie.

Dachy

Krak-Zinc. Dachy i pokrycia dachowe. Dystrybutor cynkowych wyrobów walcowanych firmy VM ZINC. W ofercie blacha cynkowa i blacha miedziana w postaci arkuszy, zwojów. Ponadto oferujemy akcesoria wykończeniowe oraz kompletny system odprowadzenia wód deszczowych z blachy cynkowo-tytanowej.

Pokrycia dachowe

Krak-Zinc. Dachy i pokrycia dachowe. Dystrybutor cynkowych wyrobów walcowanych firmy VM ZINC. W ofercie blacha cynkowa i blacha miedziana w postaci arkuszy, zwojów. Ponadto oferujemy akcesoria wykończeniowe oraz kompletny system odprowadzenia wód deszczowych z blachy cynkowo-tytanowej.

Blachodachówki

Blachodachówki Bratex oferowane są w trzech odmianach. Era to blachodachówka o najwyższym profilu, Hera posiada najgrubszą warstwę amteriału bazowego, Hestia oferowana w kilku wariantach wysokości przetłoczenia. Blachodachówki Bratex są jednymi z najpopularniejszych pokryć dachowych.

Dachy

Dachy firmy Bratex to blachodachówki i blachy trapezowe. Zapoznaj się z danymi technicznymi dachów Bratex. Ponadto na stronie znajdziesz również opis technologii produkcji, informacje o powlekaniu blach, warunki gwarancji i wiele innych szczegółowych informacji.

blacha

Dachy, rynny, elewacje i obróbki wykonane z blachy cynkowo-tytanowej (tytan-cynk) w technologii RHEINZINK. Dluga zywotnosc materialu, siec doswiadczonych dystrybutorów, autoryzowane ekipy wykonawcze. ZAPRASZAMY!!!

Blachodachówka

Dachy Bratex to gwarancja trwałości na długie lata. Pokrycia dachowe tego producenta charakteryzują się precyzjnym wykonaniem z materiałów najwyższej jakości. Blachodachówka i blacha trapezowa Bratex jest wykonywana w zaawansowanym technologicznie procesie przy wykorzystaniu najnowszych maszyn.

Blacha trapezowa

Dachy Bratex to gwarancja trwałości na długie lata. Pokrycia dachowe tego producenta charakteryzują się precyzjnym wykonaniem z materiałów najwyższej jakości. Blachodachówka i blacha trapezowa Bratex jest wykonywana w zaawansowanym technologicznie procesie przy wykorzystaniu najnowszych maszyn.

wybierz eleganckie prezenty upominki - sklep internetowy

Sklep internetowy - Wybierz u nas eleganckie prezenty, wyszukane paczki,przydatne dodatki,upominki,gadżety, dla każdego i na każdą okazję. Z nami zrobisz najlepsze zakupy

Dachy

Dach i pytanie: Jak wybrać pokrycia dachowe? Dachy i rodzaje pokryć: dachówka, słoma, trzcina, dranica, gont, łupek, blacha, papa, eternit. Główne części dachu to: kalenica, kosz, połać dachowa, okap. Nasz ekspert pomoże rozwiązać problemy budowlane.

trapez

Kroll Polska Sp. z o.o. to producent pokryć dachowych. Produkujemy wysokiej jakości pokrycia dachowe: blachodachówki, blachy trapezowe - nasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Sprawdź naszą ofertę - blachodachówka, trapez.

KAMI Pokrycia Dachowe

Oferujemy szeroki wachlarz produktów związanych z pokryciami dachowymi, ceramiką budowlaną, odwodnieniami systemami kominowymi i izolacjami

blachodachówka

Zajmujemy się produkcją blach dachowych od 30 lat. Nasze produkty to m.in. blachodachówki, blachy trapezowe, blachy płaskie, gąsiory, śniegołapy, obróbki dekarskie.

Systemy dociepleń

Firma Magbud produkuje styropian, systemy dociepleń oraz inne materiały budowlane. Magbud to także składy budowlane, w ich ofercie znajdą Państwo styropian, styropian frezowany, granulat i regranulat styropianowy, czyli pełne systemy dociepleń.

Budownictwo, usługi remontowe, pokrycia dachowe - ZURiP S.A.

Budownictwo, usługi remontowe, pokrycia dachów płaskich - Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych ZURiP S.A. - wymurówki pieców przemysłowych, usługi instalacyjne, ciepłownicze, automatyka.

Aranżacja wnętrz Warszawa

Na początku była idea i determinacja stworzenia oferty odpowiadającej oczekiwaniom współczesnego, często zapracowanego klienta. Zakres naszych usług obejmuje prace począwszy od projektowania i aranżacji wnętrz, poprzez nadzór realizacji projektu, a skończywszy na samym wykonastwie. Klientom oferujem

Architekt wnętrz Warszawa

Na początku była idea i determinacja stworzenia oferty odpowiadającej oczekiwaniom współczesnego, często zapracowanego klienta. Zakres naszych usług obejmuje prace począwszy od projektowania i aranżacji wnętrz, poprzez nadzór realizacji projektu, a skończywszy na samym wykonastwie.

AS PPH - Odwodnienia liniowe Korytka odpływowe

AS PPH oferuje odwodnienia liniowe oraz znakomite korytka odpływowe.

Dachówka Blacha płaska Blacha trapezowa - FLOREX SA

Florex S.A. - firma mająca w swojej bogatej ofercie: blacha trapezowa, blacha płaska, dachówka, rynny oraz wiele innych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

dach

Dach i jego wyposażenie. Oferujemy dachy, rynny i parapety z blachy ocynkowanej, powlekanej, miedzianej i innej.

alpinistyczne usługi wysokościowe-RENIFER

Firma alpinistyczne usługi wysokościowe -RENIFER wykonuje specjalistyczne usługi przy użyciu sprzętu i technik alpinistycznych, niezastąpionych przy wykonywaniu prac na wysokości.

Brygada 102 - usługi remontowe, usługi budowlane - Kraków

Krakowska firma specjalizująca się w suchych tynkach, malowaniu oraz elektroinstalacjach.rnDziałalność obejmuje także kompleksowe wykończenia sklepów, hoteli i pensjonatów.

Okna dachowe

Budmor, składy budowlane - Władysławowo, Wejherowo, Lębork. Sprzedaż i montaż: pokrycia dachowe, papa, dachówka, blachodachówka, blacha trapezowa (Ruppceramika, SSAB), rynny, parapety, okna PCV (okna Veka, Rehau) drzwi, bramy garażowe i dachy.